Интериорен и екстериорен стил по аматьорски - 47

  • 62 212
  • 739
  •   1
Отговори
# 30
  • Варна
  • Мнения: 5 193
Да, Нова , точно като мъгла е тая светлина. На мен много ми харесва, няма го онова депресарско чувство, че 5 месеца ще е тъмница, голи клони и кал ...

А след признанието на Боги вече може да заключим,че 3/4 от варненската група живее на Североизток, остана Дорис да се посочи на картата  Laughing

Боги, тия снимки от 1ва страница на твойто аквариумче ли са, или на чуждото, дето ще преправяш?
Мен ми се струва,че няма да е зле , ако оставиш лятата мивка , хич не изглежда зле, с един ретро смесител направо ще грейне,освен всичко друго, покрай нея ...

# 31
  • Варна
  • Мнения: 1 744
Сериозно ли ви харесва лятата мивка? Shocked
Наше е апартаментчето. В началото на връзката ни дори сме живели в него, затова ми е едно такова мило.

# 32
  • Майничка
  • Мнения: 12 582
Шшш... честит рожден ден!От здраве и късмет да се не отървеш! bouquet

Г-це Д., твърдо подкрепям предложението на Шарки за зимен и летен комплект завеси.

Богиня, все едно кухнята на свекърва ми гледам, без вградения долап. Същите горни шкафове, бели плочки и същата ужасна мивка, тип ресторантска сапунка. Всяко поставяне на стъклена чаша в нея крие риск от разваляне на сервиза. Mr. Green Свекърва ми е решила проблема с решетка на крачета, което намалява дълбочината. Иначе размерът е супер, ако човек няма миялна.
Ако размерите са сходни, съвсем спокойно се вмества кът за хранене за двама-трима, дори четирима при по-тесни столове и маса /тези с падаща половина на плота са идеални/.

Първосигнално бих разкарала мивката, но всъщност само ако останат пари след смяна или ремонт на дограмата, циклене, боя и нови мебели там и в трапезарията, която да стане по-скоро като дневна-хол и евентуално освежаване на банята. Ако няма достатъчно - една боя на кухнята, нови дръжки, по-изчанчен смесител /от тези, дето се изтеглят/, някоя и друга полица и постерче и толкова. Ако е за под наем, като че ли хората най-лесно се примиряват с по-вехта кухня, в сравнение с другите помещения.

# 33
  • София
  • Мнения: 1 390
Не, изобщо. А и едва ли някой наемател ще я хареса.
Сантиментална стойност има само за собственика си  Simple Smile

Последна редакция: пн, 11 яну 2016, 22:34 от Vayana

# 34
  • DE
  • Мнения: 9 068
Ужасни са тези отлаяти мивки в апартамент. На двора в някое село може и да са добра идея, но не и в апартамент.
Като се сетя в нашият какво чудовище изкъртихме от банята в апартамента ни, че едва я изнесоха двама души   Rolling Eyes

# 35
  • Мнения: 481
Шшшшш,  Hug!
Шшшшшшшшшшшшшшшш, честито ти ЧРД  Heart Eyes Да си много обичана, креативна, вдъхновена и да ни споделяш всички свои покупки - най-вече тези, които изискват свещи Mr. Green
Изцяло се присъединявам към пожеланието на Боги  Joy!

Интернетът ми е супер зле от едно известно време и успявам да разгледам едва 30% от линкове и снимки, ужасно е, тотално не разбирам за какво говорите.

Г-це, на 10-тия опит успях да видя снимките ти, и аз съм за сивите пердета.

# 36
  • Варна
  • Мнения: 899
Г-це, на мен също ми харесаха и белите, и сивите. Сменяй си ги от време на време за разнообразие. И черните свещници са супер. Имам 2 високи и 1 нисък и много им се радвам.  Peace

Богиня, аз не мога да си представя тази мивка да стои добре, но знам ли.  newsm78 Вие сте едни факири тук, вземе че се получи хубаво.

Шшшш, ЧРД. Пожелавам ти здраве за теб и близките ти.  Hug

# 37
  • Мнения: 2 140
Айде и аз да се наредя със ХМ свещниците - имам и малкия и големия - много си ги харесвам. Сега си купих един свещник тромпет - уж за подарък, ама така ми хареса, че си го подредих на пианото и не го давам. За мен свещниците са като за Ема вазите.  Mr. Green Чакам поредния от ХМ.

Боги, ако имам късмет, може и аз скоро да ремонтирам нещо такова, така че ще те следя изкъсо. Аз бих махнала мивката. Не знам какъв е бюджетът, но първо бих сменила дограмта, бих оправила паркета и пребоядисала стените и като видя какво оставя от бюджетът ще го разпределя за кухня и евентуално други мебели, ако има.
Кухнята с какви размери е? Така като я гледам на дългата страна на 2.40 може да сложиш кухненската част и след това пейка и маса.

Г-це, аз също бих сменяла пердетата.

Шшшшш, мила, ЧРД! bouquet Много хармония, спокойствие, любов и пътешествия! И нови свещници и дамаджани!  Wink

# 38
  • Варна
  • Мнения: 141
Честит рожден ден, Шшшшшш!
Благодаря за новата тема и прекрасната начална снимка.
Съпружка, правилно ли разпознавам вашия дом в "Къщите на хората"?

Относно кухнята на Богиня - бих махнала лятата мивка - спомените ми са за много трудно почистване... Един плот с вградена мивка, котлони, като под него се сложи пералнята и съдомиялна ще заеме 2,40. Белите ретро плочки са си супер. Идеята за шкаф над мивката с огледални витрини и един вграден шкаф в цвят акцент ще довършат визията... Ако кухнята е с размерите, които аз си мисля, дължина около 5 метра, ще остане и място за маса за закуска.  Simple Smile


Последна редакция: вт, 12 яну 2016, 08:59 от кали 08

# 39
  • в света на неограничените измерения
  • Мнения: 254
Розамунда, благодаря за новата тема. bouquet
От къде намери  тази хубава снимка?

Боги, и аз както предлага и Съпружка, първо бих сменила дограмата, оправила паркета и стените и след това за каквото останат средства.

Г-це, ти обичаш да правиш често промени, затова сменяй ги сезонно пердетата или според настроенето.

Шшшшшш, ЧРД, много здраве и щастливи моменти. bouquet

# 40
  • Houston, TX
  • Мнения: 15 789
А след признанието на Боги вече може да заключим,че 3/4 от варненската група живее на Североизток, остана Дорис да се посочи на картата  Laughing
Аз съм в центъра, а на Боги показаното апартаментче, го разпознах къде е. Чудех се от къде познавам тези балкони...докато не видях блока отсреща. Laughing
Честит рожден ден, Шшшшшш!  bouquet само положителни емоции

# 41
  • Мнения: 644
Г-це, още един глас за сивите пердета.
Богиня, махай мивката. Ако паркета е много, много стар - махай и него.

# 42
  • Мнения: 2 140

Съпружка, правилно ли разпознавам вашия дом в "Къщите на хората"?


Правилно разпознаваш - ние сме. Simple Smile

# 43
  • Варна
  • Мнения: 1 744
Ехеее, темата се напълни със знаменитости Simple Smile

# 44
  • София
  • Мнения: 227
Г-ца Д. и на мен много ми харесват и двете завеси:). Както и цветовете в дома ти, и библиотеката с книгите.  А тези завеси дали не може да ги сложиш и двете заедно: от края по-тъмните, в средата по-светлите?

Общи условия

Активация на акаунт