Интериорен и екстериорен стил по аматьорски - 47

  • 62 193
  • 739
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 790
Г-це аз се влюбих в жълтите ти столове! Искам ги!!!
А за завесите,на мен също сивите по ми харесват, белите някак ми се губят.

# 46
  • Мнения: 1 524
Благодаря и аз за темата.  bouquet

Г-жице +1 за сивите завеси, от собственик на сиви завеси.   Mr. Green

Усилено разглеждам намалението в ХМ, но висша сила все още ме задържа да не поръчам! Но благодарение на Лейди, и аз заглеждам жълтото за спалня. Да се чуди човек къде да го сместя в моята сиво-синьо-лилаво-бледо жълто такава. Искам да пребоядисвам.  Crossing Arms

# 47
  • Варна
  • Мнения: 1 744
Suede, не се въздържай много от ХМ - имат прилични неща за дома. Харесвам хавлиените им кърпи и калъфките за възглавници. Това освен свещниците, де.

Как ви се струва идеята за дом, решен изцяло в една тоналност? Мисля си за копторчето. Банята е сиво-синя, харесах евтин диван в Икеа в тъмносиньо, та си мисля, че мога да доразвия идеята и в другите стаи.

# 48
  • Мнения: 1 748
Богиня, на мен много ми харесват жилища с по две, три стаи, монохромно направени. Особено когато присъстват от най-бледите до най-ярките варианти на един и същ цвят. Насполедък е модерно, предимно бяло-сиво-черно, което обаче е бая студено и неуютно за моите стандарти.
Ей такова, такова, примерно.

Със сигурност с повече цвят повече ми допада. Ей така някак си. Ти, на кои цветове си се спряла.

Иначе за мивката, може да стане чудна мивка, аз вярвам в нея, но ако няма достатъчно пространство не е оферта да я запазиш. По-важно е да имат хората пространство да хапват и домакинстват, отколкото да имат ексцентрична ретро мивка.

Шшшт, ЧРД, много здраве и щастие  bouquet

# 49
  • Мнения: 2 140
Как ви се струва идеята за дом, решен изцяло в една тоналност? Мисля си за копторчето. Банята е сиво-синя, харесах евтин диван в Икеа в тъмносиньо, та си мисля, че мога да доразвия идеята и в другите стаи.

На мен ми харесва идеята. Това чудо колко стаи е?

# 50
  • Мнения: 1 685

Съпружка, правилно ли разпознавам вашия дом в "Къщите на хората"?


Правилно разпознаваш - ние сме. Simple Smile
Къде, къде?
Шшшш, ЧРД и от мен! Нека всички мечти ти се сбъднат!
Шайнбокс, предполагам всички тук чакаме с нетърпение да видим готовите ти идеи.
Госпожице, и аз съм за сивите завеси въпреки че този компютър ми изкривява цветовете. Как между другото мога да ги настроя?
Ема?

# 51
  • Мнения: 194

deni_den, Много трудно излиза този цвят магнолия при търсене. Добре, че ми каза, че е лилав Laughing.
С тези цветни схеми, може да докараш точния цвят и да видиш различни предложения за комбинацията му.
Скрит текст:
За спалня на възрастен не бих сложила стикери. Зависи какъв е стилът на стаята и какво предпочиташ, може да сложиш картини (репродукции на класически    или по-съвременни), постери или фотоси в някои от тоновете, които излизат в палитрите.
Виждаш, че в почти в всяка комбинация има нещо в синичко, розово, лилаво...
Повечето комбинации са в пастелни цветове, но и едно по-ярко зелено, също стои добре.
На постери и акварели, може да поставиш бели рамки.
Аз също, като Antoaneta_y се изкушавах да предложа цветя макар, че ги намирам по-подходящи за дневна, трапезария и антре. Този вид, който тя ти предлага - платно върху подрамка, сега бил модерен, според една съфорумка Laughing.
Не знам дали харесваш гоблени. Има едни с особена техника на изработка. Бродерията не е върху цялата повърхност на платното, а е върху определени участъци. На някои модели и самото платно е нюансирано. Те също стоят много нежно и красиво на живо - като акварелни рисунки. Свекърва ми има няколко такива (1., 2., 3. в дневната, но разгледай и другите от Цветната серия и Романтика), които биха стояли добре върху стена с такъв нежен цвят и със сребриста рамка примерно.
Наскоро Лейди публикува снимка от спалнята си с постер в бяла рамка, който по мои спомени също би се вързал с твоя цвят.
Други интересни идеи на които съм попадала в блоговете са за обемни пана или декорация от розетки
Назад сме споделяли много места, от където могат да се открият постери- готови или изображения за сваляне. Рамките също сме ги коментирали... Питай, ако се спреш на този вариант и не откриеш нещо в старите публикации.
Изказах се най-после  Laughing
NovaTema благодаря за идеите, които си ми дала. Доста разгледах и сякаш се спраях на постер или пано за стената. Нищо не ме грабва обаче и не мога да си представя как ще изглежда.
Antoaneta_y благодаря и на теб.
Изобщо не ме бива с декорирането, понеже скоро се преместихме в ново жилище, нямам нищо по стените, а много бих искала. Надявам се да ми помогнете.

# 52
  • софия
  • Мнения: 9 590
Тенкю ъгейн, лейдис  bouquet
Съпруже, супер! Дайте линк къде да гледаме.

# 53
  • Мнения: 2 140
Съпружка, правилно ли разпознавам вашия дом в "Къщите на хората"?

Правилно разпознаваш - ние сме. Simple Smile
Къде, къде?

Списание "Къщите на хората" - брой декември-януари с една елха отпред, ако искаш довечера мога да погледа кой брой е точно.  Grinning

Линк нямам  newsm78, мога довечера да снимам списанието или нещо, ама като се знам каква съм фотографка.  Laughing

# 54
  • софия
  • Мнения: 9 590
Снимай, снимай!
Абе, къде е Ема?

# 55
  • Мнения: 1 685
Юхууууу, тичаме сега за друго списание!
Супер, много се радвам за вас! Ще ходя още сега да го потърся.

# 56
  • Варна
  • Мнения: 896
Абеееее ей, Съпружке, ще те глобяваме, да знаеш.  Naughty Що не ни се хвалиш?! Утре ще ходя да го търся това списание. Браво!
 Hug

Suede, то си е заразно така като се показва постоянно нещо. Blue за намеци към Арчо ми говори. Просто сте заразни.

# 57
  • Варна
  • Мнения: 4 057
Ема, а и Контесата се загуби....

# 58
  • Мнения: 1 685
Купих си го. Съпружче, много сте готини и вие и дома ви! Чувствам се горда все едно моето семейство е там Simple Smile

# 59
  • Варна
  • Мнения: 5 193
Честито Съпружка, като се прибирам ще го потърся и аз ...
Харесвам го много това списание и имам един спомен ...Преди 8 години вървим в Гръцката махала и виждам много красива къща къща ..направо припадаш, стоях няколко минути да и гледам двора и цъкам с език ...
След седмица си купувам списанието и я виждам тая къща ...лелеее, ама аз я знам бе ...След 1 година , по стечение на живота отивам да търся един адрес в Гръцката и се оказва, че съм поканена да вляза в тая къща ...
Припадък   Joy

Боги, хубава ти е идеята за една доминираща гама и тук-там някакво петно за разнообразие.

Благодаря на всички ви,дето подкрепихте сивите завеси, ама да знаете каква светлина е сега в дневната ...само на онези плажове, с белите пясъци има такова слънце , а сега вече и у нас  Mr. Green
Ще си ги оставя, пък сивите ще ги прибера.
Лятото може друга песен да пея, пак ще ви питам тогава ..

П.П Антоанета, имам само един корнизи, и не мога и двете да оставя  Simple Smile

И дойдоха свещниците, който не си е купил -да поръчва. Много са хубави,на дъното имат черно кадифе  Heart Eyes

Общи условия

Активация на акаунт