Интериорен и екстериорен стил по аматьорски - 47

  • 62 216
  • 739
  •   1
Отговори
# 60
  • На брега
  • Мнения: 1 482
Богиня, ще пребоядисат квартирантите. Синьото е много индивидуален цвят. Или ти влиза в кръвната група, или не. Едната стая направи демонстративно екстравагантна, за да видят потенциала, а другата по-неутрална, като платно, за да могат да се вихрят и те с декорирането. Мивката наистина не изглежда добре сега, но някой трябва да те консултира, ако започнеш да я къртиш, дали няма да си отвориш много работа... Може да откъртиш част от стената отзад, плочките на гърба, а и кой знае какви арматури има в бетона.
Кой евтин диван хареса в Икеа Thinking?
Контеса липсва отдавна Sad. Ема може пък да ни изненада с вдъхновения от далечни дестинации Sunglasses.
Съпружке, ще се опитам и аз да го открия, ако го продават наоколо, но снимай моля, че живея в пущинаците и нямам лавки наблизо Praynig!

ПП А това, както и темата за снимането на храна в движение ме подсети за апартамента на Гадамер. Знаете, колко е подредена тя. Винаги е декларирала, че е враг на всякакви натурии... Виждали сме нейните снимки от жилището... В списанието, кухнята беше отрупана с натурии, панерчета за хляб, трохи от хляб:))) Все едно гледах различно жилище, на съвсем различна домакиня. Така бяха преценили фотографите да го презентират.

# 61
  • Мнения: 2 140
Купих си го. Съпружче, много сте готини и вие и дома ви! Чувствам се горда все едно моето семейство е там Simple Smile
Ооо, на това му се казва скорост!  Hug

Абеееее ей, Съпружке, ще те глобяваме, да знаеш.  Naughty Що не ни се хвалиш?! Утре ще ходя да го търся това списание. Браво!
 Hug

Е, Лейди, ето че бг мама има агенти навсякъде.  Mr. Green Като купихме списанието Съпруж се хвана за снимките, аз за неточностите в текста, ама като цяло добре.  Grinning

# 62
  • Варна
  • Мнения: 5 193
А защо квартирантите ще пребоядисват ? Издава се ново, обзаведено жилище.

Ние имахме големи спорове с ММ за малкото акв., той казваше че моите бяло-сиви гами, с ню-ню обзавеждане нямало да го направят интересно за наематели, защото хората под наем не се втелясвали какъв цвят е банята и кухнята, а дали е чисто и работят уредите, аз бях на обратното мнение, и в крайна сметка, не го дадохме на никой ...

Контеса спомена, че много работа ги чака и ще липсва...Но Ема осезаемо изчезна ...
А на тез харесвате ли белите завеси  Mr. Green
Скрит текст:

# 63
  • Варна
  • Мнения: 1 744
Харесва ме ги Simple Smile

Аквариумчето ще се дава под наем на хотелски принцип. То досега беше на постоянен наем и затова е в това ужасно състояние. Никой не пази. Носят си някакви странни мебели, които сега са ни оставени в наследство.

Някоя добра душа няма ли да снима списанието с дома на Съпружка? Тъкмо да видим и бодрия Съпруж с кулинарните умения.

Ема!! ЕМА!!!! Ела си.

# 64
  • Майничка
  • Мнения: 12 582
...А на тез харесвате ли белите завеси  Mr. Green
Скрит текст:
Точно тук бих сложила светлосиви. Laughing

# 65
  • Варна
  • Мнения: 5 193
...А на тез харесвате ли белите завеси  Mr. Green
Скрит текст:
Точно тук бих сложила светлосиви. Laughing
...хахаха, ее, това си го мислех и аз, , ще трябва трети вид завеси, че да реши спора. И баш за светлосиви си мислех, но пък и стената ми е светло сива, ще стане една сива бозичка.

Боги, щом е на хотелски принцип, направи го богински бюджетен хотел  Laughing  В цветове, които ти харесваш, с малко мебелировка, и без друго е тесничко, нека се изпълва от хората , които ще се настанят там, а не от вещите

# 66
  • На брега
  • Мнения: 1 482
Боги, щом е на хотелски принцип, направи го богински бюджетен хотел  Laughing  В цветове, които ти харесваш, с малко мебелировка, и без друго е тесничко, нека се изпълва от хората , които ще се настанят там, а не от вещите
Еее, така кажи! +1 от мен! Направи го тогава да изглежда екзотичен, еротичен и упадъчен. Както ти умееш Sunglasses.

# 67
  • Мнения: X
 А Ема спомената ли е в статията за къщата на Съпружка?
Защото, все пак, преди тя да "го пипне", жилището си беше хубавко, но в никакъв случай достойно за списание.

# 68
  • Варна
  • Мнения: 1 744
Дали ще се хареса на публиката? Аз си мислех да поработя в скандинавски стил с малко мидсенчъри. Да ви изненадам пък Simple Smile

Ето го икейския диван.http://www.ikea.bg/living-room/Sofas-and-armchairs/Sofa-beds/Sofa-beds/7133/8264/

# 69
  • Майничка
  • Мнения: 12 582
Ти не гледай публиката, важни са цената, комфорта и снимките. Може и в обратен ред. В този случай мивката директно минава в графа "вана за деца до 2г." Joy

# 70
  • Варна
  • Мнения: 4 057
И в този апартамент има лята мивка, но дори не става въпрос за смяна, може би ще се префугира или ще се белнат фугите. Бюджетът наистина е ограничен, та никакви такива екстри като ретро смесител, освежаване на стените изхвърляне на леглата и дивана, вероятно и секция, килимите са от старите персийски отлично запазени, дадоха ги на почистване.

Трябва бързо и спешно да се нанесат наематели, че какви са тез домове 1000 на месец Shocked

Последна редакция: вт, 12 яну 2016, 15:56 от Doris

# 71
  • Варна
  • Мнения: 5 193
Дали ще се хареса на публиката? Аз си мислех да поработя в скандинавски стил с малко мидсенчъри. Да ви изненадам пък Simple Smile

Ето го икейския диван.http://www.ikea.bg/living-room/Sofas-and-armchairs/Sofa-beds/Sofa-beds/7133/8264/
Брейй, тоз диван и на мен щеше да ми свърши работа, нов ли е ? Преди не съм го срещала в сайта

# 72
  • Майничка
  • Мнения: 12 582
Между другото, специално за старите модулни секции, напоследък в няколко жилища влизам, в които те си стоят, но с раздвижени модули, понякога пръснати в разни помещения, евентуално със сменени дръжки или вратички и впечатлението е направо неузнаваемо.

# 73
  • Варна
  • Мнения: 1 744
Не знам, Г-це, дали е нов. Аз преди не съм се задълбавала много в Икеа. Поне не и в раздела с разтегателните дивани.
Но ми се струва симпатичен. Сигурно ще взема и за двата апартамента.

Гаргамела, старите мебели при добро желание и усет, а ние си имаме и от двете /всички в темата сме видни специалисти/ наистина може да се направи нещо прилично. Не знам кой е купувал мебелите в копторчето, може би наемателите или пък свекърва ми,  но мисля, че спалнята може да се ползва, а частта с рафтовете директно отива в дневната.

Кажете си мнението за плочките в кухнята - да ги оставям ли или да заминават, както и за белия шкаф над мивката, моля.

# 74
  • Мнения: 5 160
Богиня в една квартира имаше такава супер захабена мивка, дори обувките да не искаш да си измиеш.
За 200 лв я махнаха, и налепиха нови плочки. Сложихме готов шкаф с вградена мивка и смесител (не на стената вече)Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт