ЧЕТВЪРТИ КЛАС

  • 69 025
  • 748
  •   1
Отговори
# 450
  • Пловдив
  • Мнения: 2 104
Нашият тати тичал да носи транспортир и пергел. Ще си забрави и главата някой ден това дете.
Ако някой получи инфо как са били задачите, моля да сподели.

# 451
  • Бургас
  • Мнения: 11 140
И нашите трябваше да носят пергели.Че то имаше ли такива задачи?Аз не видях.

# 452
  • Пловдив
  • Мнения: 2 104
И аз на съм срещала. Транспортир евентуално за определяне вида на ъгъл.

# 453
  • София
  • Мнения: 1 091
Според Калоян задачите не са били трудни, но той има 2 или 3 грешки според нещо, което са му казали и е много нещастен Sad До сега успокоявах, че това няма никакво значение, защото по математика има само 6, но детето определено беше разстроено и то съвсем без нужда...

# 454
  • Пловдив
  • Мнения: 2 104
Моята ми си обади. 5 мин. след като предала се намерила една грешка.

По-притеснителното е, че в училището им е станал лек пожар. Според класната няма пострадали, но са евакуирали всички. Моята разсейка си забравила якето, но това да е.

# 455
  • Мнения: 31
И моята принцеса се обади. Много било лесно, няма грешки. Госпожата им ги е проверила веднага и е доволна. А сутринта и тя тръгна с голяма радост и приповдигнато настроение - най-сетне матура! Grinning

# 456
  • Пловдив
  • Мнения: 15 106
Как ще ги провери веднага госпожата, като тя няма право дори да ги вижда?
В стаята има квестори, те след това с протоколи предават работите на директора, а той на комисията за проверяване.

# 457
  • Варна
  • Мнения: 2 576
Моят син изобщо не беше трогнат от матурата. Не се е обадил и съм сигурна, че гледа на нея като на поредното контролно.
Вчера и директорката е минавала по стаите на 4-класниците да ги успокоява, че нямало нищо страшно, но все пак било важно как ще се представят  Mr. Green

# 458
  • софия
  • Мнения: 757
Здравейте.
Може ли някъде да се види теста?

# 459
  • Мнения: 12 935
Здравейте.
Може ли някъде да се види теста?
http://mon.bg/?h=downloadFile&fileId=9380

# 460
  • софия
  • Мнения: 757
Благодаря miles&more

# 461
  • Мнения: 12 935
мда.. и моичкият каза - Проверихме ги след това с г-жата, всичко ми е вярно  Crazy.
Т.е. не са си проверявали написаните тестове - а самия тест са направили след като са предали работите. И по спомен кой каквото мисли, че е написал, объркал и т.н. ...
А кога ще се обявяват резултатите? Като минат всички НВОта или?

# 462
  • Мнения: 31
Да, така ги е проверила госпожата - обсъдили са заедно отговорите на теста.

# 463
  • Мнения: 6 792
Моя си откри уж 4 грешки, да видим реално колко са.С госпожата след това са прегледали теста и са коментирали отговорите.

# 464
  • Мнения: 2 494
Моята каза, че едната задача почти всички я били объркали, включително и тя- ще видим дали е само това. Задачите ми изглеждат лесни, резулататите пише, че ще излязат след 3 дни  Mr. Green

Последна редакция: вт, 10 май 2016, 16:26 от megan@

Общи условия

Активация на акаунт