ЧЕТВЪРТИ КЛАС

  • 69 026
  • 748
  •   1
Отговори
# 315
  • София
  • Мнения: 1 091
Честит имен ден на всички деца и родители с имена на цветя bouquet

В нашия клас не знам някое дете да се мести в друго училище след 4 клас, макар че не поддържам контакт с всички 26 родители, а само с няколко. Върнаха се много доволни от зеленото училище във Велико Търново и сега ударно пак ще се решават тестове за НВО - да минава и това чудо иска моят син, че да започва дългата лятна ваканция   1swing

# 316
  • Мнения: 1 833
Linkata,пожелавам ви нещата да се развият по-най добрия начин за твоето дете. Колкото до училището, всякакви ситуации сме имали, искам всичко да е спокойно, но уви, няма такива изгледи:)))

# 317
  • Димитровград
  • Мнения: 2 011
При нас на родителската среща миналата седмица съобщиха оценките за годината. Тоест НВО няма значение.
Ако тестовете са като качените на сайта на МОН, дъщеря ми ще се справи.
Дайте жокер, къде другаде има тестове онлайн.

# 318
  • Мнения: 14 034
При нас на родителската среща миналата седмица съобщиха оценките за годината. Тоест НВО няма значение.


Освен НВО , това означава, че и изходните тестове няма да имат значение, така ли излиза?Много бързи вашите учители! И аз бих искала така, то горе-долу е ясна картинката, ама ако някой го каже официално е друго. Simple Smile

# 319
  • Пловдив
  • Мнения: 2 104
При нас днес мина и изпита по БЕЛ, пак за същото училище (СОУ Патриарх Евтимий - Пловдив). Дъщеря ми отиде на олимпийския принцип, единствено със знанията си от училище. Аз прегледах теста, но съм пълен лаик  Embarassed Ако някоя добра душа има добра подготовка по БЕЛ и желание да отдели няколко минути за да провери теста на дъщеря ми, ще съм й много задължена.
Ако някой се интересува просто от тестовете, този по БЕЛ или вчерашния по математика, да ми пише. Аз не успях да намеря нищо предварително, конкретно за това училище и детето отиде съвсем на сляпо, така че с удоволствие бих помогнала.
Светъл празник на всички!  bouquet

# 320
  • Ямбол
  • Мнения: 28 236
И моята беше днес на сляпо на един изпит за МГ. Точно само с нейните си знания. Успокоихме се, че имаме сигурен вариант за друга гимназия и участвахме в МГ само за проверка на нивото. Да видим къде се намира сред всички останали, които потрошиха маса пари за уроци. А задачите според мен са елементарни.

# 321
  • Мнения: X
И моята беше днес на сляпо на един изпит за МГ.
Ако става дума за " Косьо Косев", задачите и класирането са качени на сайта на МГ - Ямбол.

# 322
  • Ямбол
  • Мнения: 28 236
И моята беше днес на сляпо на един изпит за МГ.
Ако става дума за " Косьо Косев", задачите и класирането са качени на сайта на МГ - Ямбол.
Да, за него. Бях видяла задачите днес, а сега видях и класирането - катастрофално. Каквото такова.

# 323
  • Мнения: 1 833
И моята беше днес на сляпо на един изпит за МГ.
Ако става дума за " Косьо Косев", задачите и класирането са качени на сайта на МГ - Ямбол.
За нас този етап вече преключи, броим щерката за приета в желаната паралелка, поехме дъх, разспуснахме следобяд и след празниците продължаваме нататък с подготовките. Че състезания да иска човек, има достатъчно много:;Simple Smile

# 324
  • Мнения: 1 833
И моята беше днес на сляпо на един изпит за МГ. Точно само с нейните си знания. Успокоихме се, че имаме сигурен вариант за друга гимназия и участвахме в МГ само за проверка на нивото. Да видим къде се намира сред всички останали, които потрошиха маса пари за уроци. А задачите според мен са елементарни.
То при другата гимназия все още всичко е толкова апокрифно, че сигурно ли е, че всичко е сигурно   Rolling Eyes

# 325
  • Ямбол
  • Мнения: 28 236
Честито, МИК.
За другата гимназия - да, вече е сигурно. Ще имаме прием в пети клас, една паралелка.

# 326
  • Мнения: 1 833
Честито, МИК.
За другата гимназия - да, вече е сигурно. Ще имаме прием в пети клас, една паралелка.

Благодаря. Това е добре:) Пожелавам успех и на деца, и на майки;) и юни месец да има много похвали в темата Simple Smile

# 327
  • Мнения: 852
Честито MIK! Късмет в новото училище! Hug /не съм се съмнявала изобщо в успеха ви/
Ех, що не можеше и в София да е така ... изпити и приеми в мат. училища да приключват до края на април. А то ние тепърва ще плащаме четвърти модул в СМГ  Crazy

# 328
  • Мнения: 1 833
Честито MIK! Късмет в новото училище! Hug /не съм се съмнявала изобщо в успеха ви/
Ех, що не можеше и в София да е така ... изпити и приеми в мат. училища да приключват до края на април. А то ние тепърва ще плащаме четвърти модул в СМГ  Crazy

 bouquet

София си е...София, важното е, че децата са умни!:)

# 329
  • Мнения: 293
Честито MIK!Да имате още много успехи и занапред!:)
Ние скоро няма да си отдъхнем,последното най-важно балообразуващо състезание тепърва предстои на 15.05.
Как ще отбелязвате края на учебната година?При нас има резервирано заведение извън града.Класа няма да остане в този състав според мен,тъй като ще има приети деца в МГ или мат.паралелки.Никой на никого на се сърди. Simple SmileЗа HBO все още нищо не се чува ,не знам защо,всъщност въобще не го мисля.Дава им тестове по различните предмети да правят госпожата и съм сигурна,че ще се справят.
Весели великденски празници!

Последна редакция: пн, 25 апр 2016, 20:21 от Ivet_2000

Общи условия

Активация на акаунт