ДУБАЙ 11-та тема

  • 82 892
  • 729
  •   1
Отговори
# 540
  • Мнения: 5 390
Скрит текст:
Някой знае ли колко дена преди новия месец мога да си запазя билет за Бурж Халифа. Пътувам на 01.04. и ми билети за 4 или 5 април, а все още се предлагат само до края на март.
Продават билети 1 месец напред.
Ето ти линк: https://tickets.atthetop.ae/atthetop/Step1_SelectDate.aspx
[/qu
Оххх, извинявам се и Благодаря! От бързане не съм видяла, че може да се премине на следващия месец със стрелка!  Blush   
И сега още един въпрос : Чудя се за 17 или 17.30 часа да запазя. Не че  30 минути са толкова много, но ако се чака наистина дълго за качване да не стане късно  #Crazy да видя Дубай преди залез  newsm78
Ето ти линк за изгрев и залез в Дубай през Април : http://www.timeanddate.com/sun/united-arab-emirates/dubai?month=4&year=2016
В 18:37 залязва слънцето. Все пак се смрачава преди това, така че ако искаш да го видиш по-добре на светло, 17:00 ще е по-добре.

# 541
  • Мнения: 65
Скрит текст:
Някой знае ли колко дена преди новия месец мога да си запазя билет за Бурж Халифа. Пътувам на 01.04. и ми билети за 4 или 5 април, а все още се предлагат само до края на март.
Продават билети 1 месец напред.
Ето ти линк: https://tickets.atthetop.ae/atthetop/Step1_SelectDate.aspx
[/qu
Оххх, извинявам се и Благодаря! От бързане не съм видяла, че може да се премине на следващия месец със стрелка!  Blush   
И сега още един въпрос : Чудя се за 17 или 17.30 часа да запазя. Не че  30 минути са толкова много, но ако се чака наистина дълго за качване да не стане късно  #Crazy да видя Дубай преди залез  newsm78
Ето ти линк за изгрев и залез в Дубай през Април : http://www.timeanddate.com/sun/united-arab-emirates/dubai?month=4&year=2016
В 18:37 залязва слънцето. Все пак се смрачава преди това, така че ако искаш да го видиш по-добре на светло, 17:00 ще е по-добре.



Отново огромно благодаря ! А като си резервирав от тук билета какъв е  реда след това? Колко време преди часа трябвада сме там ? Билета по имейл ли го пращат ?

# 542
  • Мнения: 5 390
Като го купиш онлайн от сайта им, те ти пращат мейл.
Аз го разпечатах, там на място го дадох и ни издадоха билети. Ето такива бяха:



Не се сещам колко минути преди това трябва да си там. Може би 15-30?
Ние не бяхме навреме, заради глупавото такси, което ни спря пред Адрес Crazy

# 543
  • Мнения: 4 862
За качване на кулата е добре да се отиде по-рано. В смисъл Мола е голям и трудно се намира входа за качване на Бурж Кхалифа, освен това има опашки, които вървят бавно заради проверка на багажа и не на последно място е чакането пред асансьорите... Така че по-рано, за да е по-спокойно. Като се качите горе може да стоите колкото си искате... Взема се час поне 30мин преди залеза, за да се качите по светло и от горе да наблюдавате залеза. Първите светлини и осветен Дубай също са много интересни, шоуто на фонтаните гледано от горе си заслужава... Peace

# 544
  • Мнения: 109
Да попитам и аз - в края на март има ли комари и други гадинки?

Има ли перфектно заведение да се седне, да се хапне и да се гледат фонтаните?
Т.е. да е по-височко някак, да има тераса с маси, нещо такова?

# 545
  • sofia
  • Мнения: 4 296
Здравейте, ние се върнахме, но толкова много задачи имам, че нямама време да седна да разказвам.
Искам да кажа за всички, които заминават скоро, че лодката по фонтаните е жестоко изживяване, уцелихме страхотна песен и беше великолепно.
Пускам малко снимки и обещавам скоро да разкажа


Тази снимка е от лодката

# 546
  • София
  • Мнения: 810
Да попитам и аз - в края на март има ли комари и други гадинки?

Има ли перфектно заведение да се седне, да се хапне и да се гледат фонтаните?
Т.е. да е по-височко някак, да има тераса с маси, нещо такова?

По назад в темата съм препоръчвала ресторант Al Hallab в Dubai Mall. Хубава храна, добри цени и гледка към фонтаните Simple Smile

# 547
  • Мнения: 109
Благодаря за предложения ресторант.
А за Бурж Халифа гледам залеза е 200 дирхама на човек през техния сайт.
Може ли залез да се резервира от другаде по-евтино?
В смисъл заминавам във вторник и нямам време за ибей ваучери и т.н.

# 548
  • sofia
  • Мнения: 4 296
Не, не може

# 549
  • Мнения: 65
Каква е цената за лодката във фонтана ? Колко време е разходката?

# 550
  • sofia
  • Мнения: 4 296
65 дирхама, около 30мин като билети купих онлайн и ги взех на мястото където дават билетите за Бурж Халифа.

# 551
  • Мнения: 65
65 дирхама, около 30мин като билети купих онлайн и ги взех на мястото където дават билетите за Бурж Халифа.
[/quot



Може ли линк за тези билети? Звучи доста интересно  Simple Smile

# 552
# 553
  • Мнения: 1 181

За аква парка в Атлантис - може ли да влезем двама възрастни и две деца /на 16 и на 11 г/, носамо децата да ползват атракционите ?

# 554
  • sofia
  • Мнения: 4 296
Ако си платите можете да влезнете Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт