АВАТАРНИ ИГРИ 17

  • 30 535
  • 763
  •   1
Отговори
# 690
  • В полите на Пирин планина
  • Мнения: 20 441
Вип-чето предложи до 15.02. горе-долу.  Peace

А може ли да си сменя комбинацията за играта "Дъга"?
Намерих си картинки, които повече ми импонират и се замислих дали е позволено ... newsm78

Последна редакция: сб, 06 фев 2016, 21:16 от Lady Brinne

# 691
  • Вестерос
  • Мнения: 38 365
Давай Simple Smile

# 692
  • in Wonderland
  • Мнения: 6 061

Диди, как си? Губиш ми се нещо напоследък

Тиффче, малко съм ангаже тия дни и не ми остава време много, много да пиша, ноо постоянно си ви чета  Hug Hug

# 693
  • В полите на Пирин планина
  • Мнения: 20 441

Реших да участвам с друга комбинация:



# 694
  • in Wonderland
  • Мнения: 6 061
Лейди Б, страхотна е  Heart Eyes
И ако не е мн нахално,
Скрит текст:
бих те посъветвала да резнеш малко втората снимка отгоре за да се изравни с другата мацка в подписа, мисля ще стане още по- дибре  Grinning  Hug

# 695
  • Вестерос
  • Мнения: 38 365
Диди има и такив амоменти  Hug


Лейди, сладурска е Simple Smile

# 696
  • Мнения: 4 255
Добре, де! Ама как ще чакаме чаааак до 15-ти?! Аз нямам търпение вече Crazy

# 697
  • Мнения: 6 591
Ако се засилите, няма проблем и по-рано. Hug Hug
Неделно кафе от мен:
Скрит текст:

# 698
  • Вестерос
  • Мнения: 38 365
Чудесно кафе Simple Smile)) И аз предлагам ако пратят всички по-рано да ги пускаш Simple Smile

# 699
  • Луната
  • Мнения: 3 211
Випче Hug благодаря за кефето. Добре ще ми се отрази...
Аз днес ще търся картинки за извънредната игра, а и за оттатък... Така, че ако направя нещо веднага изпращам. Simple Smile

# 700
  • Мнения: 5 128
Чудесно кафе Simple Smile)) И аз предлагам ако пратят всички по-рано да ги пускаш Simple Smile
И аз, и аз така предлагам  Laughing

# 701
  • Мнения: 6 591
Нямате грижи... Flutter Hug

# 702
  • SF
  • Мнения: 21 556
Аз ще участвам в Дъга по един ексцентричен за мен начин - с първата ми комбинация, която съм направила някога. Не беше кой знае колко отдавна - има-няма 6 месеца. Няма състезателен характер, а повод да ви покажа първото си творение. Или поне второто, защото първото може би бяха едни коктейли.



# 703
  • Вестерос
  • Мнения: 38 365
Много е бонбонена Есме Simple Smile

# 704
  • София
  • Мнения: 1 114
Благодаря за кафето, Вип  Hug
Есме, страхотно цветно начало си имала  Flutter


Момичета искам да ви питам вие комбинациите само с Фотошоп ли си ги правите? Случайно някоя да ползва онлайн редактор?
Аз намерих един онлайн, но няма много функции и ефекти за добавяне към сигнатурите, съответно ще имам еднообразни и скучни участия и ще ме разпознавате всеки път  Grinning
А особено сега за темата `На село`, ми се иска да мога да направя нещо по-красиво, а за момента няма как да сваля никоя програма заради проблеми с компютъра (не ми дава да записвам нищо) И ще се радвам ако има какво да се направи онлайн..

 ------------------------------------------
Скрит текст:
Вече съм със нов ник, да не си помислите, че Деси ви е напуснала  Grinning Grinning

Общи условия

Активация на акаунт