Парите в семейството

  • 32 979
  • 553
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 42 054
Ох, Синди, мъчно ми е за теб.
В момента се разделям с една такава скрънзда. Не ме е бил, нито обиждал, нито нищо от изброените,  но пак не мога да издържам. Имам дете на  2 години и ще разчитам основно на себе си в бъдеще.

# 16
  • София
  • Мнения: 19 631
Сигма, не подозирах, но ти пожелавам късмет от все сърце!  Hug

# 17
  • Мнения: 41
Да, може би е по-добре да скъсаш .... и да продължиш, но знаете колко е трудно, особено, когато нямаш самочувствие и увереност, както съм аз. Страх ме е, че аз предизвиквам всичко и просто не съм достатъчно добра и съсипвам семейството.
Снощи при поредния скандал му казах, че се съмнявам, че ходи по к*рви и че ми изневерява, щом не ме поглежда като жена и не се интересува от мен, не ме търси, не ме докосва. Реакцията му беше да ме напсува и да хвърли парче от ролца от раци(замръзнало) в главата ми, при което ми излезе дори цицина. Е, хвърлих си чашата с вино .... не издържам повече да ме удря и псува, да се чувствам виновна, разберете ме. На никого не го пожелавам Sad
После толкова плаках и му казах, че не съм искала да го засегна за пари и т.н., а просто след като сме семейство да разчитаме един на друг, да бъдем близки, а той ме гони и нарича изрод .... да съм се махала. Много ми е болно Sad Казвам му:"ще ти дам пари за сметки, ще ти оставя майчинството" ...., а отговорът му е:"нищо не искам, муши си ги в г*за"(буквално). Ужасно е ....

# 18
  • Мнения: 42 054
Благодаря.
Сигурна съм, че ще съм щастлива  Mr. Green

# 19
  • Мнения: 41
сега съм на работа и не ми се прибира ..... чувствам една буца в гърдите ... в гърлото. Не мога да си се зарадвам и на децата, изкарвам си го на голямото дете, не ми се говори ... смачкано ми е Sad

# 20
  • Мнения: X
Просто се чувствам виновна за всичко .... че не съм достатъчно красива, достатъчно усмихната, достатъчно добра .... и с това го предизвиквам да се държи така Sad
Ау! Надявам се, че не го мислиш сериозно това! Той да не е пръв Убавец и Умник на света?! Подценяваш се, смачкваш се, че и с благодарност мислиш за него. Недей! Този идиот изкривява психиката ти, мисленето ти, самооценката ти. Нито ти, нито което и да било нормално човешко същество не заслужава отношението, проявявано от твоя мъж.

# 21
  • София
  • Мнения: 19 631
Синди, те нещата са ясни, няма нужда да пишеш колко е зле, то се вижда.
Остави го сега това.

Пиши какво може да се направи занапред. Има ли къде да отидеш? Има ли кой да помага с пари и с децата?

# 22
  • София
  • Мнения: 11 987
Куче в сандвич.
Затисната си като кучето в картинката на аватара ти. Куче или там каквото е.

Това не е само физически тормоз, а И Психически, което като цяло е по-страшното.

Ако не знаеш какво да правиш - надали ще успеем да ти помогнем. Да, не е лесно, вече ще си с две деца и два "развода", но..... алтернативата да търпиш това безумие.... ми се струва много тягостна.

# 23
  • Мнения: 41
Има, но родителите ми - срам ме е вече от всички.
С две деца от двама мъже? За къде?

# 24
  • Мнения: 42 054
Боже, ама ти си много промит мозък.

# 25
  • София
  • Мнения: 19 631
Чети поне тук в тази тема
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=566711.0;topicrefid=19

Нима срама от родителите е по-страшен боя? Ама честно?

Баща ти знае ли какво се случва?

# 26
  • Мнения: X
Има, но родителите ми - срам ме е вече от всички.
С две деца от двама мъже? За къде?

Всеки заслужава нов шанс. Защо го отказваш на себе си?

# 27
  • София
  • Мнения: 11 987
Има, но родителите ми - срам ме е вече от всички.
С две деца от двама мъже? За къде?

За нататъка, за къде, на 26 г. си Сега. Как смяташ ще си - не след 30, ами след 5, къде се виждаш след 7 години с този човек, а след 10?

Той те има за даденост, и затова говори отношението му - обиди, бой и т.н. НЯМА да се промени и да почне да ти дава пари; не знам от колко време сте заедно, но чудно как не си разбрала в началото... предполагам детето е било малко "изненадващо" дошло?

# 28
  • Мнения: 20 496
Синди, млада си, животът е пред теб. Не си първата с две деца от двама бащи, няма и да си последната. Това не е причина да търпиш, нито да обричаш децата си. Колко мислиш ще отнеме, докато нещо му прищрака и започне да посяга и на децата. Stop Не ги подлагай дори да стават свидетели на такава свинщина.

# 29
  • София
  • Мнения: 24 839
Проблемът е и в това, че нямаме интимност помежду си .... той предпочита да гледа порно филми, а аз съм на 26 години и сякаш ми се натрупват много неща. Делим парите, не правим секс и в един момент човек започва да се пита тогава за какво е всичко това? Да не сме съквартиранти и ми е много, много болно.
Плача и му казвам да не се държи така, а той ми отговаря, че съм ревла, мрънкало, смотаняк и подобни епитети .... стигало се е и до удари в много случаи и просто не знам какво да правя.
А иначе е толкова отдаден уж на семейството - готви, може да чисти, прави на малката пюрета .... всичко, с една дума ще кажеш Мъж Мечта, но стане ли въпрос за такива работи - друго лице, друг човек и се питам аз ли съм виновна и аз ли го предизвиквам. Кара ме да се чувствам наистина като изрод .... все едно той горкия, толкова добър, а пък аз чудовище ....  ooooh!
Почвам да имам проблем с истинността на историята ти.
Имаш един брак зад гърба си, имаш известно време живот с този човек преди да забременееш и няма начин да не си забелязала нищо, да не си водила сексуален живот с него и няма начин щом си забременяла и родила всичко да се промени като с магическа пръчка!
Да не говорим, че след първия пост ни засили във върбите- то порно, то удари, то..........какво още ще измислиш?

Общи условия

Активация на акаунт