Как по-бързо да потъмнея в солариум?

  • 20 916
  • 54
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 2 044
Аз се мажа в мамента с Tropical Diamonds ,фирмата е  Tannymax.Пише бронзираш коктейл крем за лице с киви-чета ти дословно от шишето.100мл. цената  му е 29 лв.Това ми е за лицето, аз за тялото  е пак на същата фирма,но не помня с какво беше,а шишето ми е долу в колата,цената му беше пак към 30 лв.Аз съм много доволна от тях и след солариум кожата ми мирише хубаво и е овлажнена и свежа, а не сбръчкана и суха,ако не съм се мазала GrinningДоста време се използват,ако ти интересува ще ти кажа  къде ги има.Там има и доста по-евтини ,има и по 90 лв кремове за преди и след солариум,така че да си прецениш Wink

# 16
  • Мнения: 433
ами ква я мислих ква стана...излезнах на кафе с една приятелка,изядохме по една торта и по едно капучино и си трагваме и минаваме покрай солариума и аз се втурнах да видя дали е свободен...ииии се попекох...попитах и се оказа че имат-за 5 лв си купих такова за веднъж-още докато се мазах ми почервеня кожата и почна да пари....мислих да не лягам щото се уплаших ама легнах(тъпа глава)-резултата е в момента ужасно червена на петна кожа по цялото тяло....дланите още ме болят и парят....дано ми мине-аз излизам от солариума преди 30 мин де.....но дано мине...и затова вече питам за крем за СЛЕД солариум-кожата ми е ужасна в момента

# 17
ами ква я мислих ква стана...излезнах на кафе с една приятелка,изядохме по една торта и по едно капучино и си трагваме и минаваме покрай солариума и аз се втурнах да видя дали е свободен...ииии се попекох...попитах и се оказа че имат-за 5 лв си купих такова за веднъж-още докато се мазах ми почервеня кожата и почна да пари....мислих да не лягам щото се уплаших ама легнах(тъпа глава)-резултата е в момента ужасно червена на петна кожа по цялото тяло....дланите още ме болят и парят....дано ми мине-аз излизам от солариума преди 30 мин де.....но дано мине...и затова вече питам за крем за СЛЕД солариум-кожата ми е ужасна в момента

Не се притеснявай, след по-малко от два часа всичко ще е наред, просто е било по-силно кремчето, на мен също са ми се появявяли такива петна, но козметичката ме беше предупредила, че кремът е такъв, после петната изчезват, е тенът става равномерен навсякъде!

# 18
  • Мнения: 433
БЛАГОДАРЯ:) успокоих се наистина.....и момичето в козметичния салон ме успокои след като ми видя физиономията.....а крема с който се намазах-имаше 3 вида-слаб,среден и силен....мацката ме пита колко пъти съм се пекла преди това и съответно ми даде среден...но моята кожа е много бяла-като сирене......и заради това сигурно....по тялото нищо не усещам вече..но на ръцете ми е все едно от изгоряло-ама то ясно..нали с тях мазах.....намазах ги с глизеринов крем за ръце-само такъв ми помага попринцип и съм страшно доволна защото имам студени крайници и попринцип ръцете ми даже посиняват през зимата и е малко по-добре:)

# 19
  • Мнения: 625
 Е добре,ако се пека на солариум,без тея кремчета,няма да почернея,така ли?!

# 20
  • Мнения: 249
Зависи каква ти е кожата.Приятелката ми ходи на солариум без да се маже и почервенява/кожата и е светла/.Аз като ходя се мажа и съм 2 пъти по-черна от нея,но кожата ми не е светла.

# 21
  • Мнения: 5 103
Ползвай хубава козметика за солариум миличка Hug за лицето има страхотни перли който го правят да сияе

# 22
  • Мнения: 7 186
Е добре,ако се пека на солариум,без тея кремчета,няма да почернея,така ли?!

Ще почернееш, но с крема се усилва ефекта и се почернява по- бързо.

# 23
  • Мнения: 433
аз имам един малко странен въпрос(не ми се смейте много и не се ядосвайте)...понеже аз си махам космите само с кола-маска.....никога през живота си до сега не съм ги махала по дрг начин(вече 4 години)....та от колата не се ли маха тена?

# 24
  • Мнения: 3 010
аз имам един малко странен въпрос(не ми се смейте много и не се ядосвайте)...понеже аз си махам космите само с кола-маска.....никога през живота си до сега не съм ги махала по дрг начин(вече 4 години)....та от колата не се ли маха тена?

Въпросът ти е много уместен, по принцип след кола маска и епилация, кожата избелява. Това е така, защото се получава един вид ексфолиация. Ексфолирайки горния слой кожа се получава избеляване. То и къпането сваля тена  Mr. Green   Twisted Evil

# 25
  • Мнения: 433
ами да знам че се ексфолира кожата и затова питах...защото аз съм много бяла(вече имам малко тен) и вече измислих-ще ходя на солариум 2-3 дни след кола маската и така:) благодаря за отговора

# 26
  • София
  • Мнения: 3 679
Вчера като ходих за поредната процедура на солариум, си взех от там едно кремче/не помня името/в зелена опаковка за еднократна употреба-2лв/и си намазах с него краката и ръцете- където не чернеех...
Сега и те са потъмняли Laughing а имам и за още едно намазване- така че май има ефект- докато станат 1 час процедурите ми- толкова е картата- имам още 18мин.-а аз вчера стоях 10мин.- сигурно ще почернея както трябва Laughing
Благодаря за съвета с крема от студиото- а и мирише приятно на ананас Rolling Eyes
Така че като зи взема още една карта и ходя по веднъж седмично за по10мин. ще имам тен дълго време Hug

# 27
  • Мнения: 333
За морковите и аз съм го чувала, ако пиеш всеки ден сок от моркови кожата ти потъмнява и без солариум. А за кремовете моя позната, която е много черна ми препоръча крем с марихуана, има го в Спартак, струва към 30 лв. Аз не съм го ползвала, защото засега не искам да ставам много черна, а с лек загар.

Какъв е този крем с марихуана, за първи път чувам за такова нещо, дай-малко по-подробна информация за него или ако не си толкова запозната питай приятелката си, ако имаш възможност!


Да бе, много интересно, само за крем с марихуана не бях чувала още. Grinning


Да и аз чувах за първи път. Крема с марихуана го има в Спартак. Струва 25 лв. и има за различни степени почерняла кожа. Аз не съм го пробвала, но като я гледам тя колко е черна, определено има ефект. Тя казва, че е пробвала какви ли не кремове, но от този е най-доволна. 
 

# 28
  • Мнения: 625
  Тея кремчета в солариума са много странни newsm78Не се почернява равномерно и тена прилича на захабено от пресни орехи #Crazy

# 29
  • Мнения: 379
Сега рекламиран, нов солариум + доза за тен, двете адреналинки ползвали този салон, ще проверя как се казва и ще пиша, бил много силен и ефектен Laughing

Общи условия

Активация на акаунт