Какво дюшече за преносима кошара и от къде

  • 2 314
  • 25
  •   1
Отговори
# 15
# 16
  • Мнения: 1 426
сгъваеми матраци с дебелина 8см от дунапрен и непромокаем калъв за сгъваеми кошари има на АВС design в Бебе - маркет 59лв., аз купих такъв и съм доволна, защото дунапрена не е от меките, а и кошарата ми е на същата фирма и пасва идеално.

# 17
  • Мнения: 4 422
И аз търся матрак за такава кошара ,но не искам сгъваем кажете от Пенолатекс ли да взема 78 лв,палмови влакна ,пяна и още нещо антиалергично 65 лв или кокос  ипяна8дунапрен от 45 лв
Благодаря предварително!!

# 18
  • Мнения: 137
Момичета, не знам дали имам право да ви пиша тук това,но не знам къде.Значи една приятелка продава детско матраче(на 1год.) за кошарка за 30лв.Размерите са 115см дължина,56см ширина и 13 см височина.Ето снимка: http://www.bgphoto.net/request/photo/15041/42793/1980961/.jpg
Ако ви интересува пишете ми на лични. Hug

# 19
  • Мнения: 233

Има ги в Метро.Една мама си го купи от там .Мисля че струваше 20 и няколко лева. newsm78

# 20
  • Мнения: 7 640
на кой щанд в Метро newsm78

# 21
  • Мнения: 5 292
 Grinning Интересно, дали някъде се продават матрачета на Hauck?

# 22
  • София
  • Мнения: 2 162
сгъваеми матраци с дебелина 8см от дунапрен и непромокаем калъв за сгъваеми кошари има на АВС design в Бебе - маркет 59лв., аз купих такъв и съм доволна, защото дунапрена не е от меките, а и кошарата ми е на същата фирма и пасва идеално.

Къде е този Бейби- маркет?

# 23
  • Мнения: 8 769
Слагате ли друго дюшече в сгъваемите легла или карате с тези, които вървят към тях?
Ползваме тези, които са към съответната кошара. Все пак не ства въпрос за спане там нон стоп, а само за вечер -две или максимум 6 (ако сме на почивка).

# 24
  • Мнения: 11 546

Има ги в Метро.Една мама си го купи от там .Мисля че струваше 20 и няколко лева. newsm78
Мерси,ще закупя  bouquet  bouquet

# 25
  • Мнения: 8 917
Ние купихме сгъваемо матраче. Струваше около 30-35 лв. Много съм доволна и най-вече когато тръгнем на път Laughing
Peace

Общи условия

Активация на акаунт