Бебе?Кога?

  • 2 612
  • 7
  •   1
Отговори
  • Мнения: 25
Хайде всеки да сподели на какъв етап от връзката си,разбра,че ще става родител ,колко време бяхте заедно ,планирано ли беше бебето и как реагираха мъжете ви Simple Smile ?

Последна редакция: нд, 17 яну 2016, 14:11 от Bilqnka...

# 1
  • Мнения: 6 214
Стана ли ясно дали се разделяте? Ако наистина оставаш сама, не пускай такива теми.  Sad  Hug Hug

# 2
  • Мнения: 25
Стана ли ясно дали се разделяте? Ако наистина оставаш сама, не пускай такива теми.  Sad  Hug Hug
Приятно ми е да ,чета историите и на другите Simple Smile .. Какво значение има аз в каква ситуация съм Simple Smile
 Hug Hug Hug Hug Hug

# 3
  • Мнения: 6 214
Стана ли ясно дали се разделяте? Ако наистина оставаш сама, не пускай такива теми.  Sad  Hug Hug
Приятно ми е да ,чета историите и на другите Simple Smile .. Какво значение има аз в каква ситуация съм Simple Smile
 Hug Hug Hug Hug Hug
Не знам, аз като прсяно зарязана от БНД никак не обичах да чета за щастливо влюбени двойки. За това се зачудих да не дълбаеш излишно в раните си.

# 4
  • Мнения: 25
Стана ли ясно дали се разделяте? Ако наистина оставаш сама, не пускай такива теми.  Sad  Hug Hug
Приятно ми е да ,чета историите и на другите Simple Smile .. Какво значение има аз в каква ситуация съм Simple Smile
 Hug Hug Hug Hug Hug
Не знам, аз като прсяно зарязана от БНД никак не обичах да чета за щастливо влюбени двойки. За това се зачудих да не дълбаеш излишно в раните си.
Да може би до някаква степен си права ,но пък това да четеш за хубави неща ти дава надежда  Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Хубави ..лоши..разтоварва Simple Smile

# 5
  • Мнения: 553
При мен нямаше как реагира мъжа ми , а как реагирах аз , след като той ми каза Grinning Grinning Grinning

# 6
  • Мнения: 6 913
На етап от връзката ни, че живеехме заедно и имахме куче, с което се справяхме  Crazy Бяхме от около 4 години заедно, но доста млади, събрахме се като тийнове още. По принцип ни се искаше в скоро време и веднъж импулсивно решихме да пробваме. То пък стана от раз, въпреки че уж не трябваше да съм в овулация тогава. Той се радваше.

# 7
  • Мнения: 323
Бяхме от 3 год.заедно, планирахме го за малко по натам, но се случи. В началото бяхме малко шокирани,но после много се радвахме, децата ся най-голямата благословия. Сега сме в очакване на второто си детенце Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт