Професионални серии за коса - тема 97

  • 62 934
  • 742
  •   1
Отговори
# 615
  • Мнения: 83
setony благодаря за изчерпателния отговор,ще поръчам и шампоана и маската от серията,но сега видях,че в Арлен не е наличен шампоана,дали да не им пиша да попитам за евентуална наличност?

Последна редакция: вт, 26 яну 2016, 20:44 от Scandal_

# 616
  • Мнения: 3 698
Не бях забелязала, че го няма в Арлен, в рибката е наличен http://www.zlatnaribka.com/shampoani/shampoani-Kerastase/shampoa … ma-captive-250-ml
В енцо също.

# 617
  • София
  • Мнения: 3 271
Фрея, добро ревю си направила. Обстойно и описателно.  Simple Smile

Ще взема и аз да ги пробвам трите серии, ама с тези описания за гаден аромат направо  Sick


Аглая Епанчина Мисля,  че бяха доста положителни впечатленията от този продукт на 3"' More Inches, неикономичен обаче. И на мен ми е интересен, защото аз обичам пре уош терапии. Ще чакам да споделиш и твоето мнение.



Сметаната на МилкШейк - с всякакъв шампон
Плодово мляко за коса с 12 ефекта МилкШейк - няма ограничения - с всякакви серии може.
Подхранваш крем без изплакване Макадамия - тук нямам мнение  Simple Smile
Балсам без изплакване Лакме L2 - момичетата го предпочитат след всичко. Аз също го имам но не го използвам - нещо като нищо ми се струва. Както с него, така и без него. По спомен има и малко протеин в него, така че също със всичко може да се ползва.
маска Alfaparf Reparative Mask с екстракт от бамбук - нямам мнение, защото не съм я ползвала, но ми се струва балансирана. Имам бамбук, който дава жилаво усещане на косата, но има и масла. Споделяй мнение като я пробваш. След балансиран или Протеинов шампоан ми се струва най-подходящо да се ползва.

Аргановото олио на Лакме - имах го преди време. Ползвах го най-често като терапия реди миене, но мисля, че не е чисто арганово масло, а има малко силикони в състава (може и да бъркам) . Може да се ползва и на суха коса за крайчетата. Леко и не утежнява.
Маска за коса с йогурт и с мляко на МилкШейк са протеинови нали? - млечните протеини са по-леки от пшеничните например и затова косата не се втвърдява толкова след тях. Усещат се балансирани.
След еластисайзера само хидратиращи продукти ли мога да ползвам?  - Не, можеш всякакви.
Шампоана Напура Стамиген за възстановяването на фоликули може да се съчетае със всичко нали? - Да, можеш да го съчетае с всякаква маска след това.
Извинявам се за многото въпроси наведнъж  Embarassed Благодаря предварително за отговорите  Hug

# 618
  • София
  • Мнения: 1 210
Моля някой ако може да ми прати списъкът от мейла - моите също идват празни newsm78

ПП Открих как да ги чета - давам Reply и текстът вече се чете Simple Smile

Денси - много здраве, любов и красота в живота ти да има  Heart Eyes

# 619
  • Мнения: 767
Дензи прекрасен празник ти желая.
Фрея много харесах ревюто ти bouquet скоро ще се завръщам към лилавата серия-безспорния ми фаворит,когато ползвах серията косата ми беше в най-доброто си състояние.

# 620
  • Мнения: X
Феерия  Hug мина ми през ума да снимам, но гъвкавостта и усещането няма как да се видят, трябва на клипче или на живо  Simple Smile затова и не го направих. Движението на косата и допира са показателите, които за жалост не могат да се заключат в снимка. А за количеството и аз бях изумена как така ми стигнаха, но ако имах пълните размери сигурно щях да слагам повече. Наскоро се подстригвах (сама) и доста отрязах, може би към 7- 8 до 10см има, но не вярвам това да е причината  Grinning

Сетони  Hug наистина е така за миризмите, колкото по-гадни толкова повече се набиват в носа  Grinning А серумът на Вела в самото начало като го отворих ми замириса на спирт, но явно е било от студеното (като ги взех от куриера бяха премръзнали горките продукти  Grinning ). После се промени и спиртната нотка се смекчи, но пак мирише на странно, нещо химическо  Mr. Green Утре пак ще го душа да видя как ще е.

# 621
  • Мнения: 483
Фрей, да, за съжаление движението и усещането при допир няма как да се покажат на снимка. Но затова пък имаме думите и ти прекрасно описа нещата. Peace Не мисля, че мострите са ти стигнали заради подстригването, пак  е чудно как, при тази гъстота и дължина? Ти защо отряза толкова много? Аз заради гадния климатик в работата отрязах цяла педя и нещата не се подобриха. След работа сухота и зверско заплитане. Нищо от моя арсенал не помага, защото духа точно в косата ми по цял ден. ooooh!

# 622
  • София
  • Мнения: 3 271
Феерия   Hug
Съчувствам  ти   Hug  климатика е голям вредител   #2gunfire Няма ли как да го насочите поне нагоре да не ти бие в главата, че то освен за косата и за кожата е гадно, да не говорим, че не е полезно за здравето да ти духа към главата.

Реших да мия с Кюн Сатин Ойл.  В момента съм намазана с маската и ще влизам да я изплакна. Шампона е хидратиращ на усещане, както и маската. Аз капнах  към количеството, което отделих за нанасяне малко от олиото от серията и размесих. Нанесеох на косата и постоях около 20 мин. Сега влизам да измия и ще пиша за резултат.

# 623
  • Мнения: X
Аз много се притеснявах, че от километричната информация ще стане объркано и неразбираемо, но се радвам че не е така  Hug А го писах всичкото това от самото начало, всеки продукт старателно описан, след ползване, за да не забравя и малките детайли, които са ми били на ума  Grinning А за чудното, да ти кажа след балсама на Тен от 10мл, който ми стигна идеално, вече не се чудя за мостри от по 20мл маска  Laughing Явно зависи от продуктите и формулата, но не и на последно място състоянието на косата в момента. Знаем, че колкото по-суха и жадна е една коса, толкова повече продукт гълта и обратното. Моята към момента, смея да твърдя, че е в доста прилично състояние. Изрязах толкова много защото бях ядосана  hahaha Нищо не съсипва моята коса, като цъфтежа, а напоследък го забелязах, че стремително пълзи нагоре. И реших да го спра докато е време, макар че още има тук там, на кичурите покрай ушите и най-долния пласт, където ми е най-уязвимата и фина коса.
Иначе и аз съм като теб на климатик, духащ точно в тила, но не е за дълго време, затова и не съм забелязала нещо по-различно като ефект. Но наистина съм на мнение, че оказва голямо влияние, все едно по цял ден да си подложен на струя от сешоар. Не ми идва на ума и какво може да се направи за да се смекчи това изсушаване  Thinking

# 624
  • Мнения: 3 026
Изпуснах 10стр. и нямам време да изчитам Sad Върнах само за ревюто на Фрея  bouquet
На мен вчера ми дойдеха Хидратиращите ш+б на Джойко, Еластисайзър на ФК, двуфазния спрей Л2, нутритермик...изпратили са ми мостри на Макадамия ултра рич, олио на Маракеш, както и спрей с масла за тънка коса на Макадамия, което вече изпробвах на суха коса и ми хареса  #Crazy  За розовото червило пък, нямам думи  Joy
Довечера ще пробвам и ще пиша пак

# 625
# 626
  • Мнения: X
Магнолийка бързо оздравяване.Много са гадни и неприятни тези вируси.Ние много се пазим от тях .
Сега в този сезон малката почти никъде не я водя и избягвам оживени и затворени места.  Joy .
За Kevin Murphy попитах моя позната фризьорка .Работи с тези продукти.Не живее в Плевен за мое огромно съжаление иначе веднага щях да отида и да ги пробвам  Simple Smile) .А е от друг град и я поразпитах във фейсбук.Много ги похвали и основно ми препоръча две серии които били за тънки коси защото моята е тънка и съответно веднага ме насочи.Едната от сериите за тънки коси е серията им plum която придава плътност и спомага за спиране на косопада и бързо израстване на косата а другата е angel wash и създава хубав обем.Може да се комбинират и двете .
Цените им са високи.Шампоан е на цена от 55 лева и балсама също  Shocked
http://upibeautyandspa.com/store/produkt/kevin-murphy-plumping-rinse/ .
Каза ми да разгледам сайта им.Има описание за всички продукти и клипчета за правилното приложение на продуктите .
http://www.gingersisters.eu/ това е сайта
Чакам с нетърпение превода на парички/ февруари / и веднага ще ги пробвам.
Другото най- хубаво при тях е ,че може да се комбинират различните продукти за да се справят с проблемите.Примерно един шампоан с един вид балсам и се борят заедно за два различни проблема.За да се комбинират успешно трябва да се консултираш с фризьор който работи с техни продукти .Освен ,че са много хубави имали божествен аромат .

Последна редакция: ср, 27 яну 2016, 08:54 от Анонимен

# 627
  • Чукарландия
  • Мнения: 4 511
Белла, твоята коса се късаше , нали? А косъмът, докато е мокър и като го дръпнеш разтяга ли се като ластик/дъвка?

Фрея, не съм забелязала, тази вечер като си мия косата, ще пробвам и ще докладвам. Peace
А какво означава, ако така се разтяга? Hug

Freya, прекрасно ревю, както винаги. Сега се замислям за лилавата серия на Про Файбър, но вече ме е страх от несполучливи покупки за косата ми. Чудя се и на серия от Милкшейк, изглежда косата ми не иска силен протеин или хидратация. Нещо по-леко ли, по-балансирано ли и аз вече незнам. Rolling Eyes
Да спомена, снощи, като си мих косата (отново ползвах лилавата серия ш+м на Секси Хеър), косъма ми не се разтяга като ластик. Първия път шампоана почти не се разпени, което много ме дразни, имаше пак заплитане, но не чак толкова като предния път, маската оправи всичко. Давайте съвети. Hug

Денси, честит рожден ден, на патерица! Бъди жива, здрава и много обичана! Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

Да попитам какъв е този 96% гел от Алое и за какво го ползвате? Hug



# 628
  • Мнения: 2 562
Арлен също имат неустоимо предложение:
"ARLEN.BG има страхотна изненада за Вас! От днес всички поръчки на стойност над 50лв. направени до края на месец януари, ще получат ЕДНОКРАТЕН код за 15% отстъпка за следваща поръчка валиден до края на месец февруари. 
Ще откриете кода за отстъпката във Вашата поръчка. smile emoticon
Екипът на АРЛЕН ви желае приятно пазаруване! 
ВАЖНО: Кода за отстъпка не може да се комбинира с други отстъпки и кодове!"

# 629
  • Някъде по Дунава
  • Мнения: 4 753
Фрея, благодаря за съвета. Купих си серията с бамбук, която ми предложи и какаово масло. След три измивания косата ми е по мека и една идея по бавно се омазнява. Скоро ще си взема и финишите. Честно казано не посмях да взема серията на Кюн, не ми се струва че косата ми е чак толкова суха.

Общи условия

Активация на акаунт