KARADAYI С КЕНАН И БЕРГЮЗАР - ВСИЧКО ЗА СЕРИАЛЪТ И НОВИНИТЕ ИЗВЪН НЕГО - ТЕМА 72

  • 36 288
  • 737
  •   1
Отговори
  • Мнения: 11 116
KARADAYI


                       
               
Продукция: Ай Япъм
Продуцент: Керем Чатай 
Режисьор: Улуч Байрактар и Джем Карджъ
Сценаристи: Сема Ергеникон и Ейлем Джанполат
Музика: Тойгар Ъшъклъ
Жанр: Драма



УЧАСТВАТ

Кенан Имирзалъолу, Бергюзар Корел, Четин Текиндор, Ръза Коджаолу, Улуш Туна Аштепе, Елиф Сьонмез, Лейля Лидия Туутлу, Ерджан Язиджиоулу, Мелике Ипек Ялова, Еркан Авджъ, Керем Фиртина, Хюсеин Сойсалан, Фунда Еруиит и други.


РЕЗЮМЕ

Някои хора се раждат герои, други по-късно стават такива, като Махир. 1970 г. - Назиф Кара има щастлив живот и семейство, но всичко се променя, когато е обвинен в убийството на главния прокурор, което не е извършил. В началото най-големият му син Махир е сигурен, че това е недоразумение, но постепепно разбира, че е добре подготвена клопка. На Назиф му е постановена смъртна присъда. Махир прави всичко възможно, за да намери истинския убиец и да спаси баща си от бесилката. С помощта на семеен приятел, той успява да влезе в съда като стажант-адвокат при съдия Фериде Шадооулу. Насред всичко това се появява и една невъзможна любов.


                         





СТАРИТЕ ТЕМИ



С пожелание за весели минути

и споделени мигове с нашите любимци!


Hug Hug Hug

# 1
  • Varna, Bulgaria
  • Мнения: 262
Mydream,  bouquet bouquet bouquet

# 2
  • Мнения: 354
Хулиганки Hug
Благодарско на създателките на прекрасната ни темичка и на всички,който споделят в нея bouquet

# 3
  • Мнения: 23 357
Добро утро!  Hug Hug Hug

Благодаря за новата темичка!

My dream  bouquet

Само добри новини да посрещаме в нея.

...................

Синем с някаква награда на списание ELLE

Като знам колко по-слаба на живо е Берг от това, което виждаме на снимките, ме е страх да си помисля как изглежда Синем. С въздух ли се хранят тия хора.
 Joy



# 4
  • Мнения: 15 391
Добро утро, сладурки!  Hug Hug Hug

Пожелавам ви един слънчев и топъл ден, изпълнен с много усмивки.  Heart Eyes

Майдриймче, благодаря ти, миличка, за новата тема!





# 5
  • Мнения: 23 357

Думи на един от най-добрите режисьори в дизи сектора Кудрет Сабанджъ

"С удължаване времетраенето на сериалите и ненормалните условия, при които се работи, качеството на продукциите падна. Най-много след година дизи секторът ще потъне. Заради алчността си, продуцентите сами режат клона, на който седят. Същото се случи и с турското кино през 70-80-те години. В периода, в който турската киноиндустрия буквално бълваше филми, изпадна в криза и потъна. Преди две години продавахме сериали по целия свят. Сега колко продаваме? Нищо.

# 6
  • Мнения: 15 391
Ами като загубят по няколко проекта продуцентитИ и им се отрази на джоба, ще се освестят, ама язък, че покрай тях се тормозят не малко хора.

# 7
  • Мнения: 12 152
Добро утро в новата темичка!  Hug Hug Hug
Майдрийм, благодарности!  Kissing Heart






Ех, как е прикрила безименния си пръст на дясната ръка  Wink Joy

Синемче е много изящна и фина, като порцеланова балеринка  Laughing  Heart Eyes

Някои не ѝ харесват стила и тоалета, особено горната част на роклята. Според мен си е тамам,  това не е бал в двореца, а вечерно парти на модно списание  Peace
Пък и фигурата ѝ позволява да носи такава рокля Wink Grinning
Интересна е разликата с бившите севгилита на Кен - и Зейнеп и Йозге са по-знойни с големи бомби  hahaha...и Кюбрето, ама при нея не се знае кое беше естествено  Mr. Green
Та тука е мислено с перспектива - след години няма какво да се поддаде на гравитацията и да увисне  Joy БатЮ е умен  hahaha

# 8
  • Мнения: 15 391
 hahaha "Мисли в перспектива"

# 9
  • Мнения: 23 357

Та тука е мислено с перспектива - след години няма какво да се поддаде на гравитацията и да увисне  Joy БатЮ е умен  hahaha

 Joy

Синемка наистина е по-различна от предишните и като физически данни, и като боя.

Надявам се до сватбата да се върне към русия цвят. Изглежда по-свежо и младежки с него. Има повече светлина в лицето й.


# 10
  • Мнения: 23 357

Всичко е математически изчислено при Батю.  Joy Joy

Пък  като е видял тъщата, се е успокоил, че и килограми не се очаква да качи Синемчето като се задоми.

# 11
  • Мнения: 5 689
Здравейте,  Hug

 Mydream  Hug  newsm51

Прекрачвам с патроните в новата темичка.

Да имаме хубави новини, чичеци, зейбеци, танга и много снимки!



Хубав ден! Heart Eyes

# 12
  • Мнения: 23 357
Днес като обикалях форумите мернах едно мнение, което се доближава до начина, по който възприемам Синем и обяснява донякъде защо още не мога да свикна с нея и да ги възприема като едно неразделно  цяло с Кенан.

Сори, че е на английски.  Grinning


 
Скрит текст:
She never appeared in front of the public with her professional accomplishments  or achievements of any other nature.  She always was there with her love life, being a favorite of gossip press. Additionally, there is something in her attitude and behavior that makes her look superficial and devoid of expression, even when she is smiling. Well, If this is the woman which will end with Kenan bey, what can I say ............hayırlı olsun, oglum. Frankly,  I do not care  whom he will marry  but I really want him to be healthy and maintain a high level of professionalism in his work.

# 13
  • Мнения: 12 152
Има известен резон в това мнение  Thinking Наистина ѝ липсва експресивност , или поне така изглежда , което е чудно след като си е избрала тази професия. Разбира се ,не съм я гледала в проектите ѝ, но човек остава впечатление, че винаги е в сянка. Или поне пресата в Турция ѝ и дала тази роля, пък и тя май е приела- "на момичето до гениалният им футболист"



.....

а сега дали ще  бъде ли "жената на харизматичният Кенан Имирзалъолу" Laughing Laughing Laughing



Сигурно милиони момичета биха казали - " да ѝ имам късмета"...Но аз не мисля, че е лесно.
За всичко се изисква труд.
Биографията ѝ не показва, че тя не се е трудила. От 4 годишна тренира балет. Има диплом от Кралската Академия.Снима се в телевизията от 14 годишна, но успешно завършва гимназия и университет - специалност изящно и сценично изкуство. Има титли с волейболният обор по време на студентските си години.Тренира латино танци и айкидо.
https://tr.wikipedia.org/wiki/Sinem_Kobal

Но наистина не излъчва борбеност, по скоро добрина и спокойсвие...Билмем  newsm78 Може би просто не я познаваме... Wink Laughing Laughing

# 14
  • Мнения: 23 357
Киното е силен наркотик и влезе ли човек в него не иска да се откъсва от този свят. Едва ли има човек, който веднъж успял да си пробие път до екрана, е погледнал обективно на нивото си и   е казал "Аз не ставам за това". Влезеш ли в този магичен свят искаш да бъдеш актьор и и не щеш да чуеш за нищо друго. А така,  според мен,  много посредствени за киното хора са блокирали предварително търсенето на истинското си призвание. Сферата, в която наистина биха изпъкнали. Мисля, че Синем е жертва точно на този синдром. Влязла е в тези среди като много малка и е продължила. Но не смятам, че има талант за актриса, потенциал наистина да се открои и да надскочи средното ниво. И аз обърнах внимание на това, което е завършила. Може би като моден дизайнер, стилист, сценограф щеше да свети в много по-голяма степен със собствена светлина.

Общи условия

Активация на акаунт