KARADAYI С КЕНАН И БЕРГЮЗАР - ВСИЧКО ЗА СЕРИАЛЪТ И НОВИНИТЕ ИЗВЪН НЕГО - ТЕМА 72

  • 36 326
  • 737
  •   1
Отговори
# 15
# 16
  • Мнения: 23 379


Синем е потвърдила, че е получила предложение за брак.

Казала е, че не отговарят на истината новините, че пръстенът й струвал 200 000 лири.

# 17
  • Мнения: 11 116
Привет, хулиганчета!

Батю е взел правилното решение.
Време за помайване няма, трябва да се продължава рода и не само...  Joy Joy Joy

Годежът кога ще е, може и да не разберем, но ако Кенан реши да прави сватба в турско, то ще е най-одумваната сватба на годината bowuu bowuu
Най-важното е, че това, което се очакваше да направи Кенан го свърши.
Разбрал е човекът, че от дългите връзки няма полза,
защото накрая не се знае плановете на един от двамата накъде ще забият.
Синемка пък беше готова да става йенге още по времето и с Арда....
Пък и на такъв личен ерген отказва ли се, джанъм?! Joy Joy Joy

Сега поне няма да се крият и да се чудят на тъмно ли да продължат,
докато вечерят или да запалят още лампи  hahaha hahaha hahaha

Чудя се само...дали Кенанчик си е харесвал Синемка изотдавна...В смисъл да му е лежала на сърце от много по-рано.
Ама и съдба има в таза работа, щото ето Синемка не стана Ардова булка, а Кенчова. Joy Joy Joy

# 18
  • Мнения: 5 706


Синем е потвърдила, че е получила предложение за брак.

Казала е, че не отговарят на истината новините, че пръстенът й струвал 200 000 лири.

Хайде,честито да им е!

Аз също се доближавам до мнението за Синем, което беше цитирано по-горе.

Ама, какво значение има какво мислим ние за нея Grinning, важно е те да са щастливи!

Да остареят заедно!

Пожелавам им го от сърце! Heart Eyes

Скрит текст:


# 19
  • Мнения: 15 391


Сега поне няма да се крият и да се чудят на тъмно ли да продължат,
докато вечерят или да запалят още лампи  hahaha hahaha hahaha


 Joy Joy Joy Joy Joy

Ами щом се обичат младите нека се вземат  Grinning Grinning Нека им много здраве, късмет, любов, деца- две, три, пет  Laughing Laughing Laughing Само хубави неща им пожелавам.  Praynig Hug Heart Eyes

Сега си пожелавам да се появят някъде двамата за ръка. Батю да каже "да", "така е", "тя е", "това е"  Peace  Laughing Laughing не че са длъжни, разбира се, данък обществено мнение никой не плаща... ама ми се иска. Ей така ... ще се зарадвам.  Heart Eyes

ПП и таби ки, ритуала по списъка да се спази и види.  Laughing Laughing Аз като се прибера утре ще го изровя и ще го закача ... да следим и отмятаме

# 20
  • Мнения: 23 379
Берг и Халит на курса по испански




Берг продължава и с уроците по рисуване.

Много й завиждам. Винаги съм искала да нямам никакви ангажименти и по цял ден да ходя на курсове за неща, които са ми интересни. Искам да ходя на лекции по психология. Ще трябва да чакам университета за пенсионери.  Joy

# 21
  • Варна
  • Мнения: 1 240
Така те искам, сестро, по устав.
И да се каже датата отрано, да скроим роклите овреме.
И още нещо - ние все коряхме нашите каки-сценаристки, обаче сега като хвърлям по едно око на "Чучулигата" по Диема - мале мила. И книгата съм чела едно време... Та да знаете - има и по-нелечими случаи.

# 22
  • Мнения: 15 391
Значи и след Коледа ставали чудеса, бе  Laughing Laughing тъкмо си мислех сега за батю, чухме подразбрахме, наред е сладуша да се появи от нейде...  и слънцето хоп... наредила им усмивките в темата  Heart Eyes Heart Eyes

Варничка  love001 love001 love001

# 23
  • Мнения: 12 152


Синем е потвърдила, че е получила предложение за брак.


Хе-хе!  Grinning Grinning Grinning
Дамата ми той  love001

Значи не напразо се рових в уикипедията за нея  Wink наистина я вземаме за снаха  Laughing Heart Eyes
Пожелавам да са влюбени и щастливи, да остареят заедно и по лицата им да има бръчки от много смях...Или как беше там, и аз почнах да позабравям репликите на Махир Кара  Joy

Сега си пожелавам да се появят някъде двамата за ръка. Батю да каже "да", "така е", "тя е", "това е"  Peace  Laughing Laughing не че са длъжни, разбира се, данък обществено мнение никой не плаща... ама ми се иска. Ей така ... ще се зарадвам.  Heart Eyes

Присъединявам се към това желание  Peace Виждали сме го как обича на кино, нека разкрие малко от реала Heart Eyes Heart Eyes...Може да е математик, но преди всичко е артист Laughing Laughing Laughing

# 24
  • Мнения: 23 379


Присъединявам се към това желание  Peace Виждали сме го как обича на кино, нека разкрие малко от реала Heart Eyes Heart Eyes

Не вярвам. Това беше комюникето за публиката.  Joy

Подробности не очаквам.

После някой ще забележи, че са сложили годежни халки и ще се разбере, че годежът е минал.

За сватбата вече, ако се смилят гостите да пускат фотки и клипчета.

# 25
  • Мнения: 12 152
Видео от арабеските. Кенан вечеря в компанията на шофьора си  Grinning https://twitter.com/orchid__77

# 26
  • Мнения: 23 379


Халит и Берг днес


# 27
  • Мнения: 11 116
Бергюша е голяма свежарка на снимките с уроците по рисуване. Вижда се, че се забавлява... Grinning
А Халитко е така обрасъл...Сигурно от уроци не му остава време да се обръсне или пък се подготвя пак за някоя брадата роля. Joy Joy Joy Joy

# 28
  • Мнения: 23 379


Рано е още за роля.

По-скоро на него му харесва да си има брада.

С Берг са като Пижо и Пенда, по цял ден обикалят заедно.  Joy

# 29
  • Мнения: 12 152



Не можах да преброя колко пъти каза "чок тешекюр едерим"  Joy Joy Joy

Общи условия

Активация на акаунт