KARADAYI С КЕНАН И БЕРГЮЗАР - ВСИЧКО ЗА СЕРИАЛЪТ И НОВИНИТЕ ИЗВЪН НЕГО - ТЕМА 72

  • 36 317
  • 737
  •   1
Отговори
# 675
  • Мнения: 15 391
Нерде сте хулиганки? Grinning

Да не гледате нещо ново без мене? Grinning

Малко спомени с Махирови. Heart Eyes Heart Eyes



Пу за мене!

Жотемския спомен много хубав.  Heart Eyes Heart Eyes ВГ  Hug bouquet

# 676
  • Мнения: 12 152
Спомени  Grinning Heart Eyes Heart Eyes




Sizzling. Breathtaking. Gorgeous. Hotness. Chemistry.





















# 677
  • Мнения: 2 654
И аз съм тука, ама почнах работа и ще ставам в 3.30 Нямам време за нищо и сериалите ще трябва да посъкратя newsm78 Е сега как да спя? love001 love001 love001

# 678
  • Мнения: 12 152


Кенан и Къванч гледат футболен мач. Снимката е пусната преди малко от приятеля им с босата глава. Пак му забравих заглавието  Grinning Grinning Grinning

# 679
  • Мнения: 15 391


Кенан и Къванч гледат футболен мач. Снимката е пусната преди малко от приятеля им с босата глава. Пак му забравих заглавието  Grinning Grinning Grinning

Душинка!  Laughing Heart Eyes

Cagdas Karasu  Peace браво на него ... ха дано пусне и ощИ  Praynig Praynig Praynig

# 680
  • Мнения: 23 374


Кенан и Къванч гледат футболен мач. Снимката е пусната преди малко от приятеля им с босата глава. Пак му забравих заглавието  Grinning Grinning Grinning

Двамата младоженци.  Joy

# 681
  • Мнения: 12 152

Cagdas Karasu  Peace браво на него ... ха дано пусне и ощИ  Praynig Praynig Praynig

 Peace

Дойде ми на акъла  Wink йенгетата сигурно шетат в кухнята, докато мъжовте гледат мач  rotfImbo rotfImbo rotfImbo

# 682
  • Мнения: 15 391

Cagdas Karasu  Peace браво на него ... ха дано пусне и ощИ  Praynig Praynig Praynig

 Peace

Дойде ми на акъла Wink йенгетата сигурно шетат в кухнята, докато мъжовте гледат мач  rotfImbo rotfImbo rotfImbo

Аха... сигурно,   Laughing Laughing hahaha редят трушията на масата

# 683
  • Мнения: 12 152
редят трушията на масата

 Joy



Някоя се е самопоканила вече hahaha

# 684
# 685
  • Мнения: 12 152
В ТТ излязоха много снимки зад кадър от филми и сериали на Кенан.Повечето са били неизвестни на феновете му.  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes



Alacakaranlık, 2003 - 2005  





Deli yurek (2001)







Son Osmanlı Yandım Ali 2006















Aci hayat (2005-2007)

# 686
  • Мнения: 15 391
Жива да си, сестро!

Стари снимки може да са за патроня  Laughing Laughing аз ги виждам сефте.  Peace

# 687
  • Мнения: 15 391
Добро утро!

# 688
  • Мнения: 23 374

Добро утро и успешен ден на всички!  Hug Hug Hug

Репортерите явно са хванали Бергита в кафенето и са си поговорили с нея.

След КД Бергюзар Корел си почива. Започнала е отново да се занимава със спорт след дълга пауза. Актрисата сподели, че заниманията с танци, които са започнали със съпруга й Халит Ергенч, са им се отразили много добре. Бергюзар Корел ще издаде албум, приходите от който ще отидат за благотворителност. Казва, че е работила по него с голямо удоволствие, но по време на подготовката му не е мислила за бъдещи подобни проекти. Бергюзар каза, че е чула песента, която Халит Ергенч изпълнява във възпоменателния албум, посветен на Зеки Мюрен и много й е харесала. На въпрос за деня на влюбените Корел отговори: "Изобщо не ме питайте. Това е най-глупавият ден, според мен. Не го харесвам, защото е прекалено комерсиализиран." Известната актриса каза, че иска отново да изпита вълнението да стане майка и добави: "Мислим за това, но ми е неудобно да обсъждам подобни теми на крак."

# 689
  • Мнения: 15 391
Цитат
"Мислим за това..."

И ний си мислим за вас... ха дано, го измислите скоро време   Wink Praynig  Grinning



Филма на Джемката не съм го гледала бял ли е черен ли е  Laughing но прескочих до рейтингите от вчера ... дано успеят да си го повишат.

Общи условия

Активация на акаунт