Възможно ли е да съм забременяла по рано!?

  • 1 249
  • 8
  •   1
Отговори
  • Мнения: 5
Здравейте на всички! Не можах да намеря подобна тема и искам да споделя нещо с Вас! Моята дилема започва така на 11.07.15г беше последната ми менструация! Имах две срещи с бивш прятел с който правихме секс през 06 месец,с моя приятел бяхме решили да се разделим и така и направихме!(правих си тест тресто на 10.07 поради секретиращи зърна-Отрицателен)На 11.08.15г ми прецапа цикъла и нямах никакви признаци за бременност!усещах напрежение в гърдите и моите приятелки започнаха да се шегуват ще ставаш мама... Но ей така от базик на базик септември месец направих тест който беше положителен!много плаках, бях много объркана!споделих с вече бившия ми приятел и той остана вцепенен също като мен!решихме да се съберем и да оставим детенцето!До 4 месец всичко беше наред! Но дойде деня в който той разбра за срещата ми с другото момче!Твърдо заяви ,че детето не е от него и се разделихме отново!!аз се прибрах при родителите ми и сега те ми помагат със всичко!Бебчето вървеше 1 седмица по малко от тази в която бях!днес бях на лекар и си отговаря точно вече!дали е възможно да съм забременяла преди 11.07.15г. Моля не ме упреквайте,ако имате възможност просто ми отговорете !Благодаря предварително!

# 1
  • по пътя
  • Мнения: 2 360
 Barby girl, аз не разбрах, по едно и също време ли си имала контакт и с двамата? Или юни с единия, август с другия и септември бременност.Бебета вървят плюс, минус две седмици, така че с точност няма как да се знае, но аз малко се обърках от твоите обяснения.В случая ти  остава да изчакаш детенцето да се роди и после да правите тест за бащинство евентуално, другото ще са догадки.

# 2
  • Мнения: 5
Със единия юни(по-бившият ми) след това юли 10.06 отрицателен тест.11.06 менструация и цял месец полови актове с вече бившия ми прятел! Малко съм объркана извинявам се за което!

# 3
  • по пътя
  • Мнения: 2 360
В случая не виждам защо се съмняваш, забременяването е станало след 11.06,т.е. след този последен цикъл, така че няма как да е от друг.

# 4
  • Мнения: 5
Поради постоянното натякване започнах да се съмнявам в себе си вече Sad и аз така мислех ,но исках да чуя и друго мнение!Благодаря за бързият ви отговор надявам се наистена да сте права и да не бера срамове след теста за бащинсво :*  Hug

# 5
  • Мнения: 2 475
И според мен е от последния бивш. Ехографите вече са доста точни. Ако бебче върви 1 седмица назад няма какво да се притесняваш, нормално е, но това също значи, че няма начин да е на по-бившия.

# 6
  • Мнения: 5
Силно се надявам да е така!не че ще се съберем ,но малката ще има добри гени поне!Благодаря и на вас!

# 7
  • София
  • Мнения: 44 106
След като последната ти нормална менструация е била след акта с по-по-бившия, дори само това е достатъчно, чче бебето е от последния бивш. Още повече, че върви 1 седмица по-малко, а сега вече и нормално. Иначе трябваше да е месец напред, което надали ще сбъркат лекарите чак пък толкова.

Не разбирам защо си му казала изобщо за "прегрешението".

Аз лично задължително бих искала след раждането  генетичен тест и той да си признае детето, а вие, че няма да се съберете отново - вероятно няма.

# 8
  • Мнения: 5
Не съм казвала ,но разбра някак си Sad Благодаря ви за отговора

Общи условия

Активация на акаунт