Пазаруване от mymall.bg

  • 68 659
  • 329
  •   1
Отговори
# 300
# 301
  • Мнения: 252
Благодаря много за наградата, това ми е първата награда от игра във форума  bouquet
Изпратих съобщение на посочения имейл. Отново благодаря Simple Smile

# 302
# 303
  • Пловдив
  • Мнения: 40 809
Търся детска грейка без ръкави/елек/ за момче,р-р 10г.
тази дали я има някой...http://sports.mymall.bg/products/Puffa-Hooded-Gilet-Junior-%2860 … d60964718%29.html

# 304
  • Мнения: 17 987
Много неща си харесах, чак сега виждам темата, ще питам поотделно после  Peace

# 305
  • Sofia
  • Мнения: 1 366
Моля, ако някой е купувал детски спортни долнища да ме посъветва - искам да взема на сина си, но никъде не виждам да пише см. за дължината, каква е за съответната възраст?

# 306
  • Мнения: 53
Моля, ако някой е купувал детски спортни долнища да ме посъветва - искам да взема на сина си, но никъде не виждам да пише см. за дължината, каква е за съответната възраст?

Здравейте,

Номерацията при детските модели се изписва примерно като 11-12 (XLG)/(XLB). Цифрите обозначават възрастовата група, за която е предназначен продуктът, а "XL" - на кой размер съответства, според интернационалната номерация. Букви "G" и "B" определят пола - съответно момиче и момче.

За съжаление точна информация в сантиметри на продуктите не можем да предоставим на този етап, но ориентировъчни данни за ръста при възрастовите групи може да откриете в раздел "Информация за размери" - раздел "Деца".

Хубав и успешен ден  bouquet

# 307
  • Sofia
  • Мнения: 1 366
Моля, ако някой е купувал детски спортни долнища да ме посъветва - искам да взема на сина си, но никъде не виждам да пише см. за дължината, каква е за съответната възраст?

Здравейте,

Номерацията при детските модели се изписва примерно като 11-12 (XLG)/(XLB). Цифрите обозначават възрастовата група, за която е предназначен продуктът, а "XL" - на кой размер съответства, според интернационалната номерация. Букви "G" и "B" определят пола - съответно момиче и момче.

За съжаление точна информация в сантиметри на продуктите не можем да предоставим на този етап, но ориентировъчни данни за ръста при възрастовите групи може да откриете в раздел "Информация за размери" - раздел "Деца".

Хубав и успешен ден  bouquet



Благодаря ви за бързия отговор! bouquet

# 308
  • Русе
  • Мнения: 2 607
Харесах си поне две раници, но мога да разбера какво значи размер N?

# 309
  • Мнения: 53
Харесах си поне две раници, но мога да разбера какво значи размер N?

Здравейте,

Размер "N" обозначава, че моделът се предлага в една единствена големина.  При повечето модели точните размери са посочени в описанието на продукта.

Поздрави  Simple Smile

# 310
  • Мнения: 229
Здравейте,

Къде на сайта мога да прочета за условията за връщане на продукт. Поръчах един суитчер, но ми трябва един размер по голям.


Благодаря

# 311
  • Мнения: 53
Здравейте,

Къде на сайта мога да прочета за условията за връщане на продукт. Поръчах един суитчер, но ми трябва един размер по голям.


Благодаря


Здравейте,

Информация може да откриете в раздел "Доставка", т.3 "Условия за връщане на закупена стока", а те са:

"УСЛОВИЯ ЗА ВРЪЩАНЕ НА ЗАКУПЕНА СТОКА
Съгласно ЗЗП, Вие имате право да върнете закупената стока в 14 - дневен срок от получаването ѝ (при нас този срок не е задължително да бъде спазен). Молим Ви продуктите да бъдат разопаковани и мерени внимателно, тъй като, ако желаете да върнете продукти те трябва да бъдат със запазен търговски вид /задължително със запазена етикеция и кутии/.
Разходите по връщане на стока са за сметка на клиента.
Адрес за връщане - гр. Плевен, ул. „Петър Ненков“ №1, офис „Рапидо“, получател „MyMall“.
В случай, че изпращате с Еконт, може да посочите адрес - гр. Плевен, пл. Възраждане 1 - офис "Еконт Възраждане", получател „MyMall".

Наши сътрудници от отдел "Рекламация" ще се свържат с Вас за допълнително уточнение, след като получат пратката.

Успешен ден  wavey

# 312
  • Мнения: 5 742
Малко не мога да ви разбера номерацията. В таблиците с размерите са посочени S ;М ; L, съответно отговарящите на тях гръдна обиколка, дължина и т.к. При мъжките анцузи размерите са medium, extra large. Ако medium е М, extra large L ли е?

# 313
  • Мнения: 540
Малко не мога да ви разбера номерацията. В таблиците с размерите са посочени S ;М ; L, съответно отговарящите на тях гръдна обиколка, дължина и т.к. При мъжките анцузи размерите са medium, extra large. Ако medium е М, extra large L ли е?
extra large е хл

# 314
  • Мнения: 4 595
Мъжкият размер Small  и  Extra Lge  на кой ръст отговаря примерно 158 височина или път 165 ?

Общи условия

Активация на акаунт