Гримиране – идеи и техники (Тема № 64)

  • 96 558
  • 724
  •   1
Отговори
# 195
  • Мнения: X
Нещо не мога да се разбера с МАС Patina. То вярно че се предполага античния вид, но чак толкова уморена не вярвах, че може да ме направи.  Mr. Green Може би защото го слагам на подвижния клепач, не знам. Очевидно и не комбинирам с каквото трябва. newsm78  

Elle, дали нямаш някоя снимка с тази сянка? Помня, че Адри беше показвала, но не мога да намеря сега.

# 196
  • гр. София
  • Мнения: 12 305
Check Please, дай снимка със сянката, за да ти кажем какво да подобриш.

# 197
  • Мнения: X
Оф, сложна работа ще е точно сега да го направя.  Laughing Еми то просто се слива с тена ми (така и не избелях след лятото, даже наново почнах да почернявам) и такава патина ми придава, че направо съм за кремация.  Crossing Arms Имам чувството, че не е за подвижен клепач тази сянка или не е за тъмни очи и тен. Уж отваряла погледа, а моя го забива отвсякъде. Исках някакви комбинации да видя, защото явно не нацелвам точната.

# 198
  • в 1001-та нощ
  • Мнения: 16 439
Само нея ли ползваш? Затъмняваш ли с нещо във външния ъгъл или с друго да изсветляваш към кладенчето? Очна линия - макар и с молив?

# 199
  • София
  • Мнения: 1 611
Съжалявам, не се сещам да имам снимка с нея  Thinking

# 200
  • Мнения: X
Имаш, намери се вече.  Че и без очна линия си направила грима, тъкмо като за мен. Flutter

# 201
  • София
  • Мнения: 901
Напоследък разглеждам един руски сайт, има ревюта за моливи за устни, но не мога да намеря кое червило е използвано за грима, можете ли да ми препоръчате нещо подобно? http://kosmetista.ru/uploads/images/08/01/40/2016/02/05/48a402_lbox.jpg

Ако е и на по-бюджетна и леснодостъпна марка ще е супер, защото не съм сигурна дали ще ми стои добре, но се реших да пробвам  Heart Eyes

Редактирах, дано сега се вижда ooooh!

Последна редакция: сб, 06 фев 2016, 08:23 от *Nani*

# 202
  • Street of Dreams
  • Мнения: 13 526
Не знам за другите, но аз не виждам снимката Peace

# 203
  • Мнения: X
Не пише ли в сайта кое е червилото? Може и само с молив да е направено.

# 204
  • Street of Dreams
  • Мнения: 13 526
Прилича ми на тези червила във вид на дебели моливи. Някои от дрогерийните марки имат такива, аз вчера получих точно такъв цвят в една бюти кутия, с молив би стояло точно така  Flutter

# 205
  • Мнения: 4
На мен ми прилича на течно матово червило. Имах даже такъв цвят от Кат Вон Ди, ако го намеря ще напиша номера Peace

# 206
  • Мнения: 648
Момичета, как мога да коригирам прекаляването със сянка във външната част на окото?

# 207
  • гр. София
  • Мнения: 12 305
С прозразна пудра и четка и блендваш.   Peace

# 208
  • В полите на Пирин планина
  • Мнения: 20 433
Или с матова телесна сянка коригираш силата на цвета. Peace

# 209
  • Мнения: 648
Благодаря момичета  bouquet
И искам да похваля автоматичния молив на Шанел и молива за вежди на Анастасия, Шоки  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт