Гримиране – идеи и техники (Тема № 64)

  • 96 575
  • 724
  •   1
Отговори
# 180
  • Мнения: X
Mimes Над 60 евро доставката е безплатна за Гърция.За България не знам.Провери в сайта им.Аз тъкмо поръчах бонбонестата палитра и съм много щастлива. Heart Eyes Като цяло всички продукти,които използвам на too faced много ми харесват!

# 181
  • Мнения: 14 507
А ако не знаеш гръцки как можеш да провериш доставят ли въобще до България?  Tired

# 182
  • Мнения: 1 698
Mimes Над 60 евро доставката е безплатна за Гърция.За България не знам.Провери в сайта им.Аз тъкмо поръчах бонбонестата палитра и съм много щастлива. Heart Eyes Като цяло всички продукти,които използвам на too faced много ми харесват!
Ти поръчваш до Гърция, аз реших че си намерила начин за доставка до БГ.

# 183
  • Мнения: X
Момичета,много се извинявам.Проверих,но не доставят извън страната. ShockedДано намерите друга алтернатива.Другият вариант е превозвач.Явно всяка Сефора доставя директно само в нейната си държава.

Последна редакция: вт, 02 фев 2016, 20:56 от Анонимен

# 184
  • Варна
  • Мнения: 1 579
Момичета,много се извинявам.Проверих,но не доставят извън страната. ShockedДано намерите друга алтернатива.Другият вариант е превозвач.Явно всяка Сефора доставя директно само в нейната си държава.

В темата за Италианските превозвачи има една дама,която живее в Италия и си предложи услугите преди време да поръчва вместо/за нас.Лично аз съм много доволна от нея.Вече няколко пъти поръчвам през нея от Сефора-дори утре чакам поредната ми поръчка,ако искате може да я потърсите в темата и от там във ФБ.

Последна редакция: ср, 03 фев 2016, 00:18 от desuri

# 185
  • Мнения: 1 095
Момичета, някоя да е пробвала вече новите сенки/ружове на Зоева? Ще правя поръчка и им се чудя.
За тези става въпрос:

# 186
  • На топло
  • Мнения: 4 130
Някой използвал ли е тези сенки на CK One, интересува ме дали са трайни и дали стават?
https://www.bcstore.fr/palettes-de-maquillage/128-ck-one-color-n … ined-palette.html
И още един въпрос към експертите  Embarassed за новата палитра на YSL Indie Jaspe
http://www.sephora.fr/Maquillage/Yeux/Fard-a-paupieres/Couture-P … aupieres/P2456036
Според вас дали ще отива на сини очи? Многооооо красива и кутийката също  Crazy

# 187
  • София
  • Мнения: 901
Момичета, днес си взех молива на Римел Natural, много ми хареса цветът, можете ли да ми препоръчате червило в същия цвят?

# 188
  • гр. София
  • Мнения: 12 305
Чувала съм само лоши неща за CK.
Според мен ще отива на сини очи палитрата на YSL.

# 189
  • На топло
  • Мнения: 4 130
Чувала съм само лоши неща за CK.
Според мен ще отива на сини очи палитрата на YSL.
Мерси за бързия отговор!
Да предполагам, че палитрата на СК не е на нивота на Накед, но ми хареса, че е малка, събира се в ръката.
А за YSL....много скъпа  Confused, но сенките са страхотно качесто, мажат се по ръката, имат доста шимър. И двата лака, розово и зелено със златен под тон са супер...

# 190
  • Мнения: X
Чувала съм само лоши неща за CK.


Аз имам само едно червило на марката и да кажем, че продуктите на Голдън Роуз са като хай-енд качество в сравнение с него. Думи нямам да го опиша, даже мислех, че е някакво менте, а от магазин го купих.

# 191
  • Мнения: 69
Аз имам един сет със червило, сенки и още нещо на СК, не се сещам newsm78 Всичко отиде директно в боклука

# 192
  • в 1001-та нощ
  • Мнения: 16 447
Аленка, пиши ми как е кафявата след като я пробваш Hug От няколко дни си мисля, че искам гел линия в кафяво, но ако са изсъхнали няма смисъл да ходя до магазина.

Идеална е кафявата  Peace С нея съм Simple Smile Вчера бях с петролената и тя е ОК, има леко шимър и много ме впечатли - взе матови търся, сега ще огледам и различните Simple Smile

# 193
  • София
  • Мнения: 4 799
Мерси, това исках да чуя. Heart Eyes

# 194
  • в 1001-та нощ
  • Мнения: 16 447
Все пак - погледни кода за срока на годност - можеш и на място да провериш  в нета дали е  ОК Peace

Общи условия

Активация на акаунт