Дефицитите на една журналистика

  • 324 617
  • 3 862
  •   1
Отговори
# 1 320
  • София
  • Мнения: 8 947
Цитат
Колата първо навлязла в насрещното, после скочила в коритото на реката. Купето било разбито.

Първоначално сигнализирала на 112, че е заклещена и не може да се измъкне.

Автор: Тина Соколова  Редактор: Виктория Ташкова
Дарик, естествено.
Кой, как, защо?

# 1 321
  • Голямата Мушмула ¯\_(ツ)_/¯
  • Мнения: 39 382
Цитат
...Вследствие на инцидента, цената е настанена в реанимация...
https://www.24chasa.bg/novini/article/6618305
магьосници са Head BandHead Band

# 1 322
  • Германия
  • Мнения: 1 072
"БНТ е официалният броудкастър на българското председателство на ЕС."
Включих "Хоризонт" твърде късно, за да разбера коя е говорещата (не беше журналистка), но тя повтори думата няколко пъти. *удря се по челото*

# 1 323
  • София
  • Мнения: 19 490
Най-уникалната зала - и това казано от министъра на културата, ако е цитиран дословно.
"Не ме е страх от министъра на културата, а от културата на министъра" - точно на място.

# 1 324
  • Голямата Мушмула ¯\_(ツ)_/¯
  • Мнения: 39 382
Най-уникалната зала - и това казано от министъра на културата, ако е цитиран дословно.
"Не ме е страх от министъра на културата, а от културата на министъра" - точно на място.



и снимките са един път!
две кръпки на мокета на министърката, бял екран върху реставрираната картина...
доплака ми се от умиление.

# 1 325
  • Мнения: 3 502
Уникалната зала не ме дразни, обаче думата "лъскат" винаги ме навежда на други асоциации. Simple Smile

# 1 326
  • София
  • Мнения: 8 947

и снимките са един път!
две кръпки на мокета на министърката, бял екран върху реставрираната картина...
доплака ми се от умиление.


Това не са кръпки, там са капаците на комуникационните кутии, няма как да се направи по друг начин.

# 1 327
  • Мнения: X
На Светлин Русев реставрираните творби в НДК нещо хич не ми допадат.

# 1 328
  • Голямата Мушмула ¯\_(ツ)_/¯
  • Мнения: 39 382

и снимките са един път!
две кръпки на мокета на министърката, бял екран върху реставрираната картина...
доплака ми се от умиление.


Това не са кръпки, там са капаците на комуникационните кутии, няма как да се направи по друг начин.

сигурно си права, но това нали е маса за хранене, не би трябвало да е в заседателната зала, с техниката и всичко...

# 1 329
  • София
  • Мнения: 8 947
То по принцип залата за обяд не би следвало да е с мокет и да е точно така направена, ама явно те и за срещи ще я ползват. Иначе супер нефункционална ми се вижда.

# 1 330
  • Мнения: 9 710
Слушам радио в колата и "... да поговорим за негативните ползи от смартфоните... "  Rolling Eyes Satisfied

(Не обърнах внимание кое е радиото. Аз прещраквам между 5 броя... )

# 1 331
# 1 332
  • Голямата Мушмула ¯\_(ツ)_/¯
  • Мнения: 39 382
Не знам как и защо се научиха да изполозват "труп" всеки път, когато пишат за убит или загинал човек.
Грозно и неуважително е.

# 1 333
  • София
  • Мнения: 62 595
Снощи мярнах как една репортерка се разхождаше необезпокоявана из вилата, където се предполага, че е бил убиецът. Не можах да си обясня кой и как така пуска някакви да се разхождат там.

# 1 334
  • Мнения: 19 062
Снощи мярнах как една репортерка се разхождаше необезпокоявана из вилата, където се предполага, че е бил убиецът. Не можах да си обясня кой и как така пуска някакви да се разхождат там.

Дам, и от БТВ бяха в стаята на разходка

Общи условия

Активация на акаунт