Колко пари бихте дали за детски обувки?Анкета-моля гласувайте

  • 3 006
  • 70
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 521
Обикновено между 50 и 100 лева давам за обувки за сина ми.

# 16
  • Мнения: 2 255
Не купувам обувки без проба, още по-малко за ситния  Joy
Гласувах 25-40 лв., но обикновено гледам да се вместя най-много до 30-35 лв. Смятам, че повече пари не само, че не са ми по джоба  Rolling Eyes, но и няма смисъл, тъй като много бързо ги израства  Wink

# 17
Бих пазарувала в интернет ако имаше предлагане. За сега не съм видяла да се продават детски обувки онлайн. Колкото до цената - ами то в повечето случаи нямаш избор, като цяло обаче смятам че са прекалено надути цените на детските обувки. Гласувам за до 40 лв. за съжаление на практика май давам повече.

# 18
  • на кой му пука, майна
  • Мнения: 5 367
От интернет магазин не бих купила обувки, давам от 15 до 30 лв. не повече, не виждам смисъл да давам 40лв за нещо, което за 2-3 месеца ще умалее

# 19
  • Мнения: 1 059
Обувки не бих пазарувала от интернет магазин.

# 20
  • Мнения: 122
Не, от Интернет не бих купила, т.к. не мога да пробвам. А за парите, които давам - обикновено са над40лв/но не много/ защото хубавите обувки са толкова. Аз съм с паднал свод/дюс табан/ и ме е страх и децата да не бъдат. Не е никак приятно.

# 21
  • Мнения: 2 498
Цената не ме притеснява, но от интернет обувка за дете -НЕ....доката за мен вече 3-ти път си поръчвам и съм много доволна...

# 22
  • Мнения: 35 966
обувки, без да пробвам, не купувам!

# 23
  • sofia
  • Мнения: 8 937
Задължително пробвам, и понеже няма две опции на глас добавям, че бих купила и от форума, иначе мах. 30 лв.

# 24
  • София
  • Мнения: 2 181
Не повече от 40лв.За последните дадох 40лв,но не съжалявам,защото са много удобни на детенцето ми.Иначе са ми скъпички и не много по джоба,но за детето ще ги изгладувам Wink
Онлайн не бих купила,защото крака и е малък и пухкав и повечето са и тесни и и стягат,та трябва да се пробва.

# 25
  • Magrathea
  • Мнения: 2 771
Не бих купила май от интернет магазин обувки Thinking
Иначе засега под 40 не съм купувала Crazy

# 26
  • София
  • Мнения: 2 164
25-40лв.
Не бих взела обувки без да съм ги пробвала.

# 27
  • sofia
  • Мнения: 1 606
Гласувах с последната опция най-вече по причина, че повечето детски обувки така или иначе са над 30 лв. - за която и марка да се сетите, вкл. българските.

И аз така. От интернет не съм поръчвала - за дете не бих купила, виж за себе си - да.

# 28
  • Мнения: 1 547
Миналия месец купих рекордно евтини обувки на Примиджи - 36 лв. Обикновено тези, които ми харесват и отговарят на изискванията ми са около 50 лв. Не бих се скъпила за обувки на дете.

Купувала съм и за себе си, и за него обувки по интернет. Неговите са разкошни: обувки и гуменки на ГАП, но още не ги е носил, защото обувките са за есента, а гуменките за догодина. Не виждам абсолютно никакъв проблем. Изобщо не държа да ги пипам  Mr. Green

# 29
  • София
  • Мнения: 596
От Интернет обувки все още не съм пазарувала, нямам навика!

А конкретно по темата - обувките, в  това число и маратонки, което съм купувала на Александър са в порядъка 35-45-70лв. /последната цена са маратонките/.
Гласувах с последната опция, но с малка забележка - цената определено ме притеснява, но ... за мен това е по-разумния избор!!! Peace

Общи условия

Активация на акаунт