Брой интимни партньори?

  • 51 554
  • 1 484
  •   1
Отговори
# 1 395
  • Мнения: 36 134
кой изток? при китайците или при арабите?

# 1 396
  • София
  • Мнения: 4 328
Сирена, идва религията.

# 1 397
  • Мнения: 30 802
Съхранени са, но на каква цена? Източният човек не се регулира сам, трябва му яка тояга. Обаче малко да ги изпуснат на изток, ще стане Содом и Гомор- те нямат вътрешна система за регулация. Само да им падне...

Всичкия изток- чак до Япония. Всичките са мръсници в пъти над западния човек.

# 1 398
  • Мнения: 768
 Изток-запад...малко условно делене, нямам чак прекалено детайлни наблюдения над всяка нация поотделно.
 Правилното би било да има ценности, но и свобода. Някакъв среден вариант между двете крайности.
 На мен поне ми е много мило като видя двойка старци за ръка. Събрали се като млади, отгледали децата, съхранили любовта.

# 1 399
  • Мнения: 30 802
Oh East is East and West is West,
and never the twain shall meet.

Има разлика, има и делене. Съвпада с деленето по религия. Сексуалният грях е различен в Европа.

На Изток многоженството е по-разпространено. Законите на погнусата са други, а погнусата е важна част от сексуалния самоконтрол. Щом може да ядеш суров октопод, по-лесно ще понесеш сексуална разпасаност.

# 1 400
  • Мнения: 36 134
На мен поне ми е много мило като видя двойка старци за ръка. Събрали се като млади, отгледали децата, съхранили любовта.

старците изобщо не е задължително да са заедно от млади  Wink
баща ми е на почти 80, но има много богат любовен живот след като майка преди 10 години почина
поживя с няколко мадами на възраст не много по-млади от него, а сега е с една, която е 25 години по-млада - ходят за ръце и изглеждат щастливи - ужасно по-щастливи от много по-млади двойки  Laughing
а с бившите си приятелки продължават да си ходят на гости, с новите им мъже - също
ако някой ми беше казал, че на 70 години любовния живот е почти толкова бурен колкото на 20, изобщо нямаше на повярвам - страсти, ревност, секс /първите две съм ги виждала, на третото не съм светила  Laughing/
така, че дядо + баба на пейката с влюбени очи изобщо не е равностойно за "цял живот заедно"

# 1 401
  • Мнения: 768
Да, знам, че има и такива, аз говорех за такива, които са минали заедно през живота и продължават да се подкрепят и обичат.

# 1 402
  • Мнения: 36 134
как познаваш кои двойки са били цял живот заедно и кои не са, ако няма голяма разлика във възрастта между тях? аз не мога

# 1 403
  • Мнения: 768
Познавам ги примерно  Laughing

# 1 404
  • Мнения: 36 134
така, както си го написала горе, не става ясно, че е за конкретна двойка или няколко  Wink
мислех, че говориш по принцип  Grinning

# 1 405
  • Мнения: 768
А, по принцип си говоря иначе Grinning. Но наистина познавам и такива.

# 1 406
  • Мнения: 298
Несериозно е да се приравнява секса и морала, обвързан с него в Саудитска Арабия и Япония, примерно. Най-малкото при едните религията обуславя възприятията, при другите - не точно. За другото не споря, особено за погнусата.

# 1 407
  • Мнения: 141
Танака така като те слушам мисля, че имаш нужда от една голямааааа инжекция с конска доза любов.
Цитат
Не отговори на въпросите ми за "онзи", колко годишна си била, сещаш ли се за него, освен в случаите когато аз или някой друг те пита, или не желаеш да разкажеш.


лошо момче не съм и подушвала, не съм и зарязвана


първото ми семейство почна с нулева бройка? Е, не ми помогна това особено много. Получи си човека бялото платно, ама нищо интересно не сътвори, освен едно дете, ама това всеки го може.  
И затова взех мъж-програмист, щото не го е страх да вземе проект, където друг е мазал и правил грешки, да оправи бъговете и да го накара да заработи по-добре отпреди.


Танака и подобни няма да са опасни дори за дъщерите ми, защото те ще имат за пример баща си и едва ли ще вържат на някой смотльо.

Последна редакция: пт, 19 фев 2016, 19:00 от Танака

# 1 408
  • Мнения: 30 802
Ъм, бившият ми мъж със сигурност не е "онзи" и не  е лошо момче. Нито пък още изгарям по него.

Танака, крий се, че да не почнат да те гонят изгори за вечна любов и да си водят децата...

# 1 409
  • Мнения: 141
бившият ми мъж със сигурност не е "онзи" и не  е лошо момче
Слуша ли внимателно, точно това казах, че е бил добро момче и не съм си помислял, че е "онзи".

Общи условия

Активация на акаунт