Дали ще ми прости някога

  • 5 413
  • 17
  •   1
Отговори
  • Мнения: 4
Здравейте на всички сега ще ви разкаща моята история и моля не бъдете много сурови извинете за правописа пиша през телефона.
Така моята история започва преди 14г сега съм на 36г започнах работа като такси бях млад разхождах си се нагоре на доло докато един ден отидох на един адрес и от там изскочи едно прекрасно момиче седна във колата на задната седалка и аз потеглих 1мин след това тя попита пушили се тука при което аз омекнах само като и чух нежното глашче да казах аз но трябва да сте отпред зада ви виждам какво правите ( причана за да е по близко до мен ) спрях колата и тя се премести заговорих ме се беше ми толкова приятно само да я слушам  закарах я до адреса и трябваше да я изчакам през това време аз мислех как да я поканя на среща за 10 мин аз трябваше да събера сили да я попитам качи се отново и малко преди да я оставя във тях се реших и тя прие 2часа след това тя ми се обади и ние излязох ме много говорих ме много аз почуствах нещо много силно нигога не съм имал такова чуство до този момент бях объркан глътнах си граматиката буквално бастун както и да е върнах я във тях на следващия  ден тя пак ми се обади боже незнаех какво да правя беше към 7.30ч да съм я закарал някъде си но не просто е искала да ме види найстина незнаех кокво да правя през акъла ми минаваха каквили не неща но аз трябваше да я заведа някъде но къде толкова рано и хоп във един интернет клуб боже колко ме е срам  пуснах ме си един филм тя гледа ше филма и се доближава ше все повече до мен трябваше да взема много бързо решение как да я целуна станах уж до тоялетната върнах се и застанах зад нея прав тя ме докосна нежно и аз си казах сега или никога и познайте направих го никога не съм изпитвал такова чуство се едно влак ме удари през гърдите сърцето ми биеше сеедно съм бил на маратон найстина немога да ви опиша пръстите ми изтръпнаха от този ден до преди 4 дена ние никога ама никога не за ден аз за миг не се разделихме със годините си направих ме две прекрасни ангелчета големият е на 10 а малката на 5г преди 6 7 г аз започнах да се държа странно тя ме обвинява ше че не се прибирам се посред нощите но аз се опитвах да оцелява ме накък си да невадех кой знае какви пари но се опитвах почнаха караници  не за пари че не и обръщам внимание че неразговаря ме не и помагам като хората и със времето и постояни те караници аз някък си се промених съвсем спряхме да си споделя ме аз почнах да я обиждам да крещя срещо нея във един момент тя спра да ми се сърди почна да ме подкрепя за всичко повярвайте ми йма ли сме много трудни моменти но тя винаги казваше спокойно миловсичко ще се оправи нали затова сме заедно винаги ме успокоява ше и така до следващия път аз станах много нервен пребирах се виках но тя винаги ме излушваше и успокява правила е каквили не салта зада сме добре всички Преди около 9 месеца аз осъзнах какво сам и причинявал и решин да се променя реших да създам едно стабилно семейство но първо трябваше да има ме стъбилен доход и аз се реших да отида във Англия,  започнах работа там  отначало всичко беше наред докато тя започна да не ми звъни често почнах да се съмнявам , пак караници итн  докато чуството стана много силно и аз се прибрах оказа се че чуството не ме е лъгало тя си имаше друг говорих ме дълго тя ми казва че я стах  не мисли че нещата ще се променят и така около 3 месеца до преди 4 дена когато се прибрах и нея я намаше. Само да ви кажа за въпросният човек той никога през живота си не е работил бил е на издръжка от брат си  и е наркоман на хероин никога не е поемал одговорнос за нищо той само гледал как да си подсигури дозата за деня не ме питайте от къде знам тези неща няма майка починала е преди 2г бащата е на легло нестава и е слап братът почина преди 2 седмици той е бил нормален и е работил като вол от 20г са поднаем във един апартамент. На жена ми най добрата и приятелка сподели със мен какво са говорили и тя ми казва няма да споменавам имена ох човече тамън се откъснах от него сега братмо е починал праща ми смс-си че аз сам го напуснала че братмо също  и нейната приятелга и дава добър съвет и женами се пребира но майто работно време е от 13.30ч до 22.30 и незнам какво се случвало  през това време но нейната приятелка ми звъни и ми казва че трябва да и помогнем час по скоро а жена ми ми казва че е влюбена във него. Та кажете ми дами според вас какво се случва какво става със нея какво да правя какво мислите ще се съберем ли отново. За последно да кажа знам че няма да ми повярвате но съм длъжен.НИКОГА АМА НИКОГА НЕ СЪМ ПОГЛЕЖДАЛ НА СТРАНИ НИКОГА НЕ СЪМ И ИЗНЕВЕРИЛ НИКОГА. Извинете за правописа през телефона пиша а пръстите са ми пухкави. Благодаря

# 1
  • Мнения: 4 500
Ами тя като не те иска, нищо не можеш да направиш.
Много трудно се чете, поне да беше отделил изреченията. Дори не съм сигурна правилно ли разбрах историята.

# 2
  • Мнения: 712
Признавам си, че въобще не съм чел текста . Нямам и никакво намерение  да го чета . 45 реда текст без нито една точка , запетая  или главна буква . Наистина образованието на младото поколение е под всякаква критика .
  Младеж , предполагам че си оня същият , който беше пуснал темата за  жена си, която ти изневерявала с две малки деца , и децата не били от теб . Разбирам че искаш да получиш съжалението на мамите , и някоя да се смили над теб, и да ти пусне . Това не е форума . Тук дащни каки няма ! За справка , темата на Танака която стигна 100 стр. , и пак момчето си остана на сухо .
    По-добре се пробвай при момиченцата от  http://www.teenproblem.net/forum/ .
    Хайде със здраве и успех в живота .

# 3
  • Мнения: 768
А аз почти го прочетох, има някаква драма. Със сигурност разбрах това:
Цитат
глътнах си граматиката буквално
. Но не разбрах тя какво има да прощава.

# 4
  • Мнения: 36 174
схванах някъде до мястото, когато женицата започва да кръшка след като авторът е заминал
след това целият текст става мазно петно

за мен жената е започнала да изневерява в момента, в който е станала отново добра, мила и подкрепяща - отсвирилата те е, но не е искала да си създава ядове

Разбирам че искаш да получиш съжалението на мамите , и някоя да се смили над теб, и да ти пусне . Това не е форума . Тук дащни каки няма ! За справка , темата на Танака която стигна 100 стр. , и пак момчето си остана на сухо .

 Joy

# 5
  • Мнения: 21 739
 Аз пък го изчетох всичкото bowuu

  Еми авторе, жена ти трябва да реши с тоя ли иска да бъде, дето е на хероин, или с тебе. А децата къде са в картинката?

# 6
  • Мнения: 4
Признавам си, че въобще не съм чел текста . Нямам и никакво намерение  да го чета . 45 реда текст без нито една точка , запетая  или главна буква . Наистина образованието на младото поколение е под всякаква критика .
  Младеж , предполагам че си оня същият , който беше пуснал темата за  жена си, която ти изневерявала с две малки деца , и децата не били от теб . Разбирам че искаш да получиш съжалението на мамите , и някоя да се смили над теб, и да ти пусне . Това не е форума . Тук дащни каки няма ! За справка , темата на Танака която стигна 100 стр. , и пак момчето си остана на сухо .
    По-добре се пробвай при момиченцата от  http://www.teenproblem.net/forum/ .
    Хайде със здраве и успех в живота .
1.Не мисля че съм младеж,отдавна съм преминал през това.
2.Никога не съм търсел утеха във друга жена. Не съм писал за да ме съжалява някой.
3. Не съм ония дето казваш. За първи път пиша по форуми.
 Светци хора живи няма.

# 7
  • Мнения: 422
Цитат
  Еми авторе, жена ти трябва да реши с тоя ли иска да бъде, дето е на хероин, или с тебе.
Напълно съм съгласна с Iris.  Направо я попитай кой избира, теб или другия?

# 8
  • Мнения: 4
Извинете ме довечера ще поправя всичко. Сега се приготвям за работа.

# 9
  • Мнения: 4
Цитат
  Еми авторе, жена ти трябва да реши с тоя ли иска да бъде, дето е на хероин, или с тебе.
Напълно съм съгласна с Iris.  Направо я попитай кой избира, теб или другия?
Няма какво да питам, тя е при него от четири дена. Каза ми че и е писнало от всички тези нерви и обиди.

# 10
  • Мнения: 39 687
Брей, как умело оправи пунктуацията  Mr. Green
А в първият пост не си правеше и труда на напишеш думите правилно.
Айде бегай на дъжда да се пързаляш.

# 11
  • Мнения: 768
Ми значи е имали нерви и обиди... Кой иска такъв живот. Не че с другия няма да бере ядове, ама..

# 12
  • Мнения: 2 755
Децата при кого са? Спокойно, ще и писне от наркомана и ще поиска да се върне най-вероятно. Или поне ще закъсат за пари и пак до там се стига.  Не, че и  ти нямаш вина за случилото се. Ако ти беше мъж на място, нямаше да се стигне до тук, защото никой не бяга от хубавото.
Каквото и да стане, гледай напред, животът продължава.

# 13
  • Мнения: X
Извинете ме довечера ще поправя всичко.
Ако оправиш първия пост, да става за четене, може и да се прежаля.
И със съвет.
Така....просто не виждам смисъл да си "бода" очите.

# 14
  • Мнения: 712
2.Никога не съм търсел утеха във друга жена. Не съм писал за да ме съжалява някой.
Добре така да е . Щом си решил да си трошиш клавиатурата , твоя си работа . После да не кажеш че не съм те предупредил . Пк ти казвам в тоя форум важи принципа на семейната джунгла :
    " Мама на тати не дава без пари "

Цитат
Светци хора живи няма.
Ти като си купиш бисквити катеричка , катеричка вътре има ли ? Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт