Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

• 13 март 2020, 01:50 ч.

Раздялата

• 3 505
  • 45
  •   1
Отговори
Здравейте,имам нужда от Вас и вашите съвети.Имам или имахме 6 години връзка (не знам все още как да се изразявам) Pensive . Преди повече 2г. му изневерих без чувства,просто секс.Последния месец и половина той изстудя към мен,започнах да забелязвам промяна.Каза ми,че започва да работи и нощем,за да изкарва повече пари.Съгласих се за наше добро.Беше ми тежко да не го виждам 24/7.Тази седмица в понеделник реших да му проверя телефона и открих,че си има друга.Говорих с него,каза,че има нужда от време.Казва ми,че има нужда от време да помисли за нас,а спи при нея.Преди 2г той ми прости,бях склонна и аз да простя.От неделя вечер не ям,не спя,не пия вода.В главата ми е пълна каша... Ако имате да питате нещо,питайте. Disappointed

# 1
Няма как да бъдат нещата както са били преди твоята изневяра. Не се връщай назад. Остави го да бъде щастлив с новата, започни да търсиш и ти твоето щастие - без значение дали е мъж, домашен любимец, ново хоби, стари приятели или нови приключения. Намери себе си.

# 2
Това е показателно и за другата тема от Лина за изневярата. Няма такова нещо като "простил" дори и човек да е простил за момента. Прави го, защото не може от раз да се справи с мисълта за раздяла с теб. Хем превъзмогва шока от това, че без да иска те е делил с друг, хем трябва да преглътне мисълта да те зареже. И изправен пред тези две остриета поддава като "прощава". Да ама не. Изневярата си е там, в съзнанието му, погребана под разни преходни залъгалки, че не е нищо. Времето обаче притъпява емоционалния шок, но не и осъзнаването на постъпката. И тя постепенно изплува в нова светлина, вече съвсем на трезво. Гложди го все по-нетърпимо, докато в един момент потърпевшия си преосмисля решението, маскирано с години като прошка. Което освен всичко друго може да се изрази и в намерение да изневери и той, за да не остане по-назад. Не, че няма хора, които след изневяра си продължават заедно и дори деца гледат. Но не е за всеки, и под всеки имам предвид почти никой не е такова перде. Нормално е да те питат за чий го направи. Не е важно вече, по-важно е да се подготвиш вътрешно, че с тоя човек нямате бъдеще.
А, сега пак погледнах как си го разкрила. Класиката с телефона. И пързалка да е темата, все едно съм писал за Иванчо и Марийка по принцип...
пп. 6г. заедно и сега решаваш да му провериш телефона. Expressionless Абе преджобвайте ги овреме тия мъже.

# 3
  • Linz
Подкрепям горните мнения. Изневярата е началото на края, дори да има "прошка".
Ти така или иначе не го обичаш, иначе нямаше да изневериш, нито пък щеше да реагираш така (с неядене и неспане)- това е наранено его, което няма нищо общо с любовта.
Разделете се и си дай време- намери се, свържи се с емоциите си, обикни се, научи се на себеуважение. Остани сама, докато ти стане комфортно така и да не изпитваш нужда от мъж до себе си. После любовта сама ще те намери.

# 4
Здравейте,имам нужда от Вас и вашите съвети.Имам или имахме 6 години връзка (не знам все още как да се изразявам) Pensive . Преди повече 2г. му изневерих без чувства,просто секс.Последния месец и половина той изстудя към мен,започнах да забелязвам промяна.Каза ми,че започва да работи и нощем,за да изкарва повече пари.Съгласих се за наше добро.Беше ми тежко да не го виждам 24/7.Тази седмица в понеделник реших да му проверя телефона и открих,че си има друга.Говорих с него,каза,че има нужда от време.Казва ми,че има нужда от време да помисли за нас,а спи при нея.Преди 2г той ми прости,бях склонна и аз да простя.От неделя вечер не ям,не спя,не пия вода.В главата ми е пълна каша... Ако имате да питате нещо,питайте. Disappointed

Зайчето, предлагам ти да си пуснеш Зайченцето бяло. Тексът може много да ти е от полза в ситуацията, която си изпаднала Simple Smile

# 5
  • София
Опасявам се, че той не иска да му простиш.

# 6
  • Германия
Няма смисъл. Не сте един за друг. До кога ще си изневерявате и ще си прощавате. Щом си го направила, дори само за секс, значи нещо ти е липсвало. Мисля, че чувствата ти към него, не са любов. Пък и нямаш право да му се сърдиш. Да, трябвало е на времето да осмисли нещата, но явно не е успял да забрави за стореното от теб. Остави го да си живее живота както иска, а ти за напред да си имаш едно на ум. Сигурна съм, че ще намериш твоя човек и тогава, ще разбереш какво е любов.

# 7
Е, какво да питаме...тя работата е ясна.
С изневярата ти нещо се е пречупило в него.Но не е бил готов да те зареже веднага...все пак повечето хора не спират да обичат от днес за утре.Но с времето бавно и славно е изстивал към теб...най-вероятно връщайки се в мислите си към лъжата и предателството ти.И е стигнал до момента, когато е готов за промяна.Другата жена не е причина, тя просто е следствие от краха на вашата връзка.
Едва ли има път назад.....На него време не му трябва.Казва ти така, за да узрееш за идеята за раздяла и да се разминете с минимум сълзи, сополи и драми.
Приеми, че е минал етап от живота ти и давай напред.

# 8
Сега ти е тежко, но обикновено промените в живота ни са за добро! Simple Smile

Не го мисли. Явно не държи на теб, а на теб не ти трябва човек, на който не си му мила, а си му просто придружител.

Не искаме ли всички да бъдем избрани за спътници, за другари в живота? А не просто за временна спирка, колкото да не е "сам".

Да, сгафила си преди години, сгафил е и той. Явно не е писано да бъдете мъж и жена, семейство. Толкова по-добре! Ще имаш шанса да срещнеш мъжа с главно М Simple Smile

Да, първоначално ще ти е тежко, ще ревеш, но все някога ще ти мине.
Всяко зло е за добро! Рано или късно, така се получава ))

# 9
Ох като чуя за изневяра... 😠
Продължавате напред, пътя ви се разделя. Хубав урок за следващите връзки/дано да е научен/.

# 10
Не мога да разбера защо си му изневерила само за секс. Не върви сексът при вас ли? Ако е така, връзката предварително е била обречена и е било излишно да си прощавате.
Сега не знам той какво има да мисли за теб, като живее с другата жена.
Пий вода, яж, спи и карай нататък. Тази връзка не е наред и не е била изобщо.

# 11
Няма такова нещо като прошка след изневяра...След такава подла постъпка,човек се пречупва...нищо вече не е същото!!!Учудвам се,че вашия човек ви е изтърпял още 2 години...оставете го да бъде щастлив и си понесете последствията от грешката си достойно!!!

# 12
Няма такова нещо като прошка след изневяра...След такава подла постъпка,човек се пречупва...нищо вече не е същото!!!Учудвам се,че вашия човек ви е изтърпял още 2 години...оставете го да бъде щастлив и си понесете последствията от грешката си достойно!!!
Шапка Ви свалям. Прошка може и да има, но да се забрави... Доверието си отива.

# 13

Шапка Ви свалям. Прошка може и да има, но да се забрави... Доверието си отива.
[/quote]
Просто преминавам през нещо подобно и е ад...10 години сме заедно, от известно време кофти държание вкъщи...на предложение за излизане за 07.03 и 08.03.изведнъж се оказа,че ще ходи на фирмено парти с колежките и още 2-3 колега...чатове с колежката,която е женена...😤😎

# 14
  • Sofia
s.v.s, радвай се, че и 10 г. сте изкарали, някои и 1 не могат.
Пореден пример си как "нета" съсипва отношенията или поне влияе и пречи, ако не се контролира и няма прозрачност.
А това, което описваш е повсеместно. Че даже и много от "женените" нямат "против" "половинките" им да са с еди кой си, знаейки за какво са с него и какви ги вършат.

Общи условия

Активация на акаунт