На море в България 2016 - 2

  • 109 200
  • 724
  •   1
Отговори
# 45
  • София
  • Мнения: 23 072
Мен лудницата не ме притеснява толкова. Ако отида на море през юни, ще умра от студ. Не бих си го причинила изобщо.

# 46
  • София
  • Мнения: 1 193
С две ръце мога да гласувам за плажа на Аркутино  ,най -спокойния и най-приятен ,на който съм била .
(Била съм и на Иракли Wink )

# 47
  • Мнения: 176
Нашето море е решено - х-л Ирис в Свети Влас.На плажа и all inclusive, 10 нощувки (02,07-12,07) за двама възрастни с дете 1072лв.

# 48
  • Мнения: 110
Повдигам темата за Свети влас. Миналата година бяхме там за първи път и много ни хареса. (Разбрах,че тази година има някаква нова пречиствателна станция и водата ще бъде по-чиста.) Бяхме в хотел ,,Лариса".
EmiliT
Отдавна гледам хотел ,,Ирис" ,но във Визит има много лоши мнения. а моята оферта от тях е следната :
 01-08-2016 до 08-08-2016 в Хотел Ирис / Свети Влас,- 2 възрастни и 1 дете настанени в двойна стая за 7 нощувки през периода с 20% намаление до 29.01 - 817 лв. All Inclusive
И оферта за 01-08-2016 до 08-08-2016 в РИУ Хелиос Парадайс / Свети Влас, -2 възрастни и 1 дете настанени в 1 двойна стая стандарт море за 7 нощувки - Крайна цена: 2554 лв.

Последна редакция: пт, 22 яну 2016, 19:20 от ilein7

# 49
  • Мнения: 6 294
Повдигам темата за Свети влас. Миналата година бяхме там за първи път и много ни хареса. (Разбрах,че тази година има някаква нова пречиствателна станция и водата ще бъде по-чиста.) Бяхме в хотел ,,Лариса".
EmiliT
Отдавна гледам хотел ,,Ирис" ,но във Визит има много лоши мнения. а моята оферта от тях е следната :
 01-08-2016 до 08-08-2016 в Хотел Ирис / Свети Влас, ние Ви предлагаме следната оферта:

Обща пакетна цена за 2 възрастни и 1 дете настанени в двойна стая за 7 нощувки през периода с 20% намаление до 29.01 - 817 лв.

*Цената включва: нощувка, изхранване на база All Inclusive /закуска, обяд, вечеря, леки закуски, безалкохолни и алкохолни български напитки/, застраховка.

Не е нова пречиствателната станция, а е тази на к. к.  Елените,  която  отдавна е с недостатъчен капацитет и прелива. Освен това голяма част от Св. Влас не е включен дори и в нея. Реконструираната преч. станция, за която явно сте чули или чели се намира в Ахелой и обслужва Ахелой -частично, Равда- частично, Несебър и Сл. бряг.Това обаче, не значи че морската вода в Св. Влас не става за къпане.

# 50
  • Мнения: 110
Повдигам темата за Свети влас. Миналата година бяхме там за първи път и много ни хареса. (Разбрах,че тази година има някаква нова пречиствателна станция и водата ще бъде по-чиста.) Бяхме в хотел ,,Лариса".
EmiliT
Отдавна гледам хотел ,,Ирис" ,но във Визит има много лоши мнения. а моята оферта от тях е следната :
 01-08-2016 до 08-08-2016 в Хотел Ирис / Свети Влас, ние Ви предлагаме следната оферта:

Обща пакетна цена за 2 възрастни и 1 дете настанени в двойна стая за 7 нощувки през периода с 20% намаление до 29.01 - 817 лв.

*Цената включва: нощувка, изхранване на база All Inclusive /закуска, обяд, вечеря, леки закуски, безалкохолни и алкохолни български напитки/, застраховка.

Не е нова пречиствателната станция, а е тази на к. к.  Елените,  която  отдавна е с недостатъчен капацитет и прелива. Освен това голяма част от Св. Влас не е включен дори и в нея. Реконструираната преч. станция, за която явно сте чули или чели се намира в Ахелой и обслужва Ахелой -частично, Равда- частично, Несебър и Сл. бряг.Това обаче, не значи че морската вода в Св. Влас не става за къпане.

О да ,разбира се,в никакъв случай не твърдя ,че не става за къпане. Когато четох статията за ,,новата пречиствателна станция'',просто се зарадвах,че ще бъде по-чисто.
(Никога няма да забравя един ден на Равда,преди няколко години,когато видяхме как от водата извираше кафява вода.)

# 51
  • Мнения: 173
Здравейте, момичета Simple Smile Не знам за вас, но аз с нетърпение очаквам лятото. Никога не съм резервирала почивката ни толкова рано, но този път съм се навила. Мястото е ясно - Созопол, тъй като много ми допада плажът на къмпинг Златна рибка - чист и не много населен. Проблемът е, че досега сме отсядали само в семейни къщи, а тази година ми се иска да сме на хотел. Та молбата ми е да препоръчате хотел в Созопол или околността в близост до къмпинга.  Wink

# 52
  • Мнения: 6 294
Здравейте, момичета Simple Smile Не знам за вас, но аз с нетърпение очаквам лятото. Никога не съм резервирала почивката ни толкова рано, но този път съм се навила. Мястото е ясно - Созопол, тъй като много ми допада плажът на къмпинг Златна рибка - чист и не много населен. Проблемът е, че досега сме отсядали само в семейни къщи, а тази година ми се иска да сме на хотел. Та молбата ми е да препоръчате хотел в Созопол или околността в близост до къмпинга.  Wink
Разгледай Блу орндж и Лагуна бийч и двата са на плаж Златна рибка. Не съм почивала в тях и нямам лично мнение, но тук във форума са коментирани и като цяло са с добри отзиви.

# 53
  • Мнения: 96
Може ли повече подробности за тоя Мирамар, че ме заинтригувахте. Аз тази година така или иначе ще почивам другаде, но ако е толкова хубав хотела, да го посетим догодина. На мен ми изглежда просто един блок на плажа, вероятно има и зелени площи, но нищо особено. Та затова питам, вероятно не съм запозната както трябва с услугите там.

Ние ходим в Мирамар от 2009, случвало се е и  по два пъти на сезон. Влюбени сме в хотела, за съжаление обаче тази година няма да сме там заради лигавщината, която направиха с отстъпката за ранно записване.
Вярвай ми, не е просто един блок на плажа, а са 4 блока  Joy Стаите са доста просторни, добре обзаведени, все още не са толкова амортизирани, но от миналия сезон казаха, че ще реновират за тази година. Единствено телевизорите са пълна скръб, но сигурно ще ги подновят.
Всичко му е наред на този хотел, местоположение, много и огромни басейни, детски
2 броя, единия от които с пързалки и пръскалки, отношение на персонала, храна, анимация, паркинг. Всяка година има по нещо ново и постоянно подобряват услугата. Като цяло няма нещо, за което да се сетиш и да го няма. Включително бебешки бар с адаптирано мляко, пюрета и детски храни. От две години има и хладилници на плажа с вода, айрян и студен чай, които няма шанс да видиш изпразнени. Ако искаш вода в стаята от лоби бара можеш да си вземеш такава в бутилки от 1.5 л.
Обиколили сме доста 4 здвездни хотели в БГ, но Мирамар е №1. Храната е извън пътя като количества и разнообразие. Сутрин има по 5 вида кашкавал и 5 вида сирене. Всеки ден има риба, пици, спагети, които се приготвят вътре в ресторанта. Основните видове меса. Всяка вечер има тематична вечер, азиатска, мексиканска и т.н. съответно със суши, такос.... Много може да изреждам, но няма смисъл.
Анимацията също е супер. През деня правят разни игри, вечер изнасят представления в една голяма зала със сцена, масички и бар.
Има бар на пллажа, още 3 а-ла-карт ресторанта, които може да посетиш по веднъж на престой и не се заплаща отделно.
Ние специално отиваме първия ден и не излизаме от хотела до последния, но може да се ходи до Обзор и пеша за разходка измежду сергиите и циганиите там.
Ох много мога да изпиша за Мирамар, много ги обичаме. Тази година останах с неприятен вкус обаче от създалата се ситуация и от тона на една асистънт мениджърка, която имам чувството, че е някаква нова, но това е друга тема.

# 54
  • Мнения: 430
+ 1 за Мирамар. Всъщност трябва да си доста претенциозен, за да му изпишеш минусите. Моят личен опит от там е само две години, последно 2015 - без забележки. Да - телевизорите са малко стари, стаите може да са и по-луксозни и свежи, а сьомгата на вечеря - малко по-изпечена, но и така се живее. Наистина тази година явно има промяна в мениджмънта, тъй като постъпката им с отмяната на РЗ за определен период в последния момент, хич не е коректна. Още повече, че миналата имаха оферта и с безплатно настаняване на две деца до 6 г, а тази - не. Но здраве да е, дано промяната е за добро и на всички, коит още почиват там, пожелавам слънчева и здрава почивка.

А вие момичета - помагайте, защото рядко се случва да не знам какво да правя, но тази зима е така - следя всички оферти, почти всички читави хотели на първа линия с ОИ, ами при нашия вариант - 2 възр, 3 деца до 4 г., тази година в неактивен сезон не мога да падна под 2000 лв за 7 нощувки. Всъщност мога - ако отида в две двойни стаи в Нимфа, Ривиера или Риу Хелиос на Обзор. Или пък направя компромис с нискокачествена храна в Марина на Слънчев ден, или други два-три коментирани из темата хотели. Затова отивам на вариант апартамент на плажа, с оборудвана кухня и всичко останало, по възможност двуспален, на север или по на юг към Градина, Равда....Може и семейна къща с двор, но на не повече от 100 метра плаж, подходящ за дребни деца. ПОМАГАЙТЕ СЪС СЪВЕТИ!!! Сега гледам едно студио под Черноморец, на Златна рибка и х.Черноморска звезда на Градина, ама цените им като на четиризвезден хотел с ОИ

# 55
  • Мнения: 6 294
+ 1 за Мирамар. Всъщност трябва да си доста претенциозен, за да му изпишеш минусите. Моят личен опит от там е само две години, последно 2015 - без забележки. Да - телевизорите са малко стари, стаите може да са и по-луксозни и свежи, а сьомгата на вечеря - малко по-изпечена, но и така се живее. Наистина тази година явно има промяна в мениджмънта, тъй като постъпката им с отмяната на РЗ за определен период в последния момент, хич не е коректна. Още повече, че миналата имаха оферта и с безплатно настаняване на две деца до 6 г, а тази - не. Но здраве да е, дано промяната е за добро и на всички, коит още почиват там, пожелавам слънчева и здрава почивка.

А вие момичета - помагайте, защото рядко се случва да не знам какво да правя, но тази зима е така - следя всички оферти, почти всички читави хотели на първа линия с ОИ, ами при нашия вариант - 2 възр, 3 деца до 4 г., тази година в неактивен сезон не мога да падна под 2000 лв за 7 нощувки. Всъщност мога - ако отида в две двойни стаи в Нимфа, Ривиера или Риу Хелиос на Обзор. Или пък направя компромис с нискокачествена храна в Марина на Слънчев ден, или други два-три коментирани из темата хотели. Затова отивам на вариант апартамент на плажа, с оборудвана кухня и всичко останало, по възможност двуспален, на север или по на юг към Градина, Равда....Може и семейна къща с двор, но на не повече от 100 метра плаж, подходящ за дребни деца. ПОМАГАЙТЕ СЪС СЪВЕТИ!!! Сега гледам едно студио под Черноморец, на Златна рибка и х.Черноморска звезда на Градина, ама цените им като на четиризвезден хотел с ОИ
Определено варианта с двустаен апартамент само нощувки на първа линия ще ти се върже колкото да отидеш на ОИ, макар и по-скромен от този на Мирамар. Почивала съм и на такъв вариант и то само за по 3 нощувки, еми като теглих чертата разхода същят като на ОИ,  а бонусът е готвенето, сервирането и т.н. Пробвай се в хотел от по-нискобюджетните на ОИ с две стаи или две студиа, или едноспален апартамент и стая/студио, а може и в двустаен апартамен. Има оферти с две безплатни деца до 12 г.

# 56
  • Мнения: 96
+ 1 за Мирамар. Всъщност трябва да си доста претенциозен, за да му изпишеш минусите. Моят личен опит от там е само две години, последно 2015 - без забележки. Да - телевизорите са малко стари, стаите може да са и по-луксозни и свежи, а сьомгата на вечеря - малко по-изпечена, но и така се живее. Наистина тази година явно има промяна в мениджмънта, тъй като постъпката им с отмяната на РЗ за определен период в последния момент, хич не е коректна. Още повече, че миналата имаха оферта и с безплатно настаняване на две деца до 6 г, а тази - не. Но здраве да е, дано промяната е за добро и на всички, коит още почиват там, пожелавам слънчева и здрава почивка.

А вие момичета - помагайте, защото рядко се случва да не знам какво да правя, но тази зима е така - следя всички оферти, почти всички читави хотели на първа линия с ОИ, ами при нашия вариант - 2 възр, 3 деца до 4 г., тази година в неактивен сезон не мога да падна под 2000 лв за 7 нощувки. Всъщност мога - ако отида в две двойни стаи в Нимфа, Ривиера или Риу Хелиос на Обзор. Или пък направя компромис с нискокачествена храна в Марина на Слънчев ден, или други два-три коментирани из темата хотели. Затова отивам на вариант апартамент на плажа, с оборудвана кухня и всичко останало, по възможност двуспален, на север или по на юг към Градина, Равда....Може и семейна къща с двор, но на не повече от 100 метра плаж, подходящ за дребни деца. ПОМАГАЙТЕ СЪС СЪВЕТИ!!! Сега гледам едно студио под Черноморец, на Златна рибка и х.Черноморска звезда на Градина, ама цените им като на четиризвезден хотел с ОИ
Защо не погледнеш Серенити. Аз се спрях на него, може би защото най ми се доближава като усещане до Мирамар, макар че не сме ходили там. Има различни мнения за него, но като цяло звучи ок. Знам, че ще сравнявам с Мирамар и ще мрънкам /горкият ми мъж/.
Та там помещенията са студия и апартаменти, ол инкл. е, а за анимацията явно като на Мирамар всички отзиви са много добри.

# 57
  • Пловдив
  • Мнения: 9 186
aaccee, много ме окуражи с хубавите отзиви за Мирамар, може ли само да попитам какво представлява бебешката храна, тъй като на мен изхранването на децата ми е основен проблем, нещо като детска кухня ли има или са готови пюренца, вълнувам се, тъй като моите момчета към момента не хапват от нашата храна Thinking

# 58
  • София
  • Мнения: 859
Нашата почивка е ясна - имаме къща в Царево, която даваме под наем за сезона и ще сме там. Градчето е чисто и спокойно. Няма много нощен живот, но като за почивка си е супер  Wink Аз съм и в майчинство първа година и нямам търпение да се разхождаме с бебо по новите алеи на чист въздух. Други предпочитани места са ми само на юг от там. Ахтопол, Синеморец и Силистар са ми наблизо и често ходя и до там. Като по-малка ходих в Китен, Приморско и Лозенец, а сега там ми е голяма лудница  #Crazy

# 59
  • Мнения: 96
aaccee, много ме окуражи с хубавите отзиви за Мирамар, може ли само да попитам какво представлява бебешката храна, тъй като на мен изхранването на децата ми е основен проблем, нещо като детска кухня ли има или са готови пюренца, вълнувам се, тъй като моите момчета към момента не хапват от нашата храна Thinking
Оооо завиждам ти, че ще ходите там Laughing Миналата година адаптираното мляко и пюретата бяха на Ганчев, имаше и едни йогурти и данонино мисля. Моят мъж твърди, че по-миналата година млякото е било Лактана Био. Аз нямам спомен, но тогава нямахме бебе и никаква представа, че на следващата година вече ще имаме  Joy
Има бюфет и за по-големи деца с разни макарони, задушени моркови, картофено пюре, различни неща. Има и супи, дано да успеете да ги храните. Голямото ми дете беше много злоядо и имаше период, в който ядеше само филии с масло и чубрица. По другите хотели съм носила шарена сол с нас, но в Мирамар има дори и това, едни стойки с доста подправки.

Общи условия

Активация на акаунт