Къде в Пловдив? - 62 тема

  • 83 666
  • 751
  •   1
Отговори
# 75
  • Пловдив
  • Мнения: 422
Здравейте,добър УНГ специалист за детето да ми препоръчате?Прави ми впечатление,че не чува от вчера.
д-р Е. Арнаудова. Водим дъщерята при нея и сме доволни, имаше намален слух заради трета сливица.
http://www.arnaudova-ung.eu/

# 76
  • Пловдив
  • Мнения: 245
Здравейте мами.Преди 1г си купих телефон от магазин Зора ,един път го давах за ремонт,снощи пак отказа да работи.Още е в гаранция.Някой може ли да ми каже какви са ми правата като потребител?Като е в гаранция мога ли да поискам да ми го заменят с друг,защото виждам,че нещо не е наред в апарата?Благодаря ви!

# 77
  • гр.Пловдив
  • Мнения: 277
Благодаря ви за отговорите момичета!  Hug

# 78
  • Пловдив
  • Мнения: 5 039
Здравейте,добър УНГ специалист за детето да ми препоръчате?Прави ми впечатление,че не чува от вчера.
д-р Е. Арнаудова. Водим дъщерята при нея и сме доволни, имаше намален слух заради трета сливица.
http://www.arnaudova-ung.eu/

Моите преди години съм ги водила при д-р Арнаудова заради намален слух при увеличена трета сливица.
Много съм доволна! Не се наложи оперативно махане на сливицата.
Радвам се, че и след толкова време пак има положителни мнения за нея.  Peace

# 79
  • Мнения: 233
Здравейте мами.Преди 1г си купих телефон от магазин Зора ,един път го давах за ремонт,снощи пак отказа да работи.Още е в гаранция.Някой може ли да ми каже какви са ми правата като потребител?Като е в гаранция мога ли да поискам да ми го заменят с друг,защото виждам,че нещо не е наред в апарата?Благодаря ви!

Аз имах подобен проблем, само че си го бях взела от "Технополис" след като за 2 месеца отиде 2 пъти на ремонт се обърнах към КЗП и от там ми казаха да го изпратя и 3 път, след това ако отново не работи да отида при тях и да пусна жалба. Пазих си всички протоколи и на това основание заведохме жалбата. След около седмица, две ми се обадиха от магазина и ми казаха,  за сумата за която съм го купила мога да си избера от магазина нещо, каквото поискам, може да бъде отново телефон или някаква друга стока. Дано съм помогнала. bouquet

# 80
  • гр.Пловдив
  • Мнения: 298
Търся колело за 4г ми момиче. Къде и какво да търся, може и втора употреба, а ако и някоя от Вас има.....

# 81
  • Мнения: 551
Търся колело за 4г ми момиче. Къде и какво да търся, може и втора употреба, а ако и някоя от Вас има.....
Макском на Голямоконарско шосе-нашият Спринт е оттам...тази марка за мен е много добра Laughing Laughing bouquet bouquet

# 82
  • Пловдив
  • Мнения: 3 641
Търся колело за 4г ми момиче. Къде и какво да търся, може и втора употреба, а ако и някоя от Вас има.....
Макском на Голямоконарско шосе-нашият Спринт е оттам...тази марка за мен е много добра Laughing Laughing bouquet bouquet

шегуваш се за спринт, нали!?

 Joy

# 83
  • Plovdiv
  • Мнения: 2 175
Китенитика, на Брезовско, малко след входа на Илиени има едно магазинче за колелета има и нови, и втора ръка. Едно момче продава много сме доволно от него.

# 84
  • Пловдив
  • Мнения: 3 585
Търся колело за 4г ми момиче. Къде и какво да търся, може и втора употреба, а ако и някоя от Вас има.....
Макском на Голямоконарско шосе-нашият Спринт е оттам...тази марка за мен е много добра Laughing Laughing bouquet bouquet

шегуваш се за спринт, нали!?

 Joy

И на мен това ми дойде на езика.

Ама всеки влак си има пътници.

# 85
  • Мнения: X
Здравейте,добър УНГ специалист за детето да ми препоръчате?Прави ми впечатление,че не чува от вчера.
д-р Е. Арнаудова. Водим дъщерята при нея и сме доволни, имаше намален слух заради трета сливица.
http://www.arnaudova-ung.eu/

Моите преди години съм ги водила при д-р Арнаудова заради намален слух при увеличена трета сливица.
Много съм доволна! Не се наложи оперативно махане на сливицата.
Радвам се, че и след толкова време пак има положителни мнения за нея.  Peace

И от мен още един глас за д-р Елмония Арнаудова

# 86
  • гр.Пловдив
  • Мнения: 277
Здравейте,добър УНГ специалист за детето да ми препоръчате?Прави ми впечатление,че не чува от вчера.
д-р Е. Арнаудова. Водим дъщерята при нея и сме доволни, имаше намален слух заради трета сливица.
http://www.arnaudova-ung.eu/

Моите преди години съм ги водила при д-р Арнаудова заради намален слух при увеличена трета сливица.
Много съм доволна! Не се наложи оперативно махане на сливицата.
Радвам се, че и след толкова време пак има положителни мнения за нея.  Peace

И от мен още един глас за д-р Елмония Арнаудова
Благодаря!

# 87
  • Пловдив
  • Мнения: 245
Здравейте мами.Преди 1г си купих телефон от магазин Зора ,един път го давах за ремонт,снощи пак отказа да работи.Още е в гаранция.Някой може ли да ми каже какви са ми правата като потребител?Като е в гаранция мога ли да поискам да ми го заменят с друг,защото виждам,че нещо не е наред в апарата?Благодаря ви!

Аз имах подобен проблем, само че си го бях взела от "Технополис" след като за 2 месеца отиде 2 пъти на ремонт се обърнах към КЗП и от там ми казаха да го изпратя и 3 път, след това ако отново не работи да отида при тях и да пусна жалба. Пазих си всички протоколи и на това основание заведохме жалбата. След около седмица, две ми се обадиха от магазина и ми казаха,  за сумата за която съм го купила мога да си избера от магазина нещо, каквото поискам, може да бъде отново телефон или някаква друга стока. Дано съм помогнала. bouquet
Благодаря за споделената информация.А къде в Пловдив се  намира КЗП?

# 88
  • под тепетата
  • Мнения: 9 513
Връщам обещаната информация
 
Цитат
Ако искате утре следобед мога да проверя и да пиша, за да не ви подведа .
 Детски ватирани шушлякови панталони няма ,има само размер М мъжки черен ( не знам колко е голямо детето, ако е по-едро 10г. би му станал) от преден модел и съответно са намалени на 13 лв. Иначе има мъжки от новите на 19 лв, но ми се сториха по-тънки. Моят модел е купуван преди 2-3 години, в магазина разбрах, че е мъжки и е точно М. Замислих се дали да не си купя  още един, разхождам сутрин и вечер рошав звяр с него и ми е топличко.

Последна редакция: пн, 25 яну 2016, 17:10 от bilqna_69

# 89
  • The Big Apple
  • Мнения: 23 540
Понеже вече сте засегнали темата Макском, да питам и аз.  Grinning Grinning ММ иска да си купи велосипед и са го изпратили към фирмения магазин на фирмата, "уж" било по-евтино. На въпроса: Става ли нещо от тях или ще трябва да се влачим по сервизите? Понеже последните коментари не са много ласкави... Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт