Къде в Пловдив? - 62 тема

  • 83 579
  • 751
  •   1
Отговори
# 60
  • Пловдив
  • Мнения: 866
В подлеза на гарата има спортен магазин за български стоки. Моят е купуван оттам - 20 лв. Ако успея утре ще проверя.
Можете ли по-точно да опишете къде се намира този магазин в подлеза? Идвайки от Първа градска, в посока дясно или ляво се пада?

# 61
  • под тепетата
  • Мнения: 9 400
От първа градска е като влезете в подлеза от дясната страна близо до изхода за спирката, която е точно на лицето на гарата. Минавате пуканките, след това има магазин за обувки и следващия мисля, че е той. Оттам съм пазарувала доста неща и съм доволна от качеството. Ако искате утре следобед мога да проверя и да пиша, за да не ви подведа .

# 62
  • Пловдив
  • Мнения: 866
От първа градска е като влезете в подлеза от дясната страна близо до изхода за спирката, която е точно на лицето на гарата. Минавате пуканките, след това има магазин за обувки и следващия мисля, че е той. Оттам съм пазарувала доста неща и съм доволна от качеството. Ако искате утре следобед мога да проверя и да пиша, за да не ви подведа .
Супер, благодаря!

# 63
  • гр.Пловдив
  • Мнения: 277
Здравейте,добър УНГ специалист за детето да ми препоръчате?Прави ми впечатление,че не чува от вчера.

# 64
  • Мнения: 425
Здравейте! Имате ли някой близък/познат, който да има голям камион с кран за еднократно превозване на тухли от Перник до Пловдив?

# 65
  • Мнения: 1 319
Здравейте,добър УНГ специалист за детето да ми препоръчате?Прави ми впечатление,че не чува от вчера.

Д-р Диба от Каспела- цялото семейство ни е лекувал:http://www.kaspela.com/86/ За сина като ми се е налагало все при него съм го водела.

Д-р Христо Петров- много е внимателен и влиза в положение,но е добре да се обадите за час, за да сте спокойни. http://www.informator.bg/cgi-bin/index.pl?_state=Info&ID=467 … G=bg&mobout=1

И при двамата може с направление. Доволна съм  Peace.

# 66
  • о`майна лунна нощ е
  • Мнения: 5 537
Нямам такива познати, но пред механотехникума в Кючука /точно срещу данъчното на ул. Скопие/ съм виждала подобни камиончета с табели, че извършват превоз. Не знам цената, но давам поне идея къде да се провери.

# 67
  • Мнения: 425
Нямам такива познати, но пред механотехникума в Кючука /точно срещу данъчното на ул. Скопие/ съм виждала подобни камиончета с табели, че извършват превоз. Не знам цената, но давам поне идея къде да се провери.
Ходих там и питах двама, но ми казаха много висока цена, та затова търся и в нета. Примерно някои да превозва нещо до там и да не се връща празен, може да ми натовари за мен.

# 68
  • Мнения: 5 602
Здравейте! Имате ли някой близък/познат, който да има голям камион с кран за еднократно превозване на тухли от Перник до Пловдив?

http://www.atlant.bg/

Попитай и тук.

# 69
  • Мнения: 2 382
Благодаря на всички. В Декатлон има 2-3 бройки. Успях да намеря в Лидл на бул."Източен". Има още ски-екипировка.

# 70
  • Мнения: 532
Днес следобяд забелязах разместване на предните зъби на дребното. Според мен е станало внезапно, защото вчера със сигурност не беше така, но видимо мястото не е травмирано и не я боли. Искам да я заведа на стоматолог, не ни се е налагало досега и моля за препоръки. Удобна ни е денталната клиника в Гранда, имате ли впечатление от детския специалист?

# 71
  • Мнения: 54 672
Препоръчвам я тази клиника. Моето дете го водя само там, вече е голямо и ходи само. Wink
Много съм доволна, имало е години да надхвърли лимита, не са ни искали пари.

# 72
  • Пловдив
  • Мнения: 3 641
тези предни зъбчета не се ли разместват и като ще излизат постоянните?
Забелязвам и при моята долните два зъба, че леко са се изместили, не бяха такива преди...отдавам го на това, че новите зъби си подготвят място, на 5 е. Но ако това не е вярно, да я заведа и аз на стоматолог освен.
 newsm78

# 73
  • Пловдив
  • Мнения: 18 386
тези предни зъбчета не се ли разместват и като ще излизат постоянните?

Да,така е

Днес следобяд забелязах

На колко години е детето?Ако е ред за постоянните зъби,вероятно е от тях.Но е добре пак да го заведете на стоматолог,да свиква и да не свързва посещенията с болка.Хем ще направят и профилактичен преглед

# 74
  • Мнения: 6 206
Зъбите постоянно се местят
Моето момиче има много интересни ситуации, в момента е на 6.
Момчето ми също, но ще сложи апарат в началото на другата година.
и двамата имат годишни прегледи, за да се установи кога и как апаратите им ще бъдат максимално ефективни.
има ситуации - старите зъби се раздалечават много да направят място, новите излизат на някакви ужасни места, почти под езика и после се наместват, просто само нерви да имаш, в крайна сметка ортодонтът казва, че някои на пръв поглед ужасни ситуации са по-лесно решими от други, които изглеждат съвсем леко нещо да се премести.
Препоръчвам д-р Иван Горялов, ортодонт.

Последна редакция: пн, 25 яну 2016, 08:14 от Ерин Брокович

Общи условия

Активация на акаунт