Базедова болест - тема 5

  • 70 695
  • 750
  •   1
Отговори
# 705
  • Мнения: 153
Да се включа и аз за жегата и при нас в  полите на Родопите, вчера беше ад, 41 градуса с топъл, считай сахарски вятър. От няколко дни ходим по-рано на работа, от 6 часа, та се прибирам към 15 часа, вчера имах чувството, че въздуха може да се материализира във вид на топло, влажно одеяло...
При нас обикновено има вечерник, от 19 часа до към 9 сутринта, снощи доста късно излезе. В тая изключителна жега не вярвам някой да се чувства добре,  изключая плацикащите се в някой воден басейн.
Ще трябва май да минем на сиеста...в най-топлото време релакс..

# 706
  • Мнения: 11 737
Ау, обичам Родопите и чак не мога да повярвам, че такива градуси са стигнали там. Колкото пъти съм ходила, все с одеяло вечер се е налагало да спя  Laughing

# 707
  • Мнения: 153
Е в Родопите сигурно, ама Асеновград е в полите на Родопите, та от единия край низина от другия планина. Не ми се мисли какво е било вчера в Пловдив щом в Асеновград беше такава жега.

# 708
  • Мнения: 20 172
Аз викам до неделя да се разписваме в темата, че сме оцелели  Mr. Green
Най ме е страх от съботата, при нас ще е най-топло тогава.
Ангелов, за хормоните, знам ли, последният път бяха в норма, дано не са разбутани много сега. Сърцетупа мина за час някъде, нещо моментно се надявам да е било.

# 709
  • UK
  • Мнения: 13
Момичета, да ви попитам още нещо...Йодта(йодирана сол или дишане на йодни пари сутрин рано на морето) препоръчва ли се или не за нашето състояние? За слънцето разбрах, че не...и още може ли да си самоизпиша омега 3 за очите или не е желателно. А колкото до времето, тук е 15 градуса в момента-кеф  Grinning От другата седмица и аз съм в сахара(разбирай България) Rolling Eyes

# 710
  • Мнения: 352
Крабит, йода е вреден според моя ендокринолог колкото до времето ще се оправи другата седмица вече няма да бъдем сахара. Да допълня храните който са богати на йод са орехи,броколи,зеле имаше и други но,в момента не мога да се сетя. А,да йодираната сол не е , много за препоръчване даже никак. 

# 711
  • Бургас
  • Мнения: 12 811
Дами и господа, днес бях при хирург,уговорихме операцията.
Пиша и тук,за да споделя какво ми каза лекарят.Щом до шест месеца жлезата не се кротне, задължително трябва да се оперира.Аз стигнах до стенокардия,имам и тежък колит,както съм споделяла.Според хирургът значително ще се облекчи колитът и състоянието на сърцето ми ще се подобри.Умирам си от страх,но си повтарям,че поне имам шанс за подобрение.

# 712
  • Мнения: 11 737
Смело напред и дано всичко мине благополучно и да почувстваш бързо подобрение след операцията  Simple Smile

# 713
  • Бургас
  • Мнения: 12 811
Merelenda,благодаря.
Умирам си от страх.Днес пих Лексотан,няма особен ефект.Направо треперя от ужас.

# 714
  • Мнения: 20 172
Мария, споко бе, някаква дребна операцийка, всичко ще е наред  Hug

# 715
  • UK
  • Мнения: 13
Ангелов255 благодаря за отговора, Марияиванова799 всичко ще бъде наред  Hug Стискам палците и на двете ръце Simple Smile Иначе дано наистина да паднат температурите, че иначе ще се мре Laughing

# 716
  • Мнения: 11 737
Мария, предполагам какво ти е, но си преживяла къде, къде по-страшни неща, като те чета.  Hug

# 717
  • Мнения: 20 172
Да, и аз това исках да напиша.
В такива моменти си казвам-споко бе, толкова хора са преминали през това и са оцелели.
Ще ти направят тест за упойките и няма да имаш проблеми.

# 718
  • Мнения: 20 172
От Фейсбук:
Почти 60 гр на слънце в центъра на Плевен !
Снимката ни изпрати Петя Радойска


Ангелов, стискай зъби.

Последна редакция: сб, 01 юли 2017, 15:22 от Lemy

# 719
  • Мнения: 352
Нищо не ме чуди вече а,викат то щяло да бъде 42 градуса винаги лъжат  и крият някой друг градус. Преди 7-8 години отново имаше рекорд 50 градуса пак на центъра сега като гледам с цели 9 градуса е подобрен рекорда да видим по-новите или времето дали ще кажат за този рекорд. Добре ,че съм далеч от тоя център ,но разлика няма.  Само да се махне тоя ден и ще се живее мерих пулс 75 излезе че е доволно. Как се чувствате сега аз ми е топло и ми се спи все пак станах в 17 :  Mr. Green  с малко прекъсвания спях но, бива да кажем. Сега гледам от утре идва промяната най-накрая.

Общи условия

Активация на акаунт