Опера

  • 51 615
  • 175
  •   1
Отговори
# 90
  • Мнения: 10 976
Кармен гледах наскоро, Мамма Мия не бих гледал. Иначе да, на Белоградчишките скали, предполагам, че е супер. Неудобен транспорт. Иначе Античният театър в Пловдив или Панчаревското езеро край София са ми по-удобни.

# 91
  • Мнения: 7 229
✨ State opera Plovdiv - Държавна опера Пловдив и Националният дворец на културата представят за първи път на софийска сцена хитовия спектакъл ИСУС ХРИСТОС СУПЕРЗВЕЗДА  от Андрю Лойд Уебър и Тим Райс.
📍 Събитието ще се състои на 28 януари  на сцената на зала 1.
Режисьор - Веселка Кунчева
Хор, балет и оркестър на Опера Пловдив
Диригент – Константин Добройков
Художник – Мариета Голомехова
Хореография – Явор Кунчев
С участието на: Николай Воденичаров – Никеца , Владимир Михайлов, Керана,  Цвети Пеняшки, Владимир Ников, Константин Кацаров, Август Методиев,  Марк Фаулър, Евгений Арабаджиев
Билети на касите на НДК и на www.tickets.ndk.bg

# 92
  • Пловдив
  • Мнения: 14 064
✨ State opera Plovdiv - Държавна опера Пловдив и Националният дворец на културата представят за първи път на софийска сцена хитовия спектакъл ИСУС ХРИСТОС СУПЕРЗВЕЗДА  от Андрю Лойд Уебър и Тим Райс.

Препоръчвам с три ръце!!!

Снощи гледах "Прилепът" в Пловдив. Много приятно и забавно!

# 93
  • Мнения: 1 209
И аз препоръчвам "Исус Христос Суперзвезда". Веселка Кунчева е сътворила нещо невероятно.

# 94
  • София
  • Мнения: 9 918
И аз препоръчвам "Исус Христос Суперзвезда". Веселка Кунчева е сътворила нещо невероятно.
доста скъпи билети на тези позиции които евентим са пуснали. По скоро ще ида на Опера или на Дикинсън.

# 95
  • Пловдив
  • Мнения: 14 064
В Пловдив на 19 януари са по 20, 25 и 30 лв, вярно в София малко са се поизсилили с цените.

# 96
  • Мнения: 6 686
И аз препоръчвам "Исус Христос Суперзвезда". Веселка Кунчева е сътворила нещо невероятно.
Пропускаме го, няма как да го гледаме. Но пък се радвам че хванахме гала концерта за Нова година.

# 97
  • Пловдив
  • Мнения: 1 380
В петък бях на премиера на Кармен със солист Любица Вранеш в Пловдив. Беше вълшебно, препоръчвам с две ръце. Бих гледала отново, тази емоция ще ме държи дълго време.

# 98
  • София
  • Мнения: 5 187
Пълен потрес от Севилският бръснар на Кралската опера. Пошло, грозно, изпразнено от съдържание, изкуствена игра със заучени маниери. Крайната цел е експлоатация на класиката и създаване
на спектакъл с психо-похот елементи. Със спазване на квотата за афроамериканци, по най-неподходящия начин - баш красивият герой със синя кръв.
Всяка романтика беше убита от похот и сребролюбие. Падение.

# 99
  • Пловдив
  • Мнения: 14 064
В петък бях на премиера на Кармен със солист Любица Вранеш в Пловдив. Беше вълшебно, препоръчвам с две ръце. Бих гледала отново, тази емоция ще ме държи дълго време.

На 20 април е следващото представление, имам намерение да отида.

Купихме си билети за Дейвид Гарет в Пловдив на Античния за 3 юли. Синът ми се смее, защото си взехме почти най-отзад, но и там се чува прекрасно Grinning

# 100
  • Мнения: 7 229
Аз изпуснах "Кармен", на 20-ти април пак няма да мога Sad
Лятото, живот и здраве, се каня на "Турандот" и "Ана Каренина" на Античния.

И за Гарет се чудя, докато се начудя билетите може да свършат.

# 101
  • Мнения: 10 976
Аз гледах и "Кармен" преди нова година, и "Севилския бръснар" миналата неделя в Софийската опера. Беше повече от прекрасно. Препоръчвам с 2 ръце, особено "Севилския бръснар".

# 102
  • Мнения: 1 209
Аз гледах и "Кармен" преди нова година, и "Севилския бръснар" миналата неделя в Софийската опера. Беше повече от прекрасно. Препоръчвам с 2 ръце, особено "Севилския бръснар".

Аз от "Севилският бръснар" не останах много очарована. Явно трагичният финал ми харесва повече. "Кармен" в софийската опера беше прекрасна, но се надявам да видя и пловдивската постановка.

Аз от лятната програма на античния искам да видя пак "Исус Христос суперзвезда", но дано е с нормални цени , че в НДК бяха пресолили манджата.

# 103
  • Мнения: 7 229
В Ивентим вече има билети за Opera Open на Античния. За "Исус Христос" са от 25 до 60 лв. И по-скъпи има, но явно са изчерпани, защото не са активни при мен.

# 104
  • Пловдив
  • Мнения: 14 064
Купих билети за "Кармен" - 20-ти април. От Гработо. Местата там бяха по-добри от тези в Ивентима.

Общи условия

Активация на акаунт