ПЛОДчето хапни, ЧАЙче с мед пийни и мечтана фигура постигни! Тема 51

  • 113 961
  • 927
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 154
днес ми е 5-ти ден захранване по схемата. захранвам се0 дни, но аз съм веган, не вкарвам млечни, месо, яйца и т.н., така че ми е лесно захранването. утре вкарвам киноа, вдругиден - бобови, слагам зехтин и това е.

# 61
  • Мнения: 50
Супер, и аз от много време се замислям за вегетарианство, но все още не мога.
Днес вече забелязвам, че лицето ми е изчистено и нямам никакви торбички, проблем с който обикновено се боря без особено голям ефект!
Този режим наистина прави чудеса  Simple Smile

# 62
  • Мнения: 187
Записвам се. Правя 50 дена на Ваня Червенкова и идвам при вас за едни 10-тина дена...

# 63
  • Sofia
  • Мнения: 26 567
Колко свали?

# 64
  • Мнения: 187
Сега я почнах, но искам да ви следя  Laughing 2-ри ден ми е. Ще пиша, когато я свърша Simple Smile

# 65
  • Мнения: 50
8-ми ден, за сега съм свалила 3кг.
Много съм надъхана и мисля, че без проблем ще изкарам 20:)
 Нямам търпение да видя резултата  Sunglasses

# 66
  • Мнения: 5 234
За ваша мотивация да споделя - след 20 дни плодове и около 7 дни захранване /през февруари/, измина вече мвсец.
Чувствам се перфектно в кожата и дрехите си.  Grinning
Избелих си и зъбите, накупих си роклички, направо се чувствам като 20-годишна и съм все още 49 кг.
Сега не ми се яде сладко и хапвам редовно плодове и салати. Май или юни със сигурност ще направя още едни 20 дни, за да подсигуря добра визия през лятото.
Успех на всички! Това е верният път!  bouquet

# 67
  • Мнения: 50
Страхотно! А колко килограма свали за 20 дни? bouquet

# 68
  • Мнения: 50
Ден 9, днес включих към режима си и спорт. Ходих да поплувам, любимо ми е!
Мисля, че идеално се комбинира с плодове, ако се чудите какво да спортувате докато плодувате, но нямате кой знае колко сили за нещо друго - е плуването е супер!
Надявам се сега да има още по-голям ефект  bouquet

# 69
  • Sofia
  • Мнения: 26 567
И на мен ми е любимо плуването,когато съм на плодолечение. Има страхотен ефект.

# 70
  • Мнения: 5 234
6 кг за 20 днипри мен. Аз включих клякане и коремни преси. Все ще не мога да си организирам времето за друг по-натоварващ спорт.

# 71
  • Мнения: 81
Привет момичета и поздравления за резултатите. В началото на февруари направих 1 седмица. Сега искам да направя пълен курс от 20 дни, като след 10 ден мисля да включа по 1 смути. Ходя на танци и фитнес и понякога на плуване. Успех на всички плодуващи!

# 72
  • Мнения: 157
За 20 дни свалих 8-9 кг. Лекотата в движението я усетих още със започването. Мъжът ми забеляза, че съм отслабнала на 12 ден. Нещата станаха по-бавно от очакваното. Насочила съм вниманието си към ползата от плодуването, а не към свалените килограми. До 10 ден бях само на плодове 500 гр и чай. След десетия въведох и 2 л. мед за повече сила. Не ми беше проблем да спазя 20-дневния период. Сега се захранвам. Трети ден. Заменила съм само единия плод със маруля. Чувствам се добре. Свалените килограми зависят от наднорменото тегло. Колкото повече е то, толкова повече се свалят. Веднъж гледах Емилова по телевизията и тя каза, че първите дни се губят повече килограми, защото се изпразват червата. Така че не си мислете, че сте свалили кой знае колко от реалните си килограми в началото.

# 73
  • Мнения: 29
Здравейте!
И аз се включвам към вас...
Днес беше 4тия ми ден плодуване, започнах с намерението да направя 10. Предният ми опит приключих точно на 4тия ден, защото имах доста чести световъртежи и реших да спра. И сега не се чувствам много добре, но ще стискам. Имам почти целодневно главоболие, вчера кръвното ми беше 90/50. Но пък мисля, че ще се стабилизирам до ден-два.
Иначе започнах 63кг. на височина 163см., до преди три месеца бях около 56/7кг., които достигнах за съжаление в следствие на много стрес и напрежение, та затова когато се поуспокоих на бърза ръка качих доста килца. Започнах с цел да сваля излишните килца и да преборя упорития проблем със синузита. Ще видим сега докъде ще я докарамеее...

Успех на всички!

# 74
  • Мнения: 50
Главоболието в началото на режима е нормално, защото тялото изхвърля токсините. Пий повече вода и ще отшуми скоро, за кръвното също трябва вода и мед  Grinning не се отказвай, успех!
На мен днес ми е 12 ден. Бутам ги някак, пия повече вода и чай и гледам ден да мине друг да дойде в общи линии. Решена съм да изкарам 20 дни.
Изнервя ме най-много това, че спрях да свалям и от 2-3 дни кантара не помръдва...

Общи условия

Активация на акаунт