ПЛОДчето хапни, ЧАЙче с мед пийни и мечтана фигура постигни! Тема 51

  • 113 942
  • 927
  •   1
Отговори
# 840
  • Мнения: 62
Включвам се и аз!
Днес ми е 5-ти ден. Свалила съм 4кг /предполагам вода/, но имам чувството, че сега ще има някакъв застой. Мисля да я направя за 10 дни и се надявам да успея. От вчера започнах и със спорт + упражнения. Изненадващо, но имах много енергия. Бягах около 2-3км без да спра, а иначе на 100м. съм се отказала. Бях приятно изненадана от себе си!  Grinning Часовете не ги спазвам, не ми се получава. Първия чай е между 08:00ч. - 10:00ч. и за да не вечерям късно, реших да си направя по-малък интервал в часовете и до 20:00 часа да съм приключила с всичко.
Успех!  Hug

# 841
  • Мнения: 5 234
С фиансето ще сме заедно цяла седмица и много ми се иска да сготвя рататуй през уикенда с мъничко зехтин, много мъничко, колкото да си хапна и аз. Дали ще е проблем? Няма да слагам мазнина в тавичката, само лекичко ще задуша зеленчуците предварително и т.н.
Не го знам кво е туй рататуй Laughing, но е ако е задушени зеленчуци, според мен може да хапнеш като внимаваш с количеството.  Peace

# 842
  • Мнения: 37
Белена печена чушка, белен домат и настърган морков се задушават с много малко мазнина на тиган, след което се долива вода и зеленчуците трябва да се варят на бавен огън до сгъстяване. Блендират се или се пасират. Това е сосът, който се изсипва на дъното на кръгла тавичка. После в кръг се редят кръгче тиквичка, кръгче патладжан (предварително посолен и измит с вода), кръгче домат - това е класическата френска рецепта, но аз искам да добавя чушка, лук и гъби, но без гъби, защото фиансето не яде. После се покрива с алуминиево фолио и се пече най-малко час на около 180 градуса... ъъ, добавят се две лъжички зехтин отгоре. Аз няма да изяждам цяла тава рататуй, а мъничко количество.

# 843
  • Sofia
  • Мнения: 26 501
Може да си хапваш,зеленчуци са все пак Peace
какво е фиансе  Thinking

# 844
  • Мнения: 276
Фиансе - годеник 😁😁😁😁

# 845
# 846
  • Мнения: 1 378
В случая - годеница Wink

От днес се връщам на пангара!  bouquet

# 847
  • софия-napoli
  • Мнения: 211
 Hug И аз от днес с вас,от сутринта съм на вода,нямах време да ям.Сега ще пия чай а по късно малко ягодки и това е.Не е точно по график ама голяма работа,ям само ако съм гладна иначе вода и чайчета.Успех на всички

# 848
  • Мнения: 18
Здравейте! От днес ще се включа и аз при вас. При мен целта ще е по-скоро лечебна, но и от няколко свалени килограма не бих се отказала. Имам амбиция и желание да изкарам 21 дни и ще разчитам на подкрепата ви.

# 849
  • Мнения: 18
Здравейте! Тук активността е много слаба, но бих искала да споделя с вас, че днес ми е трети ден и се учудвам сама на себе си колко добре се справям. Първата нощ обаче щях да умра от главоболие и също така и на следващия ден. Преди време тези кризи се появяваха на 2, 3, 4 ден и сега бях безкрайно изненадана, но днес вече всичко е наред. Дори успях да изходя около 10 километрова разходка. И да споделя за килограмите, че са с 2 по-малко.

# 850
  • софия-napoli
  • Мнения: 211
Аз също карам режима,но няма с кой да си обсъждам.Да не би да има фейсбук група и аз да не знам????

# 851
  • софия-napoli
  • Мнения: 211
Здравейте! Тук активността е много слаба, но бих искала да споделя с вас, че днес ми е трети ден и се учудвам сама на себе си колко добре се справям. Първата нощ обаче щях да умра от главоболие и също така и на следващия ден. Преди време тези кризи се появяваха на 2, 3, 4 ден и сега бях безкрайно изненадана, но днес вече всичко е наред. Дори успях да изходя около 10 километрова разходка. И да споделя за килограмите, че са с 2 по-малко.


Колко дни ще правиш?Явно тоя път нямаш много за чистене.При дебели и затлачени организми ацедетната криза идва чак след 6-7 ден.Успех

# 852
  • Мнения: 128
Аз също карам режима,но няма с кой да си обсъждам.Да не би да има фейсбук група и аз да не знам????
Здравейте! Тук активността е много слаба, но бих искала да споделя с вас, че днес ми е трети ден и се учудвам сама на себе си колко добре се справям. Първата нощ обаче щях да умра от главоболие и също така и на следващия ден. Преди време тези кризи се появяваха на 2, 3, 4 ден и сега бях безкрайно изненадана, но днес вече всичко е наред. Дори успях да изходя около 10 километрова разходка. И да споделя за килограмите, че са с 2 по-малко.


Колко дни ще правиш?Явно тоя път нямаш много за чистене.При дебели и затлачени организми ацедетната криза идва чак след 6-7 ден.Успех


Здравейте.. Аз правих малко повече от 35 дни до края на май, но се провалих със захранването и качих 2 кг. Сега започвам пак за 10 дни, ще бъда предимно на ябълки, кайсии и череши. При мен главоболието също беше от 2-ри ден, беше ми и много студено, виеше ми се свят, но след няколко дни всичко отмина. Като цяло се чувствах много добре за целият период. Сега реших, вместо да пия толкова много чай (че вече ми се гади от него), да го заменя с джинджифиловата напитка и да видим какво ще стане. Във водата си слагам задължително резени лимон, защото няма как иначе да пия толкова вода. Нещо волята ми се поизпари напоследък, но трябва да избутам още 10 дни, че има цели 5 кг за сваляне..  

Успех и от мен  Peace


Последна редакция: нд, 04 юни 2017, 07:51 от dessyta33

# 853
  • Мнения: 62
А при захранването, с какво мога да заменя печената тиква?

# 854
  • Мнения: 128
А при захранването, с какво мога да заменя печената тиква?

Мисля, че можеш да я замениш с печени или задушени зеленчуци /без мазнина и сол/, супа от домат или просто с нещо подобно, което предпочиташ. То май не е задължително да се яде всичко, което е писано като примери, но все пак трябва да избереш поне някое от изброенитие за захранващото менюто.. Много е трудно - аз два пъти се провалих и затова съм пак в началото за 10 дни  Crossing Arms..

Общи условия

Активация на акаунт