ПЛОДчето хапни, ЧАЙче с мед пийни и мечтана фигура постигни! Тема 51

  • 113 976
  • 927
  •   1
Отговори
# 855
  • Мнения: 62
dessyta33, благодаря! А колко време изчака преди да започнеш отново с плодолечението за 10 дни?

# 856
  • Мнения: 18
Колко дни ще правиш?Явно тоя път нямаш много за чистене.При дебели и затлачени организми ацедетната криза идва чак след 6-7 ден.Успех
[/q]

Здравейте!
Мисля да направя 21 или 25 дни, но ще видя докъде ще ми стигнат силите и волята. В момента ми е доста лесно с такова разнообразие от плодове. Днес бях на един събор и успях да устоя на големите изкушения:blush: и естествено съм много горда със себе си. Притеснявам се малко от всяка следваща криза, която предстои, но имам основателна причина да я боря. Имам псориазис, който в момента леко се обостря, а съм в ремисия от 7-8 години. Освен това преди 1 година отказах цигарите и качих 10 кг. , от които се надявам да се оттърва. Знам че ефекта от гладуването е невероятен и за кожата, и за тонуса, и за самочувствието, защото имам вече няколко успешни опита и също така няколко провала, но този път ще е успешен:grinning: Пожелавам успех на всички вас:thumbsup:

# 857
  • Мнения: 4 362
Здравейте ,момичета ...
Аз съм 17 ти ден и съм едва -10 кг ... а имам още едни 10 .. но кантара не ще да мърда...пак застой 2 дни 😒 ... започнах от 87 кг и сега съм 77 ... висока съм 176 см и по принцип искам 65 кг ... но нещо не се получава 😏 Чувствам се добре ,но напоследък и един глад ме гони ...драма ... мисля да изкарам още 8 дни и ще направя захранването...
Поздрави

# 858
  • Sofia
  • Мнения: 26 627
Много добър резултат,поздравления bouquet

# 859
  • Мнения: 166
Здравейте ,момичета ...
Аз съм 17 ти ден и съм едва -10 кг ... а имам още едни 10 .. но кантара не ще да мърда...пак застой 2 дни 😒 ... започнах от 87 кг и сега съм 77 ... висока съм 176 см и по принцип искам 65 кг ... но нещо не се получава 😏 Чувствам се добре ,но напоследък и един глад ме гони ...драма ... мисля да изкарам още 8 дни и ще направя захранването...
Поздрави

Дани, за 20 дни аз успявах 12-13кг да сваля. Правила съм веднъж и 25 дни Но няма смисъл. По важното е да не прецакаш захранването и да запазазиш вече свалените кг. А това е много трудно. Няма как толкова кг да свалиш от един път. И между другото тъй като ви чета редовно, съм забелязала доста момичета да се хвърлят на нерегламентирани интервали. Преди доста години съм чела книгата и като спомен ми е останало, че периода на гладуването е регламентирано на 10, 15, 20 и 25 дни. Не повече иначе става опасно. Не знам ако може някой който е ходил в санаториума на Д-р Емилова да даде някакъв отзив по въпроса

# 860
  • Sofia
  • Мнения: 26 627
Така е  Peace
Най-важно е захранването и запазване на свалените кг,поддържане с един ден в седмицата....при по-дълги плодувания трябва да се приемат и зеленчуци/сок,смути,салати/

# 861
  • Мнения: 4 362
Doli ,благодаря ти ... очаквах малко повечко ... но следващия път 🤗

Дани, за 20 дни аз успявах 12-13кг да сваля. Правила съм веднъж и 25 дни Но няма смисъл. По важното е да не прецакаш захранването и да запазазиш вече свалените кг. А това е много трудно. Няма как толкова кг да свалиш от един път. И между другото тъй като ви чета редовно, съм забелязала доста момичета да се хвърлят на нерегламентирани интервали. Преди доста години съм чела книгата и като спомен ми е останало, че периода на гладуването е регламентирано на 10, 15, 20 и 25 дни. Не повече иначе става опасно. Не знам ако може някой който е ходил в санаториума на Д-р Емилова да даде някакъв отзив по въпроса

Тези 35 дни ,което правят момичета ....браво но ми се струва много ...според мен наистина по добре 2х15-20 дни...
Всъщност,явно наистина съм в застой ,което определено подсказва ,че трябва да мина на захранването ,а то така ме плаши ... защото едва сега започнах след толкова дни да изпитвам глад неистов 😐 ... контролирам още нещата ...дано не прецакам захранването ,но ми искаше още поне 5 кг 😔😔😔... ще пробвам още 8 дни дано 😔 ...
Само да питам ... кога след и захранването може най рано отново да се направи режима ,като имам предвид и да не привиква организма 🤔
Моля и за съвети и насоки при захранването кое е най важното ... защото ми предстои,а намерих 2 различни захранвания

# 862
  • Sofia
  • Мнения: 26 627
Щом ще плодуваш 25дни,толкова или поне 15-20дни трябва да ти е захранването

# 863
  • Мнения: 166
Ако питаш Емилова сигурно ще ти каже няколко месеца, но аз лично бих се пробвала след месец. Захранването за мен от опит за 20 дни гладуване, най добре 20 дни захранване.

# 864
  • Мнения: 4 362
Ако питаш Емилова сигурно ще ти каже няколко месеца, но аз лично бих се пробвала след месец. Захранването за мен от опит за 20 дни гладуване, най добре 20 дни захранване.
Имам две различни захранвания и не знам кое да спазвам ...
А най важното е кога мога да вкарам солта и кога сиренето ...последното  всъщност много ми липсва 😔

# 865
  • Мнения: X
Ако питаш Емилова сигурно ще ти каже няколко месеца, но аз лично бих се пробвала след месец. Захранването за мен от опит за 20 дни гладуване, най добре 20 дни захранване.
Имам две различни захранвания и не знам кое да спазвам ...
А най важното е кога мога да вкарам солта и кога сиренето ...последното  всъщност много ми липсва 😔

 Натриевият хлорид задържа в тялото ти вода и води до покачване на теглото и подуване. Не ползвай сол, или ползвай съвсем малко допълнителна сол. В натуралните хранителни продукти се съдържат достатъчно соли, нужни на човешкия организъм. Хималайската сол е за предпочитане пред натриевия хлорид, ако ползваш сол нека е поне хималайска. Аз лично не вкарах след 15 дневно плодолечение през март сол. Оттогава си ям без да соля нищо и се чувствам прекрасно. Солта, захарта, брашното, това са белите отрови.

# 866
  • Мнения: 4 362
Иде пролет ,благодаря ти за отговора ... ще трябва да потърся и аз или тотално да я откажа ...
 След 2 дни трябва да ми дойде цикъла ...възможно ли е и затова да задържам кг 😒 глупав въпрос може би ...но започнах да се чудя и търся къде греша ...

# 867
  • Мнения: 128
dessyta33, благодаря! А колко време изчака преди да започнеш отново с плодолечението за 10 дни?

Ами тъй като се провалих тотално и при трите опита със захранването, изчаках само около 11 дни преди да започна пак с режима /като през това време бях основно на зеленчуци и плод, но си позволявах и други "изкушения"  Sick/ - провалих се и със "започването" новата десетдневка  - просто не знам какво става с мен  newsm78 - тотална липса на воля  Embarassed!!! Днес съм си направила една голяма доза джиндижифилова вода и с нови сили от утре съм решена на всяка цена да стартирам.. За целта няма да стоя в къщи, защото ме обзема необуздан глад и абсолютно безволие...

Успех на всички и не правете като мен  Naughty - аз направо се изложих яко  Crossing Arms  ...

# 868
  • соросоиден либераст и умнокрасива евроатлантическа подлога
  • Мнения: 13 650

 След 2 дни трябва да ми дойде цикъла ...възможно ли е и затова да задържам кг 😒

Da

# 869
  • Мнения: X
Иде пролет ,благодаря ти за отговора ... ще трябва да потърся и аз или тотално да я откажа ...
 След 2 дни трябва да ми дойде цикъла ...възможно ли е и затова да задържам кг 😒 глупав въпрос може би ...но започнах да се чудя и търся къде греша ...

 А относно сиренето - Емилова не го препоръчва, както и всички млечни продукти. Домашното кисело мляко е изключение, но е важно да е ДОМАШНО, защото тези от магазина са пълни с нишестета, соев лецитин, нямат бактериите и културите, които всъщност дават пробиотичната функция на киселото мляко. Относно кашкавала и сиренето обаче Емилова е категорична - те вредят на човека, а не помагат с нищо. Ако ще е сирене, да не е от краве мляко, а от козе. Кравето мляко е вредно за човека казва тя, от млеката най-малко вредното е козето.



 Ключът към дълготрайния успех и предотвратяване на йо-йо ефект е в това и след края на програмата човек да не се връща към предишния си хранителен режим. Ако се върне към него си връща килограмите, че и отгоре, и лошото е, че тялото има клетъчна памет, и след първото гладуване при повторно такова вече не се свалят същите килограми, защото тялото има механизъм да се бори с познат и изпитан вече период на глад. Забавя си метаболизма и човек не сваля както първия път.

Общи условия

Активация на акаунт