Лакове за нокти-103

  • 85 767
  • 731
  •   1
Отговори
# 720
  • Мнения: 89
За обезмазняване в домашни условия може да се ползва кислородна вода, от слабият процент Peace
Олелее, това с кислородната вода дали може съвсем да ги пресушава и да води до цепене после? newsm78

# 721
  • Мнения: 89
Manfred, благодаря за съвета!

# 722
  • Мнения: 89
Таня 2, всичките лакове на снимката пристигнаха и не съм ги ползвала, защото още съм с шии-лак.
Да кажа само мнение:
Досега открих най-трайното нещо за себе си
Флормар обикновен безцветен лак. Винаги съм го ползвала за база и финал. Много ми държи от него лака.
O.P.I бързосъхнещ топ - лакът ми падна на втория ден.
МАНХАТЪН отделно база, лак и после топ лак все на тази марка - пак на втория ден пада. А като замених базата и топа на Манхатън с този безцветния на Флормар и се лакирах с лак на Манхатън ми държеше 5-6 дни
Нямам търпение да пробвам лаковете, които поръчах. Нали целта ми е да си открия по-елитна марка лак, който да е здрав и да е по-безвреден от евтините.
А, само да спомена като доказателство за това което Iv4еnceto-91 казва:
Всички тези топове на ОПИ и база и топ на Манхатън ги дадох на майка ми. Тя е с твърди дълги маникюри. Всичко и е здраво на нея. Нищо нв и се лющи.

Последна редакция: нд, 13 мар 2016, 15:10 от georgieva118

# 723
  • Мнения: 20 248
Е добре де, то хубаво зависи от ноктите, но как един лак пада за 2 дена, а друг за 4-5, на едни и същи нокти, база и топ.

# 724
  • Мнения: 1 483
и аз да се подредя сред вас  Simple Smile
Скрит текст:
Ау Heart Eyes Дайте някой бюджетен дюп на тази красота! Crazy

# 725
  • Мнения: 3 761
Да попитам може ли евелин 8 в1 да го ползвам за база и топ, много хубав блясък има, сега съм само по него по ваша препоръка 😊

# 726
  • Мнения: 13
Здравейте момичета! До сега не съм писала, но не знаех кого да попитам, бихте ли ми препоръчали някакъв разредител за лак??  Wink Wink

# 727
  • Стара Загора
  • Мнения: 6 732
Да попитам може ли евелин 8 в1 да го ползвам за база и топ, много хубав блясък има, сега съм само по него по ваша препоръка 😊

Пробвай. Laughing
С този леко бял цвят, се съмнявам да стои добре върху тъмни цветове..... това е заздравител, не топ. Peace
Имат гел-топ за тази работа. Total action-a аз не бих го сложила като завършваща стъпка.

# 728
  • Мнения: 1 325
Здравейте момичета! До сега не съм писала, но не знаех кого да попитам, бихте ли ми препоръчали някакъв разредител за лак??  Wink Wink
Аз съм ползвала само на Perfect, но съм доволна.

# 729
  • Germany
  • Мнения: 919
Малко позакъснял първомартенски маникюр:

Essence Latex Matt 36 styled for red carpet!
Gabrini Confetti 120



Скрит текст:

Тази година нямах време да си поиграя с някоя декорация, затова споделям и няколко миналогодишни:

Скрит текст:


По 8-ми март ми се приноси перлено бяло, макар че не съм особен фен на перлените и чак не знам защо съм купила този и как така се сетих за него, но много ми се прииска да си сложа "бабешки" лак.  Joy

Classics Premium 02 & Loreal 916 confettis



Скрит текст:

Със светкавица:



На светло си е бледичък, но на сянка и приглушена светлина е някак си по-изкрящ.

Сега съм с ментовия къпкейк на КИКО, който е показван много пъти, затова не съм снимала.  Peace

Относно трайността, при мен е доста относително, но като цяло зависи главно от топ лака. И ОПИ и Голдън Роуз издържат еднакво при мен - все по средно 3-4 дни. Единствено пясъчните държат повече.  Peace

Последна редакция: нд, 13 мар 2016, 18:13 от Chrissie

# 730
  • Мнения: 475
Реших да си взема тези стикери и два водни от born pretty store, но отново искам да попитам за БГ безплатна ши е доставката?

# 731

Общи условия

Активация на акаунт