Oriflame - 2

  • 13 257
  • 290
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 5 317
Имам питанка за тези продукти за изкуствен тен:

http://www.bgphoto.net/Photos.aspx?UserId=3930&AlbumId=47808

Използвали ли сте ги и доволни ли сте?




да и аз за тях искам да питам - мисля да си взема гела но една позната твърди, че няма начин да не оставя петна
Миналото лято използвах автобронзанта на Ейвън под формата на пяна и нито веднъж не съм станала на петна.Много е важно как се нанася.

# 16
  • Мнения: 5 317
Значи да кажа за течните червила - цветовете са много ярки и са точно такива, както се виждат в каталога. Много са трайни
Е значи няма да съжалявам. Hug

# 17
  • Мнения: 19
аз ползвам гела за бюст и съм доволна-не повдига, но пък стяга кожата, нанася се изключително лесно- по-скоро е като олио , не гел, но не оставя петна по дрехите, много лесно се абсорбира........абе тъпо го обясних, но важното е, че на мен ми харесва.
и стягащия крем за корем ползвам-не ми се оформиха плочки Joy Joy Joy, но видимо по-бързо ми се прибра коремчето след раждане
а по въпроса с автобронзантите знам, че е добре първо да се ексфолира кожата, за да има по- добър резултат при намазване,т.е да стане равномерно, а не на петна
момичета само да питам, понеже не видях добре на каталога крема за тен само за тяло ли е и отделно за лице или става и за двете?

# 18
  • Мнения: 2 922
Значи да кажа за течните червила - цветовете са много ярки и са точно такива, както се виждат в каталога. Много са трайни
Е значи няма да съжалявам. Hug
И аз ще ги пробвам непременно  Peace

# 19
  • Мнения: 35 968
момичета само да питам, понеже не видях добре на каталога крема за тен само за тяло ли е и отделно за лице или става и за двете?

кремът е за лице и тяло, на гела нищо не пише

Последна редакция: пт, 07 апр 2006, 20:02 от bubanka

# 20
  • Мнения: 19
мерси бубанке Grinning Grinning

# 21
  • Бургас
  • Мнения: 5 919
а глосовете на стр 21 как са? А мазни ли са или лепкави? Аз предпочитам силно лепкавите, че са по-трайни   Wink

# 22
  • Мнения: 2 596
Така го чакам този майски каталог, най-после ще си взема фон дьо тена на Джордани, който много ми похвалихте. И също искам да ви питам за тези очила, дали са много широки, че също много ми харесаха. А така като гледам няма да се спра на 20 лв. продукти от този каталог, така че ще мога и тях да поръчам.

# 23
  • Мнения: 35 968
И също искам да ви питам за тези очила, дали са много широки, че също много ми харесаха.

към края на април ще ги покажат Simple Smile

# 24
  • Мнения: 5 317
а глосовете на стр 21 как са? А мазни ли са или лепкави? Аз предпочитам силно лепкавите, че са по-трайни   Wink

И аз се интересувам от тях.В действителност толкова ли са блестящи както изглежда в каталога?

# 25
  • Мнения: 5 317
Значи да кажа за течните червила - цветовете са много ярки и са точно такива, както се виждат в каталога. Много са трайни
Е значи няма да съжалявам. Hug

Червилото което си поръчах не отговаря на цвета в каталога,но нищо. PeaceСестра ми го хареса,така че ще го използва тя.

# 26
  • Мнения: 2 596
И също искам да ви питам за тези очила, дали са много широки, че също много ми харесаха.

към края на април ще ги покажат Simple Smile
Къде ще ги покажат? Ще ми кажете ли дали са широки като ги видите.

# 27
  • Мнения: 3 034
И също искам да ви питам за тези очила, дали са много широки, че също много ми харесаха.

към края на април ще ги покажат Simple Smile
Къде ще ги покажат? Ще ми кажете ли дали са широки като ги видите.

Ще, ще... Peace

# 28
  • Мнения: 479
И също искам да ви питам за тези очила, дали са много широки, че също много ми харесаха.

към края на април ще ги покажат Simple Smile
Очилата са с размер 13.5 х 11.5 х 4.5 см.

Последна редакция: пн, 10 апр 2006, 16:29 от Ally McBundy

# 29
  • Мнения: 479
Информация за Априлския каталог:
 
ИНФОРМАЦИЯ ЗА ЛИПСВАЩИТЕ ПРОДУКТИ:

ОЧАКВАНА ДОСТАВКА НА 12.04.2006

1086 - СТИК СРЕЩУ МИМИЧЕСКИ БРЪЧКИ
2091 - ДЕЗОДОРАНТ – СТИК МОРЕ
2094 - ДЕЗОДОРАНТ – СТИК ГРАДИНА
2372 - ФДТ за свеж вид - Ivory
2373 - ФДТ за свеж вид - Natural Beige
2374 - ФДТ за свеж вид
2375 - ФДТ за свеж вид - Honey Amber
2376 - ФДТ за свеж вид – Tawny
2907 - ЦВЕТЕН БАЛСАМ – pink shimmer
2908 - ЦВЕТЕН БАЛСАМ – Bronze shimmer
2909 - ЦВЕТЕН БАЛСАМ – Peach shimmer
2911 - БЪРЗОСЪХНЕЩ ЛАК – Tahitian dream
2914 - БЪРЗОСЪХНЕЩ ЛАК – Mahagony
2915 - БЪРЗОСЪХНЕЩ ЛАК – Tea rose
4793 - ДЕЗОДОРАНТ “ЕКЗОТИКА”
8190 - ПЯНА ЗА БРЪСНЕНЕ ‘Мидсамър за него ‘

ОЧАКВАЙТЕ ДОПЪЛНИТЕЛНА ИНФОРМАЦИЯ

1085 - УСПОКОЯВАЩ КРЕМ ЗА РАВЕН ТЕН
1136 - КАПСУЛИ ЗА ЛИЦЕ – влиза в чакаща поръчка
2368 - ФДТ за сияйна кожа
4827 - БАЛАНСИРАЩ НОЩЕН КРЕМ-ГЕЛ

ОКОНЧАТЕЛНО ИЗЧЕРПАНИ ПРОДУКТИ

9449 - ЗАЙЧЕТА ЗА УКРАСА

Общи условия

Активация на акаунт