Oriflame - 2

  • 13 277
  • 290
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 5 630
Аз искам да попитам за сенките и молив 2 в 1, където от едната страна е молив, а от другата-сенки. Нали не са много наситени. Предпочитам по-дискретния грим.

# 31
  • Мнения: 1 616
А аз искам да питам за сенките за очи под формата на молив, които в майския каталог са намалени на 6,90 - заслужават ли си?

# 32
  • Мнения: 2 596
И също искам да ви питам за тези очила, дали са много широки, че също много ми харесаха.

към края на април ще ги покажат Simple Smile
Очилата са с размер 13.5 х 11.5 х 4.5 см.
Че този размер ми е идеален за лицето, благодаря ви за инфото.

# 33
  • Мнения: 4 546
а ролките за коса някой пробва ли ги вече?

# 34
  • Мнения: 1 708
Аз ги пробвах - обаче спах с тях и станах като Тина Търнър Laughingзащото по принцип съм с гъста и чуплива коса.
Като сложих пяна и я оформих стана супер!

# 35
  • Мнения: 1 708
А аз искам да питам за сенките за очи под формата на молив, които в майския каталог са намалени на 6,90 - заслужават ли си?

Те и в априлския са намалени на 6.90 и са много хубави!


Аз искам да попитам за сенките и молив 2 в 1, където от едната страна е молив, а от другата-сенки. Нали не са много наситени. Предпочитам по-дискретния грим.

Все още не сме ги виждали,предполагам че към 25 - то число ще ги видиме и ще ви информираме!

# 36
  • Мнения: 4 371
а ролките за коса някой пробва ли ги вече?
Аз, аз. Много хубава станах, но 10 не стигат за моята коса, 15 най-малко трябват. За това сега ще си разделим с една мама един пакет Laughing

# 37
  • Мнения: 4 546
а ролките за коса някой пробва ли ги вече?
Аз, аз. Много хубава станах, но 10 не стигат за моята коса, 15 най-малко трябват. За това сега ще си разделим с една мама един пакет Laughing
аз 2 комплекта си поръчах  Wink

# 38
  • София
  • Мнения: 5 828
а ролките за коса някой пробва ли ги вече?

току що ми ги донесоха, ще ги пробвам в събота и неделя, сега не смея - не знам утре как ще изглеждам, че съм на работа  hahaha

# 39
  • Мнения: 5 317
а ролките за коса някой пробва ли ги вече?
Сестра ми в събота се прави с тях.Косата й стана на разкошни букли.Сега ще си поръча още един пакет,защото и на нея не й стигат.

# 40
  • Мнения: 4 371
Понеже съм леко недоскив, може ли да ми посочите страницата с пудрата на Джордани Praynig
Преди доста време съм си взимала пудра, но тогава бяха няколко цвята, а в предпоследния каталог ми направи впечатление, че е само един цвят. Защо така?

# 41
  • Мнения: 2 922
Понеже съм леко недоскив, може ли да ми посочите страницата с пудрата на Джордани Praynig
Преди доста време съм си взимала пудра, но тогава бяха няколко цвята, а в предпоследния каталог ми направи впечатление, че е само един цвят. Защо така?
ето тук
Май винаги е била един цвят  newsm78

# 42
  • Мнения: 2 323
Дуци, преди беше с много цветове в нея - като палитричка - 2 броя бяха. А сега е прозрачна, затова е една  Wink

# 43
  • Мнения: 530
можете ли да ми кажете хубав ли е балсама за уста със СПА ефект, че много ме блазни smile3508

# 44
  • Мнения: 2 323
Значи да кажа за течните червила - цветовете са много ярки и са точно такива, както се виждат в каталога. Много са трайни

И аз пробвах течните челвила - силни са, освен проследните два - 4260 Pout, 4261 Breathless Много нежни цветове са, особено последния е само като седефен блясък.

Общи условия

Активация на акаунт