Първото кокиче под снега се появи,а под нашето сърце скоро друго ще тупти!35+

  • 27 930
  • 755
  •   1
Отговори
# 735
  • Истински се вижда само със сърцето.
  • Мнения: 10 303
Мистик да и минава бързо на майка ти  Hug на въпроса Simple Smile - живеем в много малко градче, което е заобиколено от гора, която е изкуствено създадена върху някогашните мини. Самата гора е пригодена за разходки(е не по алеи разбира се Simple Smile ), за тип планинско колоездене, къмпинг и др - не сме имали много възможност да разгледаме подробно още. Поради тази причина, нямаме голям парк с алеи вътре в града. Преди където живеехме, зад къщата имаше природен парк с езера и обособени алеи за разходка, който доста ми липсва Simple Smile

Уанче супер ти е коремчето - много добре изглеждаш  Heart Eyes Моя стои по смъкнат надолу, твоето е много хубаво оформено Simple Smile

# 736
  • На остров
  • Мнения: 13 498
Илейн много си мила  Hug, ама се виждам какво чудовище съм .
Нищо ние в тандем ще пазим диета после, Амини е слабичка и няма да тормозим с диети  Simple Smile

# 737
  • Истински се вижда само със сърцето.
  • Мнения: 10 303
На Амини близнаците ще и спретнат достатъчно упражнения живот и здраве Simple Smile

# 738
  • Мнения: 2 603
Ех, че хубави коремчета видях, много добре изглеждате мацки Hug Не мислете за диети отсега, че както имате мераци и да кърмите, аз с моите диети...доникъде я докарах с кърменето. Някои слабеят, аз дебелея, това е положението. Е, вече да се похваля, три спокойни заспивания, май в моята глава беше повече притеснението, признавам си. И наистина гледам с голяяяма носталгия на тия мили мигове. Сега като оправя зъбчето, и спра гадостите дето пия, ще слабея  Mr. Green Точа се на житния режим, него го правя за имунитет и други причини, но като екстра си е свалянето на няколко килца.
Ваканционно подремнах...че снощи до след полунощ имах работа, докато има тишина...

# 739
  • Мнения: 39 630
Момичета много ме радват коремите ви  Heart Eyes Моя така и не пролича много много. Разбрах какво е само за една седмица.

# 740
  • Истински се вижда само със сърцето.
  • Мнения: 10 303
Звездичка радвам се че върви добре отбиването  Hug Кога ще ходиш пак на зъболекар да оправите зъба?

Аз съм в петък да сменят пломбата и ще ми изчистят зъбен камък и плака, че ми кървят венците.

Сигме  Hug

Излезна слънчице навън, обаче вятъра е е ужасен, може да те събори буквално   Crossing Arms

# 741
  • На остров
  • Мнения: 13 498
Сигме от вчера мисля, ти корите правиш ли ги рехави с ръка, може би затова не ми се получи въздушна баницата.

Звездичката  Hug

Споделете сега прилича ли на момичешки моя тумбак, че доста съм се навила  Simple Smile

# 742
  • Мнения: 39 630
Нарязах ги като за баклава, за да попие млякото. Въпреки това долният слой стана малко длетав. Освен това ми дойде малко мазно и сладко. Ама това вече го казах.

# 743
  • В градината...
  • Мнения: 15 932
нова тема  newsm78

радвайте се на коремчетата, че после няма  Peace

# 744
  • София
  • Мнения: 6 302
Илейн, супер новини от прегледа, браво! И на баба ти браво!  Blush

Амини, честито ти качено още едно килце  Peace

Звездичке, радвам се, че процеса с отбиването минава гладко  Hug

Мистик, важното е, че са разбрали какво е при майка ти и е предписано лечение, дано бързо даде резултат!

Ох, утре вечер и аз съм на зъболекар и от сега се настройвам.... Mr. Green

# 745
  • Мнения: 3 406
Нова тема, ама Шери се губи днес нещо  newsm78

Уанче, и твоето шкембаче е божествено  Hug

Сега остава и Амини да се смили над нас и тя да сложи 2-3 снимки на тумбачето  Rolling Eyes

# 746
  • Истински се вижда само със сърцето.
  • Мнения: 10 303
Даа Шери я няма, дано са добре  Hug

# 747
  • Мнения: 13 965
Много сте хубави  Hug И не виждам кой знае какви килограми, само бременни коремчета  Naughty

Хайде, качих се и аз  Wink

# 748
  • Истински се вижда само със сърцето.
  • Мнения: 10 303
Амини, много финна мама си  Heart Eyes 

# 749
  • Мнения: 8 532
Ама какви сте кипри и трите Simple Smile Много сти хубави!
Хоупче, ми висока си я Simple Smile Стройна и хубава! Земах та, Радкееее!

Общи условия

Активация на акаунт