От коя марка шишета сте доволни?

  • 5 486
  • 116
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 7 186
Авент със силиконов биберон. Hug

# 16
  • Мнения: 2 108
Браун-а, както писах и в други теми го изхвърлих след няколко опита за ползване щото протече и постоянно си течеше
Доволна съм от Бебеконфорт и Камера /на последните и цената е супер/ Grinning

# 17
  • Мнения: 607
Чико и Авент.

# 18
# 19
  • София
  • Мнения: 797
 Едва ли ще се ориентираш в потока от мнения, всеки е доволен от различни видове, мисля че зависи от това бебчето ти какво ще хареса. На моят син силиконовите биберони на Авент му бяха адски твърди и беше невъзможно да суче от тях. Преминала съм още през Чико, Камера, Нук, но в крайна сметка най-доволна останах от д-р Браун и Нуби.

# 20
  • Стара Загора
  • Мнения: 671
Ползвам АВЕНТ и съм доволна.

# 21
  • гр.Банкя
  • Мнения: 287
от начало ползвах Браун,но започна да тече шишето откъм винта,а и трудно се почиства,затова сега сме с Камера и съм супер доволна.

# 22
  • Sofia
  • Мнения: 926
Аз съм за Авент - широко гърло, удобни, лесно се почистват.
Peace

# 23
  • Варна
  • Мнения: 120
Имах д-р Браун, но много части бе! Гласувах за Авент.

# 24
  • Мнения: 3 042
Доволна съм и от Нук, и от Чико, и от Камера /тези съм ползвала/.

# 25
  • Мнения: 2 849
Ползвала съм НУК -силиконови биберони и Чико ,доволна бях .Много майки ми хвалиха АВЕНТ и сега съм само с тях пак силиконов биберон .Нямам оплаквания и бебо ги приема добре. Peace

# 26
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
Колики-молики, не им вярвам аз. Съвсем доволна съм от Camera.
Подкрепям с две ръце - с тях изкарахме до края Laughing.

и аз. И са 100 пъти по-добри за мен, от Чиковските боклуци

Глас за: Други

# 27
  • Мнения: 723
Гласувах за Др.Браун. Бибероните Авент (номер 1) имат много широка дупка и не бяха подходящи за моята дъщеря-много се давеше с тях...Иначе са хубави,но започнах с тях,когато Алекса порасна. А пък Др.Браун са много неприятни за миене-заради системата против колики LaughingИ често протичат,ако стоят легнали...

# 28
  • Мнения: 379
Много съм доволна от Tigex

# 29
  • Мнения: 35 968
каката си я изгледах на Камера
а защо са ти шишета, няма ли да се опиташ да кърмиш?
с второто не съм позвала шишета, сега само чаша на Авент, т.е. шише с човка, но съм недоволна - тече  Sick

Общи условия

Активация на акаунт