Боя за коса - Вlond 39 - Клуб на блондинките

  • 94 895
  • 788
  •   1
Отговори
# 45
  • София
  • Мнения: 38 476
Много хубави цветове. Аз си харесах една 10ка.

Я да питам - ако в момента съм 8ца, за да постигна 9ка с нюанс, 9ка ли да си сложа или 10ка?

# 46
  • Чукарландия
  • Мнения: 4 511
И аз се прехласнах по каталога. Имат доста нови цветове. Ще попроменя малко моя 1517. Hug

# 47
  • Чукарландия
  • Мнения: 4 511
Много хубави цветове. Аз си харесах една 10ка.

Я да питам - ако в момента съм 8ца, за да постигна 9ка с нюанс, 9ка ли да си сложа или 10ка?

Мисля, че 10-ка. Peace

А 10-ка с 12% окислител ли ползваш?

# 48
  • София
  • Мнения: 38 476
Окислителя ще го мисля на място.

# 49
  • Чукарландия
  • Мнения: 4 511
Окислителя ще го мисля на място.

Питам по принцип: 10-ка с 12%-ен окислител ли се прави? Hug

# 50
  • София
  • Мнения: 38 476
Окислителя ще го мисля на място.

Питам по принцип: 10-ка с 12%-ен окислител ли се прави? Hug

Не знам, а рядко ползвам професионални и питам консултантките.

# 51
  • Мнения: 14 300
Ммм, очите ми останаха в 9,15 Very Light Ash Mahogany Blonde. Ей сега ще си тормозя фризьорката и утре да ме маже  Heart Eyes

# 52
  • София
  • Мнения: 38 476
Аз хем се спирам, че скоро се боядисах, хем ми ще ще да се намажа, че не се харесвам в момента.

# 53
  • Чукарландия
  • Мнения: 4 511
Аз т.к. винаги се правя със суперизсветляващи, което се смесват с 12%-ен оксидант, интересно ми е, 10-ките дали се смесват също с 12%-ен или може и с 9%-ен окислител? Hug

# 54
  • Мнения: 11
Здравейте! Аз започнах да се боядисвам преди 2 години, точно тогава бях на 25 и експеримента започна с кичури. В последствие започнах да поддържам цвета си с безамонячна боя, от гледна точка на това да си щадя косата...преди няколко месеца станах брионетка, но не се харесвам никак и ще гоня отново русото. Можете ли да ми препоръчате някаква боя при която се получава тази гъстота и плътност на косата както при кичурите или..някакъв продукт с който бих постигала по гъста и  фиксирана коса.

# 55
  • Мнения: 284
А има ли от къде да си поръчам бая на Кюн, от бг сайт имам предвид  bouquet
Някой да е пробвал тониращите балсами на  Evo fabuloso http://m.lookfantastic.com/evo-fabuloso-colour-intensifying-cond … 0ml/10832043.html
Попаднах на тях случайно в инстаграм, много силни и наситени цветове. Мисля да поръчам light beige

# 56
  • Мнения: 2 352
Аз т.к. винаги се правя със суперизсветляващи, което се смесват с 12%-ен оксидант, интересно ми е, 10-ките дали се смесват също с 12%-ен или може и с 9%-ен окислител? Hug
Смесвала съм с 9% но не ми допада резултата. Корена ми рижавее. Няма проблем да пробваш според мен, но поне при мен не изсветлява достатъчно.

# 57
  • Мнения: 70
За тези, които харесват новия цвят на Златка-Млатка или к'вато ще да е там... Само да кажа, че този цвят аз го постигам с Гарниер Калър Сенсейшън 9.13 с около сантиметър от Сери Макситон 1062. Не е особено траен, но на мен ми става равномерно и много красиво. Другия път като се правя така ще покажа и снимки 😊

# 58
  • Чукарландия
  • Мнения: 4 511
Аз т.к. винаги се правя със суперизсветляващи, което се смесват с 12%-ен оксидант, интересно ми е, 10-ките дали се смесват също с 12%-ен или може и с 9%-ен окислител? Hug
Смесвала съм с 9% но не ми допада резултата. Корена ми рижавее. Няма проблем да пробваш според мен, но поне при мен не изсветлява достатъчно.

И аз така си мисля, че няма да изсветлява достатъчно. А иначе по-ниския процент окислител е по-малко агресивен, но сори, красотата (русото) иска жертви... Joy

# 59
  • Чукарландия
  • Мнения: 4 511
А има ли от къде да си поръчам бая на Кюн, от бг сайт имам предвид  bouquet
Някой да е пробвал тониращите балсами на  Evo fabuloso http://m.lookfantastic.com/evo-fabuloso-colour-intensifying-cond … 0ml/10832043.html
Попаднах на тях случайно в инстаграм, много силни и наситени цветове. Мисля да поръчам light beige

В български онлайн сайтове няма бои Кюн. Peace

А тези балсами не съм ги чувала. Сподели, като ги пробваш. Hug

Общи условия

Активация на акаунт