Боя за коса - Вlond 39 - Клуб на блондинките

  • 98 477
  • 788
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 2 576
Имам един може би глупав въпрос  Embarassed, но досега винаги фризьорката ми ме е боядисвала, а никога не съм я питала какъв оксидант използва, а сега съм решила да се боядисам сама.
Та въпросът ми е на 9.1 кой оксидант да взема, 9 или 12 %?

# 61
  • В полите на Пирин планина
  • Мнения: 22 823
Имам един може би глупав въпрос  Embarassed, но досега винаги фризьорката ми ме е боядисвала, а никога не съм я питала какъв оксидант използва, а сега съм решила да се боядисам сама.
Та въпросът ми е на 9.1 кой оксидант да взема, 9 или 12 %?

А каква ти е основата?

# 62
  • Мнения: 2 576
Имам един може би глупав въпрос  Embarassed, но досега винаги фризьорката ми ме е боядисвала, а никога не съм я питала какъв оксидант използва, а сега съм решила да се боядисам сама.
Та въпросът ми е на 9.1 кой оксидант да взема, 9 или 12 %?

А каква ти е основата?

Тази снимка е от две седмици някъде

Скрит текст:
.

Последна редакция: сб, 06 фев 2016, 08:32 от alex.viki

# 63
  • Мнения: 2 351
Ами то корен на тази снимка не се вижда, как да ти кажем? Това може да се постигне с 9 или с 12. Но трябва да видим корена.

# 64
  • Мнения: 2 576
Ами то корен на тази снимка не се вижда, как да ти кажем? Това може да се постигне с 9 или с 12. Но трябва да видим корена.

Ще го снимам днес и ще ви покажа.  Благодаря  Hug

# 65
  • Мнения: 2 576
Ами то корен на тази снимка не се вижда, как да ти кажем? Това може да се постигне с 9 или с 12. Но трябва да видим корена.

Ще го снимам днес и ще ви покажа.  Благодаря  Hug

Снимах се. Надявам се да се вижда добре и ясно.

Скрит текст:

# 66
  • Мнения: 2 351
Според мен те е правила с 9. След измиването косата рижавее леко, а ако беше по-светла щеше да жълтее по мое мнение. Не е чак толкова светла.

Последна редакция: сб, 06 фев 2016, 10:41 от brummmm

# 67
  • Мнения: 2 576
Според мен те е правила с 9. След измиването косата рижавее леко, а ако беше по-светла щеше да жълтее по мое мнение. Не е чак толкова светла.

Да определено не е толкова светла и вобще не ми харесва как стана този път. Другата седмица мисля да се боядисам сама. Да взема ли 12% ?

# 68
  • Мнения: 2 351
Ако искаш по светло, да, но според мен постои и по дължините с боя, поне десетина минути.

# 69
  • Мнения: 2 576
Ако искаш по светло, да, но според мен постои и по дължините с боя, поне десетина минути.

Много ти благодаря  Hug
Така и ще направя. 30 мин ще стоя намазана в корените и 10 мин дължините. Ще сложа в боята и ColorpHlex  Peace

# 70
  • Мнения: 70
Този ColorPhlex наистина ли действа така, както описват в рекламите?

# 71
  • Мнения: 9 990
Според мен те е правила с 9. След измиването косата рижавее леко, а ако беше по-светла щеше да жълтее по мое мнение. Не е чак толкова светла.

Да определено не е толкова светла и вобще не ми харесва как стана този път. Другата седмица мисля да се боядисам сама. Да взема ли 12% ?

Според мен самата боя не е подбрала като хората, не е до окислителя. Вижда ми се, че ти е сиво руса към 8-ца твоята, като моята. Аз 9%та ползвам, не става супер светло русо, но аз и не искам.  Peace Рижо не ми става, но със слаб окислител жълтее. Под слаб визирам 6-ца.  Peace

# 72
  • Мнения: 2 576
Този ColorPhlex наистина ли действа така, както описват в рекламите?

До сега два пъти съм го носила на фризьорката ми, да слага  от него в боята и съм била доволна. Предпазва косата, след боядисване е мека, жива и с много блясък. В интерес на истината дали е от него или от боята, незнам...

Според мен те е правила с 9. След измиването косата рижавее леко, а ако беше по-светла щеше да жълтее по мое мнение. Не е чак толкова светла.

Да определено не е толкова светла и вобще не ми харесва как стана този път. Другата седмица мисля да се боядисам сама. Да взема ли 12% ?

Според мен самата боя не е подбрала като хората, не е до окислителя. Вижда ми се, че ти е сиво руса към 8-ца твоята, като моята. Аз 9%та ползвам, не става супер светло русо, но аз и не искам.  Peace Рижо не ми става, но със слаб окислител жълтее. Под слаб визирам 6-ца.  Peace

adelinda възможно е  Peace. Косата ми е сиво руса понеже в началото като започнах от черна да я правя руса, ми правиха кичури и то няколко пъти през определен период, докато стане достатъчно светла.
Офф съвсем се обърках с тези окислители  ooooh!
И аз по принцип не искам да ми е мноого светла, но определено ми се иска малко по светла да стане от сегашният ми цвят.

# 73
  • Мнения: 9 990
alex.viki, клепни се с 9-ка окислител  с мат тон боя според мен.

Колорплекс или опла плекс ако не бъркам , от човек на който вярвам на 100 %, си е взела и каза че е гола вода, само реклама.  Peace

# 74
  • Мнения: 2 576
alex.viki, клепни се с 9-ка окислител  с мат тон боя според мен.

А кои са мат тон бои  Embarassed

Общи условия

Активация на акаунт