Mango online магазин-8 тема

  • 131 153
  • 729
  •   1
Отговори
# 150
  • Мнения: 1 419

В сайта: Being prepared      лв.101.93
В банката: MANGO BULGARIA EOOD Sofia BG 10: 21 05.02.2016 - 102.79    BGN

Загадка...  Crazy

# 151
  • Мнения: 9 018
В ПИБ удържат такса например, когато плащам с кредитната си карта на Манго, вижда се на разпечатката, но винаги е записана на първо място цената на поръчката и после на долния ред- таксата за обработка.

# 152
  • ...на безопасно
  • Мнения: 3 036

В сайта: Being prepared      лв.101.93
В банката: MANGO BULGARIA EOOD Sofia BG 10: 21 05.02.2016 - 102.79    BGN

Загадка...  Crazy

И аз плащам с карта на Експресбанк. И на мен ми се получава така, в банкирането си виждам дръпнатата сума мааааалко по-височка..
Ама това е банката с най-изумените такси и таксички все пак.

# 153
  • Sofia
  • Мнения: 11 324
И да имаш тракинг номер, не можеш да следиш пратката - само до напускането на БГ.
Това много ме учуди. Защо пък само до напускане на БГ? Нали пратката е международна.

# 154
  • Мнения: 212
Пристигнаха ми тези две дълги рокли   и двете са размер С , първата стои точно като на модела , но втората ми теснее , така че ще замине в другата тема Sad иначе за парите си е просто страхотна.

# 155
  • Мнения: 5 587
Момичета, някоя от вас да има излишен този панталон р.38?

http://prikachi.com/images/600/8618600y.jpg

# 156
  • Мнения: 3 922

В сайта: Being prepared      лв.101.93
В банката: MANGO BULGARIA EOOD Sofia BG 10: 21 05.02.2016 - 102.79    BGN

Загадка...  Crazy

Предполагам, че е някакво изравняване на ДДС-то. В Испания е 21%, тук е 20%.

101,93 : 1,20 = 84,94 лв без ддс + 20% = 101,93 лв

84,94 лв х 1,21  = 102,78 лв

Последна редакция: сб, 06 фев 2016, 11:02 от Greene

# 157
  • Бургас
  • Мнения: 2 090
И да имаш тракинг номер, не можеш да следиш пратката - само до напускането на БГ.
Това много ме учуди. Защо пък само до напускане на БГ? Нали пратката е международна.

Така е, колко и да е странно.  Rolling Eyes На мен също ми е странно...
Пробвайте с тракинг номер, който имате, за изпратена пратка от БГ чрез БГ пощи до някъде в чужбина.

Възможно е и да има някаква промяна, инфото ми е от преди половин година долу-горе.

# 158
  • Русе
  • Мнения: 323
След дълго търсене по различни сайтове, най-накрая се сдобих с пухено яке от Манго...
Понеже обаче, не исках до поръчам нещо и да не ми стане- си поръчах 2 броя- едното М, другото Л.
Ето ги:
http://shop.mango.com/MU/p0/femme/vetements/manteaux/anoraks/ano … ture/?id=53005528 - ANORAK PERICO5-S това е Л, беше 79,99 лв
http://shop.mango.com/RE/p0/femme/vetements/manteaux/anoraks/ano … ture/?id=53007516 - ANORAK SOFIA това е М, беше 89,99 лв

Л-ката ми лепна.
М- ката ми стана, но малко ми теснее на места...
Като цяло, смятам, че си отговарят на размерите. И двете много ми харесват. Heart Eyes
М-ката ще трябва да я връщам /за пръв път ще ми е/, но ако някой си я познае- ще я пусна за малко в темата за размяна.

Последна редакция: сб, 06 фев 2016, 16:05 от didib

# 159
  • София-Младост
  • Мнения: 24 183
didib
И двата линка отварят началната страница, оправи ги Simple Smile

# 160
  • Русе
  • Мнения: 323
didib
И двата линка отварят началната страница, оправи ги Simple Smile
Благодаря. Оправих ги  bouquet
Може би защото са изчерпани така се получава.

Последна редакция: сб, 06 фев 2016, 16:06 от didib

# 161
  • Sofia
  • Мнения: 11 324
И да имаш тракинг номер, не можеш да следиш пратката - само до напускането на БГ.
Това много ме учуди. Защо пък само до напускане на БГ? Нали пратката е международна.

Така е, колко и да е странно.  Rolling Eyes На мен също ми е странно...
Пробвайте с тракинг номер, който имате, за изпратена пратка от БГ чрез БГ пощи до някъде в чужбина.

Възможно е и да има някаква промяна, инфото ми е от преди половин година долу-горе.

Според мен бъркаш, защото в сайта на БГ пощи могат да се следят само до напускане на БГ. После се следят в сайта на съответната държава получател, както и в различни международни сайтове за доставки. Същото пише и в сайта на БГ пощи:
"Изходящи международни пратки се следят до напускането на България, след което се следят на официалния сайт на пощенския оператор в страната по местоназначение."
Ето пише си подробно:
http://www.bgpost.bg/?cid=176

# 162
  • Бургас
  • Мнения: 2 090
Да, знам за това.
Преди съм пробвала нееднократно да проследявам пратки след напускането на БГ в сайта на държавата-получател, най-често проверявах за пратки до Англия на сайта на Royal Mail. Не ставаше, показваше ми, че номерът не е открит.

Сега нямам тракинг номер на скорошна пратка, за да проверя.  Peace

# 163
  • Мнения: 2 320
Преди време някой каза,че има това сако
http://www.mangooutlet.com/BG/p0/woman/corduroy-blazer/?id=31065 … ;ts=1454766178893

хубаво ли е? нещо на модела не ми харесва как ѝ стои. ще може ли и една реална снимка?

# 164
  • Мнения: 1 432
Добро утро!  Hug
Някой има ли тази рокля? Как е като материя, как стои, прекалено дълга ли е, защото аз съм 165 см и си мисля, ако се наложи да я скъся, ще й се изгуби красотата...

http://www.mangooutlet.com/BG/p0/woman/beaded-gown/?id=31060196_ … ;ts=1454830212611

Общи условия

Активация на акаунт