Mango online магазин-8 тема

  • 131 085
  • 729
  •   1
Отговори
# 240
  • Мнения: 1 894
Значи, в основния сайт на разпродажба цените са по-ниски от тези в момента в аутлета?
Аз пък си мислех, че от това по-ниски няма накъде...

нещата не са еднакви, за да ги сравним, може в момента в аутлета да е по-евтино или зимните неща от по-миналата година да са всички на -70%.... Говорех за нещата на разпродажба сега в сайта са по-ниски, отколко същите неща ще бъдат, когато ги пуснат в аутлета. Например конкретни чанти в момента в аутлета са по-скъпи, отколкото същите бяха миналия август в основния. До към август, ако са останали, сигурно ще достигнат същите намаления като миналата година през август... Кожените якета пак така - в аутлета поскъпнаха в началото.

# 241
  • Варна
  • Мнения: 161
Има код за -20% в аутлета

# 242
  • Мнения: 307
Промоция до 22.02.2016 година в www.mangooutlet.com/BG

Допълнително -20% намаление с код: 6FINAL

Забележки:

1. Кода важи за 2 или повече артикула в кошницата и само за старата колекция есен/зима 2015 година.
2. Кода хваща само добавените артикули в кошницата, след което се добавят 7 лева доставка, ако общата сума на артикулите е под 100 лева.

Допълнение:

Има нови намалени неща в shop.mango.com/BG на -70% в Sale секцията. Задължително разгледайте!

# 243
  • ...на безопасно
  • Мнения: 3 036
Възползвах се аз....ми слаб ми е ангела....и код пуснали хората....
Поръчах и една С-ка от дебелия сектор, като се водя от размерната таблица, че С отговаря на Л нормално.
Така ли е? Ей туй рокле   http://www.mangooutlet.com/BG/p0/plussize/clothing/dresses/monoc … mp;p=2&page=1

Колко са дълги тия рокли, що не пишат у дебелия сектор....тцтцтцтц

# 244
  • Бургас
  • Мнения: 2 090
Кодът 6FINAL не ми се отразява на кожените якета, а също и на палта.  Thinking
Явно не са от колекция есен/зима 2015.

# 245
  • на брега
  • Мнения: 1 145
Възползвах се аз....ми слаб ми е ангела....и код пуснали хората....
Поръчах и една С-ка от дебелия сектор, като се водя от размерната таблица, че С отговаря на Л нормално.
Така ли е? Ей туй рокле   http://www.mangooutlet.com/BG/p0/plussize/clothing/dresses/monoc … mp;p=2&page=1

Колко са дълги тия рокли, що не пишат у дебелия сектор....тцтцтцтц

Поръчах същата рокля р-р М (ще менкаме, ако се наложи). По спомен от темата при поръчки на дрехи от Виолета трябва номер надолу от обичайния, който носиш. Нооо не съм сигурна  Peace
Пуснах и едни обувчици (в златисто), тях пък номер нагоре, че острички отпред. Дано не ми хлапчат:
http://www.mangooutlet.com/BG/p0/woman/accessories/shoes/ankle-c … p;p=14&page=1
 

# 246
  • Мнения: 3 069
http://www.mangooutlet.com/BG/p0/woman/clothing/shirts/printed-f … p;p=47&page=3 тази ризка някой да я има - отговаря ли си и дали прозира ме иинтересува  Praynig Hug

# 247
  • Мнения: 9 015
Размерът от Виолета следва да е S, ако взимате L от другата секция.

# 248
  • гр. София
  • Мнения: 5 012
http://www.mangooutlet.com/BG/p0/woman/clothing/shirts/printed-f … p;p=47&page=3 тази ризка някой да я има - отговаря ли си и дали прозира ме иинтересува  Praynig Hug
Имам я, според мен е уголемена. Имам С, което ми се струва като за М. Заменям/продавам я.  Simple Smile

# 249
  • Мнения: 3 069
мерси много Лейла  bouquet
и аз по спомен от коментари, дето съм чела тук рискувах на умалени и пуснах ХС, ако ми е малка ще пиша  Peace
Моля кажете за мъжките панталони това 38 на кой долу-горе отговаря С–М , не че не пуснах вече поръчката, но да чакам по-спокойно  Grinning

# 250
  • Мнения: 2 592
Кодът с 20% не хваща всичко, само от Sale секцията. Исках да си взема обувки и гащеризион , но кодът не ги хвана и се отказах. И без това имам вече 3 поръчки от тази колекция, купила съм каквото ми е харесало. Вярно, на по-високи цени, но поне имаше номера от всичко, така че не ме е яд.

Но за да не остана с празна торбичка, пуснах една поръчка от основния сайт. Има много изгодни и хубави неща, тези от Аутлета вече са ми омръзнали да ги гледам  Laughing

# 251
  • Бургас
  • Мнения: 886
Ох, харесах си две блузки, ама не ми се дават 7 лв. за доставка.

# 252
  • Мнения: 9 015
Тогава си харесай повече от две неща:)

# 253
  • Мнения: 33
http://www.mangooutlet.com/BG/p0/woman/clothing/coats/water-repe … p;p=12&page=1
Здравейте!Да попитам отново,някой има ли това яке?Отговаря ли на размера? Уголемено,умалено ли е? И става ли за пролетта? Ще съм благодарна много на отговор! Благодаря:)

# 254
  • Мнения: 465
Момичета, имате ли наблюдения дали мъжките кожени якета си отговарят? Много се колебая на мъжа ми L или XL да поръчам... Бях му поръчвала едно текстилно от Манго XL и му беше голямо, но пък кожени на други марки XL са му добре. Rolling Eyes

Общи условия

Активация на акаунт