ФЕВРУАРСКОТО ЧОВЕЧЕ ПРОЛЕТТА ПОСРЕЩА ВЕЧЕ

  • 10 193
  • 281
  •   1
Отговори
# 225
  • Мнения: 1 045
Desika не трябваше да ти чета постинга ooooh!

Еее то не е гаранция , че ти няма да си доволна  Wink При нас вчера беше тежък ден  ooooh! Далия голям рев рева направо се побърках  Confused Днеска я водя - никакъв проблем  Rolling Eyes Даже бързаше да влиза при децата и едвам дочака да я облека  Crazy Оф , дано да е добре и да свиква щото не знам какво ще правим иначе ...


както се казва това да е проблема Grinning
по-важно е че е свикнала бързо и й харесва
а пък одраното може и от някое дете или на нещо като е ходила, нашият все е одран , натъртен, посинеен, ама е голям бяс Crazy
Ядосах се защото не беше от дете  Naughty Точно на сгъвката на крака  , при това една дебела черта а имаше и трева в памперса от градинката явно  ooooh!  Трудно ги преживявам аз тези работи щото съм ужасен педант относно гледането и най-малкото нещо ме изкарава от релси  Embarassed Ми да внимават малко. Още повече , че е ново дете и трябва да я опознаят
какви навици , характер и държание има  Crossing Arms Абе ще изчакам и другата седмица и тогава ще преценя  Peace

# 226
  • Мнения: 2 641
Kazete mi kak da podstriza Ema - kosata i e kadrava kato na negarche.........

# 227
  • Мнения: 562
Kazete mi kak da podstriza Ema - kosata i e kadrava kato na negarche.........

Сама едва ли ще успееш  Wink Аз имах неуспешен опит с косата на Яна и я заведох на фризьор. Изравни я и сега я пускаме да расте дълга  4470

# 228
  • Sofia
  • Мнения: 175
Мами, нашето педи каза, че изследвания за ясла траят повече от седмица  #Crazy
Споделете нещо, ние август месец ще ги правим ама ще съм на работа, какви са тези 10 дена какво толкова им правят на децата?! Хайде сега отпуска за изследвания  #Cussing out

# 229
  • Мнения: 2 641
Ama Pola vie sigurno ste s prava kosa Simple Smile A i kak Iana e sediala mirno na stola  Shocked Pri nas niama nachin da se izravni , kato se namokri kosata i stava oste po kadrava. Osven tova az sam i diplomiran frizior  bowuu

# 230
  • Мнения: 562
Ama Pola vie sigurno ste s prava kosa Simple Smile A i kak Iana e sediala mirno na stola  Shocked Pri nas niama nachin da se izravni , kato se namokri kosata i stava oste po kadrava. Osven tova az sam i diplomiran frizior  bowuu

Тц, Яна мирно не седи  Simple Smile Беше седнала в мен и се забавляваше с фризьорски атрибути.
Браво на теб, и фризьорска диплома! Щом и ти не можеш да я подстрижеш, я пускайте къдриците тогава  4470 И аз се надявах на къдрава мома, че и двамата с таткото сме къдрави, ама нъцки  Wink

# 231
  • Мнения: 1 045
Мами, нашето педи каза, че изследвания за ясла траят повече от седмица  #Crazy
Споделете нещо, ние август месец ще ги правим ама ще съм на работа, какви са тези 10 дена какво толкова им правят на децата?! Хайде сега отпуска за изследвания  #Cussing out

Глупости ! На Далия изследванията бяха готови същия ден , единствено се забави изследването за акото със 2 дни  Peace Всичко беше готово за 3 дни . Имай предвид , че и на теб ще ти искат Васерман .. неясно защо  Rolling Eyes

А пък ние май сме със шарка от тая ясла и аз не се събирам в кожата си   Close #Cussing out #2gunfire

# 232
  • Canada
  • Мнения: 277
Здравейте, моми4ета!
Аз преминах към трудещите се мами и нямам време много, много да пиша, но гледам да открадвам малко временце поне да 4ета- Но като седна на комп-а запо4ва борба между мен и Йоанка кой да вземе мишката, направо Shocked

След една седмица и ние тръгваме на градина и 4ета с интерес как реагират вашите дребосъци. При нас изследвания не искат, за да запо4не детето, а само оторизиращи подписи от родител за даване на лекарство за сваляне на Т и мазане с крем против насекоми. Ще имаме адаптационни седмици- ще бъдем и двете в градината(поне в на4алото, а после с баба й), след което я оставяме сама за цял ден.Много се надявам да хареса у4ителките и де4ицата Praynig

Не стига това ами по същото време ще се местим в друг апартамент, дано да успеем да съ4етаем нещата добре...Сега събирам багажа в кашони, а Йонито нали умира да е полезна-вади нещата от кашона . Като се опитам да й ги взема рев до небесата... Сега я залъгваме да играе в другата стая, а аз бързам да напълня кашона и да го запе4атам...може това да ми помогне да събера по-бързо багажа Joy

# 233
  • София, Дружба
  • Мнения: 44
Здравейте Мами!
Аз да се похваля. В четвъртък ходихме на консултация и най-накрая сме минали 9 кг. Вече сме 9,100кг и 77см, но още не ходи самичка. Пуска се за по 1-2 крачки и пак се гушка в мен. Докторката ни казва,че всичко е от това че се роди по-рано(40 дни преди термин), но тук всички на нашата възраст, а и по-малки вече ходят. Иначе всичко си е нормално като развитие. Говори доста неща вече. Учим се на гърне. Вие как сте с гърнето? Ани само от време на време пишка. Слагам я засега само след сън-сутрин и следобяд. Вече иска да яде сама и тази сутрин я оставих да си яде сандвича и киселото мляко сама. КАК СЕ ОМАЗА !!?!?!?
АЙДЕ МНОГО ЦЕЛУВКИ НА ВЕЧЕ ГОЛЕМИТЕ БЕБЕТА ФЕВРУАРЧЕТА!!!

# 234
  • Мнения: 2 641
Привет от нас Simple Smile

Аз съм в процес на издирване на гледачка. Минавам на половин работен ден и ми трябва жена от 8.30 до 14 часа. Ако имате нещо предвид - помагайте. Ще ми трябва от 1. 09.

Пола гледам ви снимката и ви се радвам. По какъв повод се обличате така? Аз дори нямам официални дрехи  Embarassed  Но ще си закупя по официална рокля и ще отидем някъде с мъжа ми.............само дето незнам кога ще имаме време  и къде да отидем;-)      Дай някоя идея..............

Мами ние ще ходим началото на август  към св.Константин и Елена - да има други дето ще са около Варна по това време?

# 235
  • Мнения: 562
Привет от нас Simple Smile

Аз съм в процес на издирване на гледачка. Минавам на половин работен ден и ми трябва жена от 8.30 до 14 часа. Ако имате нещо предвид - помагайте. Ще ми трябва от 1. 09.

Пола гледам ви снимката и ви се радвам. По какъв повод се обличате така? Аз дори нямам официални дрехи  Embarassed  Но ще си закупя по официална рокля и ще отидем някъде с мъжа ми.............само дето незнам кога ще имаме време  и къде да отидем;-)      Дай някоя идея..............

Мами ние ще ходим началото на август  към св.Константин и Елена - да има други дето ще са около Варна по това време?

Anaise, нашата гледачка си търси работа, но за цял ден.  Sad
И ние вече рядко излизаме и на мен много ми липсват купонджийските нощи dazzler1, но мъжето работи много и носи няколко дини под една мишница, уморява се и предпочита да почива в къщи  sleepuu. Иначе сме официални само по някакви поводи като рожденния ден на снимката.
Веднага ти препоръчвам малко, романтично италианско ресторантче с много хубава кухня и добро обслужване на "Иван Асен", казва се Пасторант (тел.9814482)  1dating

# 236
  • Мнения: 2 641
Пола много ти благодя - таз улица я знам много добре  bouquet Колко плащате н а вашата детегледачка за цял ден? И все пак ние сме в Младост, а вие в Стрелбище..............дали ще иска да идва? Яна на ясла ли ще тръгва?
Тук в Младост няма места в яслите...............казаха ми че имам да си чакам................за цял квартал има само една ясла като че ли  ShockedА точно в блока до нас е имало страхотна градина и ясла, но сега пише Социални грижи  #Crazy newsm78
А за килограмите преди няколко месеца беше 11 сега е повече...............

# 237
  • Мнения: 562
Айде и да се отчетеш като посетиш ресторантчето  Wink
Аз от февруари напуснах работа, че нещо не се справях с работа и с дете едновременно. Плащахме на гледачката 300 лв. и карта за транспорт. Сега я викам понякога вечер за по 2 лв. на час и таксито обратно. Ако решиш, мога да я попитам и да се видите.
За ясла не мислим, може би като навърши 2 години  newsm78
Наистина голям проблем с ясли и градини  #Crazy

# 238
  • Мнения: 384
Здравейте и от нас!Компютърът ни беше повреден,но най-после сме на линия WinkПрез това време успях да отбия Надина,а и проходихме най-после.След седмица ще направим питка и ще пиша за статистиката какъв предмет е избрала щерката.Чао,засега!

# 239
  • Мнения: 2 641
Pola pishi mi na lichni sto za chovek e tazi gledachka, kade zivee i kakvoto se setish.........Pak i stom shefa mi se navi na polovin raboten den da sam za men tva e plus zasega, stoto hem ste pravia nesto izvan kasti, hem ste imam i povece vreme za Ema i tatkoto. Pak i zimata ne mi se mrazne vecer po spirkite, abe polovin den mi e mnogo izgodno zasega, pak po natam ste vidim.

Общи условия

Активация на акаунт