ФЕВРУАРСКОТО ЧОВЕЧЕ ПРОЛЕТТА ПОСРЕЩА ВЕЧЕ

  • 10 188
  • 281
  •   1
Отговори
# 240
  • Canada
  • Мнения: 277
newsm59 newsm59 newsm59 newsm59 newsm59
 Честит Рожден Ден , Иваничка!
Да си жива и здрава! Mного късMет и сеMейно щастие!
Весел Празник и Наздраве!

 newsm24 newsm24 newsm24

# 241
  • Мнения: 2 274

Честит рожден ден, Иваничка!
Бъди жива и здрава!
Щастлива жена и майка!

# 242
  • София
  • Мнения: 790
Здравейте!
Благодаря на всички за пожеланията  Hug
Аз вчера черпих с това:

и това:

съответно за големите и за малките....
(има още)

# 243
  • Мнения: 2 491
Малко на патерици:
ЧРД ИВАНИЧКА, ДА СИ ЖИВА И ЗДРАВА, МНОГО УСМИВКИ, ЩАСТИЕ И ЛЮБОВ ТИ ЖЕЛАЯ!

Много хубава торта! Ти ли я прави? Ако си ти-бързо давай рецептата Grinning

# 244
  • Мнения: 1 045
ЧЕСТИТО  И  ОТ  МЕН    bouquet

ПОЖЕЛАВАМ  ТИ  ЗДРАВЕ  , ЩАСТИЕ  И МНОГО  РАДОСТНИ  МИГОВЕ   bigdance2

# 245
  • София
  • Мнения: 790
Ти ли я прави? Ако си ти-бързо давай рецептата Grinning

Признавам без бой Laughing рецептата е от тук вторият пост.

Последна редакция: чт, 15 юни 2006, 10:37 от Ivanichka

# 246
  • Мнения: 195
Иваничка, честито, мила! Да си жива и здрава и много успехи ти пожелавам! Тортата изглежда невероятно! Ще се опитам да я направя някога и аз.

# 247
  • Мнения: 2 641
Chestit RD i ot men, mnoooogo stastie i lubov   bouquet  bouquet  bouquet

# 248
  • Мнения: 273
Иваничка, честито и от мен!
Бъди жива, здрава и много щастлива!
Ние сме добре. Йоана имаше няколко дни период на агресия и постоянно налиташе на бой. През цялото време й повтарях, че не трябва така и пр. и сега сме другата крайност-постоянно гали и прегръща. Особено като види малко детенце и се втурва да го прегръща. Но и това се оказа нож с 2 остриета-вчера както се опитваше да прегръща поредното детенце, а то се дърпаше, Йоана го охапа по бузката и то доста сериозно. Много ми стана криво и мъчно за детенцето. Дано не му посинее бузката.
Другото ново при нас е, че кръстихме Йоана и вече сме християнчета. Получи се много хубаво тържество. Скоро ще пусна снимки.
Поздрави и целувки на малките сладурчета!

# 249
  • Мнения: 2 491
Ние също кръстихме Виктор, в неделя-11.06.2006 на Петдесетница(голям църковен празник) на Троянския манастир и беше много хубаво, доволна съм от церемонията. И попът беше млад и симпатичен Laughing Embarassed

# 250
  • Мнения: 2 491
Ти ли я прави? Ако си ти-бързо давай рецептата Grinning

Признавам без бой Laughing рецептата е от тук вторият пост.

Страшна торта, и лесна ми се струва рецептата, още в събота обещах на моите хора да им я направя Grinning

# 251
  • Мнения: 1 035
4ЕСТИТИ рожден ден и нови християнчета!!!
моята бебка е малко болна,но аз мн се притеснявам  Sad
никога до сега не ми се е разболявала и ми е доста съвестно....
не я обличах достатъчно ли,вирус ли има, от др дете ли се зарази,от зъбките ли е.....?
мн въпроси без отговор,а аз ходя гато гламава и се чудя. newsm78
водих я при педито днес и тя каза,че е от зъбките....
но също така каза,че е със червено гърло и сополки,освен това и кашля  Rolling Eyes
аз се съмнявам да е от зъбките  Thinking
др зъбки ги извадихме без кашлица,верно имаше сополки,но не и беше червено гърлото Sad
педи и изписа Коларгол,вит.Це и Мукоплант.....
според вас правилно лечение ли ни е предписала?  newsm78

# 252
  • Мнения: 562
според вас правилно лечение ли ни е предписала?  newsm78


Незнам  newsm78 Аз бих давала само витамин С и чай от липа с мед и лимон. Не давам лекарства за леко болна  Naughty
Не се притеснявай, може да се бори с някакво вирусче  Heart Eyes

# 253
  • София
  • Мнения: 679
Здравейте и от нас със София!
Има няма 2-3 месеца не сме писали в темичката. За протокола на прощапулника се хванахме за мишката на компютъра и пастелите.
Ние сме добре от един месец ходим на частна детска градина за по 4-5 часа дневно, та мама да си почине и понеже там децата са на различна възраст, доста прихванахме. Като начало ходим на гърне, научихме се да дъвчем инече всичко минаваше през пасатора, пием от чашка, вече правим доста сполучливи опити да се храним сами. А най- добрата новина е, че в детската градина покрай другите деца си изяжда всичко. Все още сме с мерки 9100/78 доста грациозни ама пак е нещо. Единствения недостатък беше един вирус който донесе вкъщи та по тоя случай се тръшнахме цялото семейство, че чак пих антибиотик ама нямаше на къде.

Надявам се да запазим темпото на прогрес от последния месец и Софи да стане по самостоятелна, че новата принцеса като дойде през октомври ще има който оцелее, оцелее.
Поздрави на всички февруарчета и техните майчета  bouquet

# 254
  • Мнения: 2 641
Vili bravo na teb, che se reshi da si bremenna tolkova skoro pak.
Nie oste nemoze da se osvestim ot stresa i naprezenieto, nedospivaneto i umorata.......................No zivot i zdrave ste imame i nie oste edno hlape, che niama mnogo vreme s moite 31 godini Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт