ФЕВРУАРСКОТО ЧОВЕЧЕ ПРОЛЕТТА ПОСРЕЩА ВЕЧЕ

  • 10 198
  • 281
  •   1
Отговори
# 255
  • Мнения: 457
Здравейтер момичета  bouquet
Не писах дълго време, защото се местихме в новото ни жилище. Беше един ремонт голямо чудо.....а и после пренасянето и адаптацията...........
Вики е 9.860 кг. Обича почти всичко да яде, ама на череши е ненаситен, та често се подрисква.
Научи се да сяда пред компа и да си го включва. Хваща мишката, гледа с интерес в монитора и удря по клавиатурата. Ако му го изключа междувременно, се сърди много. И това непосредствено след прощъпулника му, когато си хвана комп.мишка Laughing та се замислям дали наистина има много вярно в ритуала с прощъпулника.
За сега го гледам и аз когато мога да си работя от вкъщи и бабите, когато съм в офиса, но от догодина, живот и здраве, пролетта мисля да го давам на ясла. Трябва сега лятото да го научим да ходи на гърне, ама е много трудно и не се справям нещо ooooh!
Вие имате ли някакви хитринки, за да накарате децата си да сядат и да вършат работите в гърнето?

# 256
  • Мнения: 523
здравейте, или по скоро добър вечер:)))
Иваничка честит рожден ден да си жива и здрава, много щастлива и  мъжете вкъщи да слушат Mr. Green на голяма патерица ти го честитя Embarassed ама тия дни дори време за влизане във форума не ми остана Confused
честито и на кръщелниците Hug
за протокола, дани вече е над 12 кг., ама не разбрах колко точно е висок. Този път пуснах мъжът ми сам при педиатърката, та той не разбрал Laughing след 3 дена нервност, рев и 1-а нощ 39 градуса температура, си имаме още две нови зъбчета Wink Иначе е весел, палав, прави си белите, абе добре расте:) Ака почти изцяло на гърнето, пишкането е и в памерса, много ми се иска това лято да го отуча от памперс... ама май няма да успея, още не си казва че има нито пиш нито ако newsm78
ух, ние нито сме записани за ясли (т.е бяхме записани, още началото на годината, ама в ясла в младост 1, а сега отиваме в стрелбище, а за тамошните ясли много съм закъсняла), та не знам какво ще правя:(, нямаме възможност за детегледачка, а бабите са ни работещи... та е голям ад #Crazy работа, ремонт, прдстоящо местене... толкова се бяхме изнервили със скъпия (а се виждаме реално 3 вечери в седмицата) та ни беше дошло нанагорно... но позарадихме батериите с 2 откраднити дни в Несебър Laughing
айде хубав weekend:))

Последна редакция: сб, 17 юни 2006, 23:51 от beti_bratanova

# 257
  • Мнения: 2 675
и аз още не се решавам да махна памперса ooooh! , ама до срая на лятото мисля да го сторя. Иначе малкия си го дърпа като е наакан, а като пишка разтваря крака и гледа надолу Grinning - сигурно чака да види дали ще тече, ама се изненадва като не открива локвичка.
Та си мисля , че е готов, ама аз не съм... нещо се офлянквам Sunglasses

# 258
  • Мнения: 2 641
Mami choveshkata zloba i zavist granici niama...................................pisha vi tova zastoto tova mi e poslednia mesec na rabota imenno po tezi prichini............
No pak e liato i hubavoto e che ste bada po chial den s Ema.......vsiako zlo za dobro sa kazali horata

# 259
  • Мнения: 457
Днес сутринта беше голям ад . Виктор се събуди към 5.00 ч. с крясъци. С баща му 1 час не можахме да го успокоим Tired Крещеше и се дереше все едно го колят. Напоследък като иска нещо и като е нервен, вика с пълен глас. Ама днес беше върха. Събуди целия квартал с писъците си. Нищо не го успокои- нито гушкане, нито галене, нито говорене, нищо. Направо съм се шашнала с това дете. И това го забелязвам с крещенето, откакто се преместихме. Явно не се е адаптирал напълно и го е избило в тази посока. Ей, като си науми нещо не го забравя, дори и 2 часа да са се минали. Аз съм по-строгата с него и с баща му се карам, заради това че той много му угажда и съответно като се разреве тича при баща си. Ох, ще трябва да се възпитаваме някак си, че така не може да продължава. Знам, че децата имат един такъв период към 1.5 год. възраст, ама не може така да го оставяме да крещи. Tired

# 260
  • UK
  • Мнения: 1 334
Къде в София мога да намеря хубави обувки ? Малката тепърва прохожда,а тук искат да ходи стабилно и тогава да премерят крачето и да определят размера. Ние пътуваме в петък, т.е. ще и купувам в Бг като се приберем. Препоръчайте ми, моля, марка и ако може дайте линк/адрес. Мерси   bouquet  Grinning
Бети, как беше концерта?  Wink

# 261
  • Мнения: 2 641
аз купувам обувки на Колев и Колев..........уж били много добри......

# 262
  • Мнения: 1 045
аз купувам обувки на Колев и Колев..........уж били много добри......

Изобщо даже не са добри  Naughty Не стига , че тежат 100 кила , грозни са и струват по 50 лв  Stop На Минимен и Капчица са пъти по-добри като качество , цена и модели  Peace

# 263
  • Мнения: 2 274
Аз съм доволна и от обувките на Денди.

# 264
  • Мнения: 2 641
аз купувам обувки на Колев и Колев..........уж били много добри......

Изобщо даже не са добри  Naughty Не стига , че тежат 100 кила , грозни са и струват по 50 лв  Stop На Минимен и Капчица са пъти по-добри като качество , цена и модели  Peace

kakva e tazi firma? kade ima tehni obuvki?

I dendi sasto?

# 265
  • София
  • Мнения: 3 689
Много харесвам обувките на КиК.Здрави са,удобни и не запаряват крачето:)
Голям избор на обувки има на ъгъла на Димитър Несторов и бул.България/до банка Пиреос/
На Минимен и Paqupa има богато разнообразие от модели на Витошка до магазина на Бициани,но там цените са по-високи/

# 266
  • Canada
  • Мнения: 277
Mami choveshkata zloba i zavist granici niama...................................pisha vi tova zastoto tova mi e poslednia mesec na rabota imenno po tezi prichini............

Анайсе, в 4ужбина е същото-преди да изляза в май4инство на такива интриги се нагледах, 4е стисках палци да не се налага да се връщам на същото място......Мисли си за това, 4е ще си си с детето по-цял ден и 4е е лято и  т.н.

Бинито, да не ви растат кътни зъбки, ние сме кисели и ревящи по тази при4ина.....

Маймунка как завиждам, 4е ще си ходите в БГ(не злобно) , ох така ми се ходи при мама......

Бети казвай за концерта, 4е и за това ме е яд. Викам на мъжа ми "Ей сега ако си бяхме в БГ, толкова хубави концерти щяхме да гледаме" Преди два, три месеца се опитах да купя билети за Мадона, блокира сайта от много желаещи-после разбрах 4е онлайн билетите са свършили за 10 минути....и сега като 4уя нейна песен по радиото го изклю4вам Crossing Arms

Десика как върви яслата? Малката адаптира ли се?

В4ера ни беше първия ден на градина заедно за три 4аса. Толкова й хареса между деца, вообще не ми обърна внимание, аз се вклю4вах само когато щипеше някое дете за игра4ка или се катереше по-масата. Хареса й обстановката и у4ителките, смятам от другата седмица да я пускам сама за цял ден......

# 267
  • Мнения: 1 035
на нас ни предстои ясла през септември....
вчера водихме бебка на плаж....полудя от кеф,милата  #Crazy
в началото я беше страх ,но после неможехме да я извадим от морето...  sport027
голям бяс,ей! smile3511

# 268
  • Мнения: 457
На Виктор му взехме сандалки от "Малечко". Обаче са на свършване и казаха, че чакат есенните обувчици. Тези сандалки бяха в много различни цветове и се водят ортопедични, защото на стъпалото имат издутини, които следват извивките на стъпалото на детето. Имат и каишка за глезена. Там зареждат с хубави обувки.
Yoni bonboni, Вики има 2 кътника и вярно, че му расте още един, ама преди такова чудо не е било. Снощи спа при свекърва ми и тя каза, че при нея не правил чак такива истерии. Мислим, че при нас с баща му, проявява повече капризи и то напоследък.
А, Йоанка ходи ли сама на гърне? Сигурно ходи, щом ще я давате на ясла?
Тедка, завиждам ви за плажа Simple Smile Вики напоследък обича да се къпе не в корито, а в огромен лиген, който го пълним и той се плицика все едно е в басейн. Потапя си очите и се опитва да гледа под водата. Взима един друг лиген с негови дрешки и почва да се прави, че пере. Търка ги нещо, прехвърля ги при себе си в големия лиген и после пак в по-малкия, и така докато не реши че ги е изпрал. Много е смешен. Представям си ако отидем на море как няма да иска въобще да излиза от водата, защото в къщи къпането му трае 1 час и това е най-малко, иначе пищи като го взема да го плакна под душа и да излизаме от банята.  А, и аз много обичам да стоя в морето така че, ако ни се отвори възможност за моренце, ще си правим компания във водата с Вики с часове. Ох, дано да можем да отидем на море! 

# 269
  • София
  • Мнения: 6 810
Здравейте!
Много отдавна не съм писала в темата.
Нашето човече от 15 дни е при майка ми , защото съм в сесия и с еня нямаше да се справя. Вече ни е много мъчно за нея и отиваме да си я приберем в събота. Crazy

Общи условия

Активация на акаунт