Кукундрела ут дупката излАза щот Оби Уан луканка й пукАза - 70!

  • 27 157
  • 722
  •   1
Отговори
# 30
  • Кралица-майка ВлъхоУсойница
  • Мнения: 20 055
 newsm09 newsm09 newsm09 newsm09 newsm09 newsm09 newsm09 newsm09 newsm09

Абе, вий тема виждали ли стъъъъъъъъъ... ooooh! ooooh! ooooh! ooooh!

Тенк ю за новия Кукундрелник Flowers Bouquet нема пойчи храсталак Naughty

Начи Хъше, упрай заглавииту какчи...КукундрелА пиши...тай тема ней за мъжети Naughty

# 31
  • Оптимист по принуда
  • Мнения: 12 702
Ели намерих кадри от сватбата ти Mr. Green...мчи добри подаръци сте получили, браус  hahaha
https://www.facebook.com/Laradiopr/videos/vb.464568550244576/114 … ype=2&theater
rotfImbo rotfImbo rotfImbo rotfImbo rotfImbo rotfImbo rotfImbo rotfImbo rotfImbo rotfImbo

Ох и ощи идин път  rotfImao rotfImao rotfImao rotfImao rotfImao rotfImao rotfImao
Ели, ку нИ ти тря скрина с углидалуту, щи дам адреза, давам ти 5 лева  Joy Joy Joy Joy Joy




Деми тоа луканката ли ш реже?

 hahaha hahaha hahaha hahaha
Дъс режи, ас мойта я упуках  Mr. Green
Неро, дЕ драснА мъри?
hahaha hahaha

Mарчи, пак бачкаш яку  Crazy



Бобе, дИлити ли бензиня  Joy Joy

# 32
  • Кралица-майка ВлъхоУсойница
  • Мнения: 20 055
 smile3532 smile3532 smile3532 smile3532 smile3532 smile3532 smile3532 smile3532

Aaaaaaaaaaaa, Демич имаш мнооу здрави... Naughty Скринъ и углидалуту за мени...ти мой земеш тенджурите и кексО с пудносъ Mr. Green Joy Joy Joy Joy Joy

# 33
  • Оптимист по принуда
  • Мнения: 12 702
smile3532 smile3532 smile3532 smile3532 smile3532 smile3532 smile3532 smile3532

Aaaaaaaaaaaa, Демич имаш мнооу здрави... Naughty Скринъ и углидалуту за мени...ти мой земеш тенджурите и кексО с пудносъ Mr. Green Joy Joy Joy Joy Joy
Чшшш, ши станим накълбо  box tooth Ас давам 5 лева за скрина хамаха!  Naughty Joy Joy Joy Joy Joy Joy

# 34
  • Кралица-майка ВлъхоУсойница
  • Мнения: 20 055
smile3532 smile3532 smile3532 smile3532 smile3532 smile3532 smile3532 smile3532

Aaaaaaaaaaaa, Демич имаш мнооу здрави... Naughty Скринъ и углидалуту за мени...ти мой земеш тенджурите и кексО с пудносъ Mr. Green Joy Joy Joy Joy Joy
Чшшш, ши станим накълбо  box tooth Ас давам 5 лева за скрина хамаха!  Naughty Joy Joy Joy Joy Joy Joy
Па яз ни даам нищу.... tooth tooth tooth tooth

# 35
  • София
  • Мнения: 7 086
smile3532 smile3532 smile3532 smile3532 smile3532 smile3532 smile3532 smile3532

Aaaaaaaaaaaa, Демич имаш мнооу здрави... Naughty Скринъ и углидалуту за мени...ти мой земеш тенджурите и кексО с пудносъ Mr. Green Joy Joy Joy Joy Joy
Чшшш, ши станим накълбо  box tooth Ас давам 5 лева за скрина хамаха!  Naughty Joy Joy Joy Joy Joy Joy
Па яз ни даам нищу.... tooth tooth tooth tooth

Деме кви 5 лева мъ душо...пъ Чумата без пари чак  #Crazy #Crazy   #Cussing out Алоооууу  Тва са ми емоционалну прескъпи спомени и шъ обява търг белким кат шги зимате пуне и аз дуволнъ дъ устана  Money Money
 

# 36
  • Кралица-майка ВлъхоУсойница
  • Мнения: 20 055
Ас по-късну шъ участвъм, чи ся баш Анакин Скайуокър шъ плющи синатуркъта Laughing Laughing Laughing
Пууууу, не я исплющя Crossing Arms Остана су с напрежение ф орейти ooooh!

# 37
  • Оптимист по принуда
  • Мнения: 12 702
Дубре, почвами.

Яс ти нося ут Сан Мигел.

# 38
  • София
  • Мнения: 7 086
Биришка ут Сан Мигел първи път, ут Сан Мигел втори път...продадени... Скринъ и углидалуту продадени на Демата щот предложи най-най-дубрата оферта ...пъ яз неам време дъ ви чакам зъ други оферти щот е ся засядам с биришката  Mr. Green smile3521

# 39
  • Кралица-майка ВлъхоУсойница
  • Мнения: 20 055
Пууу, тая Демата ква нахалнъ начи... Crossing Arms Joy Joy Joy Ай със здрави да си ги ползвъш, яз шъ зема тенджурите и кексъ...нема даам нищу, чи испуснъх убавуту Naughty

# 40
  • Оптимист по принуда
  • Мнения: 12 702
Няняниняня  hahaha Mr. Green

Чакай да пуиграя ут кеф, имам си ноф скрин, Чумо нека тиии  hahaha

# 41
  • Лутаща се
  • Мнения: 788
Мерсаж за новата тема  bouquet

Неска ич ни съм у ред. За малку съ заям у ина друга тема, пък то съ указа, чи аз съм у грешка  ooooh!

# 42
  • Оптимист по принуда
  • Мнения: 12 702
Бено, виждам тъ, идвай  Hug

# 43
  • BG
  • Мнения: 2 458
Бено, виждам тъ, идвай  Hug

ИдвЪм, какчи!  Hug

Миси, май дарлингс гърлс, че ма мислите!

Убачи ко прайти, мЪ, ко прайти питам! За трицатилну време наджвакале три страници! Ми ни моа чЕта толку бржи, ко!

Темата е връхтЪ напрау! Връхтъ! Ноо са смях! Бравус на талантьитьи, кака ва цуня!

Ноо рабута имам, ша ода да побачкм малку и па ша дода! Убичам ва!  Heart Eyes Hug

# 44
  • Кралица-майка ВлъхоУсойница
  • Мнения: 20 055
Няняниняня  hahaha Mr. Green

Чакай да пуиграя ут кеф, имам си ноф скрин, Чумо нека тиии  hahaha

Глей съ не навехниш ут толку чупки Mr. Green Whistling

Бену, дубре испълзяла какчи Hug

Скарлетке, Hug ни съ карай с оръта ма...и те душа носат Joy Joy Joy

Последна редакция: пт, 29 яну 2016, 13:46 от НАРЦИС- Чумолин Монро

Общи условия

Активация на акаунт