Ужасно подута срамна устна

  • 7 800
  • 35
  •   1
Отговори
  • Sofia, Bulgaria
  • Мнения: 169
Здравейте, от 2-3 дни започна да се подува отгорната страна..а днес цялата е подута..пак  предимно отгоре..зачервено е леко, а болката е непоносима, когато ходя или изобщо, когато се допре до нещо. Обмислях дали не е обърнат косъм.., но чак толкова да се подуе заради това само..

# 1
  • Мнения: 39 571
Херпесът боли и почервенява.

# 2
  • Sofia, Bulgaria
  • Мнения: 169
Херпесът боли и почервенява.
Той не става ли на раничка ? Това е вътрешно

# 3
  • Мнения: 39 571
става като се спукат мехурчетатта. Но е външен де.
Иди на лекар. Тук може само да гадаем

# 4
  • Мнения: 3 748
имаше в една тема, че може да е   мастно топченце,  запушена жлеза, има ;и подутини  някакви вътре , усещаш ли, само там ли те боли

# 5
  • Бургас
  • Мнения: 12 815
Тичай на хирург,вероятно е запушена мастна жлеза и трябва да те цепнат,за да изтече гнойта,иначе става по-лошо.

# 6
  • Sofia, Bulgaria
  • Мнения: 169
Има нещо като топченце май, горе точно там дето е по-подуто и там боли най - много..надолу болката не е чак такава... а за лекар ми е малко сложно, тъй като лекарката ми в един град и няма как да взема направление..а аз съм в друг..в момента нямам голяма възможност, тъй като без него  ти смъкват кожата от пари преди да си влязъл в кабинета още..

# 7
  • Мнения: 27
Като няма да ходиш на лекар си купи риванол и ихиол и си прави компреси с риванола, а се мажи с ихтиола. Спри всякаква козметика, която ползваш. Смени си превръзките и тоалетната хартия с неароматизирани.

Направи си отвара от лайка, смрадлика и невен и се мий при всяко пишкане.  Peace

Без лекар едва ли ще мине

# 8
  • Бургас
  • Мнения: 12 815
Абе жена,ти си за хирург,върви в някое спешно отделение.На мен ми се беше запушила мастна жлеза  на бедрото и пак така беше непоносимо,отидох в една частна болница,за 30 лв ме цепнаха,след упойката изобщо не ме болеше и мястото само си зарастна,но и аз като теб упорствах и не исках да отида и накрая вдигнах температура,отивай докато е време,само няма да си мине.

# 9
  • Sofia, Bulgaria
  • Мнения: 169
Абе жена,ти си за хирург,върви в някое спешно отделение.На мен ми се беше запушила мастна жлеза  на бедрото и пак така беше непоносимо,отидох в една частна болница,за 30 лв ме цепнаха,след упойката изобщо не ме болеше и мястото само си зарастна,но и аз като теб упорствах и не исках да отида и накрая вдигнах температура,отивай докато е време,само няма да си мине.
Ужас..благодаря много... Cry

# 10
  • Бургас
  • Мнения: 12 815
Недей се оставя,мисля,че такива спешни интервенции правят и в спешното,не се страхувай,слагат упойка и нищо не усещаш.Аз пробвах с ихтиол и изкарах една вечер с ужасни болки и вече като вдигнах температура тичах по спешност.Хайде успех и после пиши какво е станало.Между другото на мен ми казаха,че става от бръсненето и сега дезинфекцирам бръсначките и преди ползване и след ползване.

# 11
  • Sofia, Bulgaria
  • Мнения: 169
Благодаря много за съвета

# 12
  • Sofia, Bulgaria
  • Мнения: 169
Вчера се мазах с йодасепт, днес с ихтиол...и сега от най-подутото място се забелязва една линиика..като тунелче, което стига до една пъпка, която днес се появи и имаше косъм в нея...само въпросното тунелчи ги свързва...иначе пъпката е доста по-нагоре...чудя се дали тя е била проблема..

# 13
  • Стара Загора
  • Мнения: 319
Много добре ти разбирам проблема аз се боря с него вече доста години.Възможно е да е обърнат косъм може и да е мастно топченце.Аз го имам това топченце и първо ми беше излезнало на срамната устна искаха да го цепят,но аз не дадох.Правих компреси не си спомням вече какви бяха,но ми мина.След това ми излезе под мишницата пак не дадох да ми го цепят и пак компреси,но топченцето си остана под мишницата.След това ми излезна до ухото беше станало много голямо и синьо тогава ме цепнаха и последния път ми излезна на бузата и пак ме цепиха .Отърване няма поне при мен.Те го цепят то след време се появява на друго място.Но ако те цепят най бързо минава да се киснеш в тетра.Тетрата е нещо уникално. Simple Smile

# 14
  • Sofia, Bulgaria
  • Мнения: 169
Много добре ти разбирам проблема аз се боря с него вече доста години.Възможно е да е обърнат косъм може и да е мастно топченце.Аз го имам това топченце и първо ми беше излезнало на срамната устна искаха да го цепят,но аз не дадох.Правих компреси не си спомням вече какви бяха,но ми мина.След това ми излезе под мишницата пак не дадох да ми го цепят и пак компреси,но топченцето си остана под мишницата.След това ми излезна до ухото беше станало много голямо и синьо тогава ме цепнаха и последния път ми излезна на бузата и пак ме цепиха .Отърване няма поне при мен.Те го цепят то след време се появява на друго място.Но ако те цепят най бързо минава да се киснеш в тетра.Тетрата е нещо уникално. Simple Smile
Странно ми е това, което написах в предният коментар..съдейки по него може би е подкожен наистина..и дано.., че ще ме е страх да ме цепят

Общи условия

Активация на акаунт