Клуб на храбрата шивачка - тема 18

  • 73 120
  • 754
  •   1
Отговори
# 720
  • weiter, weiter, ... weiterstadt
  • Мнения: 18 076
детското излиза 4 пъти в годината за всеки сезон, женското 2 пъти в годината - пролет-лято и есен-зима.

# 721
  • weiter, weiter, ... weiterstadt
  • Мнения: 18 076
аз не сложих найлоновия плат върху трикото, отказах се.
ших на детето панталон за Дг и исках да направя наколенки, за да не стават колена и да не се прокъса, че там пълзи доста по земята.

обаче реших един да направя без и ако му стои добре, да направя втори с наколенки.  Mr. Green

# 722
  • FRANCE
  • Мнения: 2 236
Аз съм се замисляла няма ли нещо като на бронираните жилетки за наколенки Mr. Green Имам един убиец вкъщи. Как успява да лази в студа на цимента в уилище ми е загадка newsm78. Най голяма мъка са ми чораопогашниците и клинчетата ooooh! Същата девойка постави на изпитание креативността ми. В петък се прибра с нарязани дънки. На всеки крачол по около 6 дупки собственоръчно изрязани с ножичка #Crazy Естествено учителката нищо не е видяла. Дънките бяха на първо обличане

# 723
  • weiter, weiter, ... weiterstadt
  • Мнения: 18 076
за зимата мога да ти препоръчам това за клин.
аз от зеления си направих панталон. спира вятър, не се протърква, дишащ, еластичен.
но е за зимата, иначе е дебел.

срещу ножичка имаш обаче минимални шансове  Mr. Green

Последна редакция: сб, 22 окт 2016, 14:57 от asyalein

# 724
  • FRANCE
  • Мнения: 2 236
Благодаря. Тъкмо почнах да се оглеждам за материи за зимни клинчета.  Да мисля срещу ножици в ръцете на малки хишници няма спасение

# 725
  • Мнения: 1 776
Здравейте момичета, имаме задачата от градината на детето да направим есенна украса за градината, та си спомних че тук гледах ушити тикви и много ми харесаха нямам спомен обаче кой ги беше качил, дали някой може да помогне с идеи за изработката, ще съм много благодарна

# 726
  • Мнения: 7 605
Оттобре от догодина ще излиза вече 7 пъти, като пускат едно семейно издание с 10 мъжки кройки, кройки за тийнове и специални кройки, примерно за бременни.  Grinning  Иначе детските излизат януари, април, юли и октомври, а дамските февруари и август, ако не се лъжа. Новото щяло да излиза през ноември.

Мадам, ето една нова кройка или тази малко по-спортна.

Мъжът ми ми подари манекен за Коледа - и изобщо не съм доволна, защото е твърд, в смисъл, не можеш да го настроиш на своите размери. За това и го ползвам само за снимки  ooooh!

# 727
  • FRANCE
  • Мнения: 2 236
Благодаря Tatjana.  Твоите електронни кройки много ми харесват са доста точни.
Цял слетобед се борих да си извадя крока от една рокля. Реглан ракаж с обло деколте (сравнително отворено), и бието е широко, около 5 см. Роклята почти я докарах, но бието не Confused Горната част (около врата) старчи грозно. Предавам се ще търся подобна крока готова. Иначе оригиналното рокле е тип "Кенеди", А, 60те години. Много сладурско, една приятелка ми я даде да се пробвам.

# 728
  • weiter, weiter, ... weiterstadt
  • Мнения: 18 076
Оттобре от догодина ще излиза вече 7 пъти, като пускат едно семейно издание с 10 мъжки кройки


ооо супер, благодаря за информацията.
знаеш ли колко ще е аbo с новия брой?

смятам да си поискам або за Коледа  Mr. Green

# 729
  • Мнения: 7 605
Оттобре от догодина ще излиза вече 7 пъти, като пускат едно семейно издание с 10 мъжки кройки


ооо супер, благодаря за информацията.
знаеш ли колко ще е аbo с новия брой?

смятам да си поискам або за Коледа  Mr. Green

Вид в страницата йм, там имат цени на всички абонаменти  Wink

# 730
  • Мнения: 2 708
Момичета, някоя от вас да знае, каква е причината да не се движи долния транспортьор. Все едно е включено на зареждане на калерче. Врътвам уж, там от където се върти ремъка, но явно нещо се е развалило и не движи долния придвижвач. Уфффф аз дори не знам, кое как се казва, че да ви попитам като хората. ooooh!. Нещо май е блокирало, мотора работи, в първия момент като натисна педала тръгва и долното и после изведнъж спира, иглата може да се движи, но мотора почва да се мъчи и спира всичко... Veritas  от 91-92ра година някъде +- някоя година.
Сигурно ще трябва да се ходи на майстор, но си бях планувала една рокличка да си ушия днес и беля. За протокола шия веднъж на 10тина години Simple Smile горе-долу.

# 731
  • weiter, weiter, ... weiterstadt
  • Мнения: 18 076

Вид в страницата йм, там имат цени на всички абонаменти  Wink

да, погледнах вече, благодаря. Mr. Green

# 732
  • Мнения: 323
Момичета, някоя от вас да знае, каква е причината да не се движи долния транспортьор. Все едно е включено на зареждане на калерче. Врътвам уж, там от където се върти ремъка, но явно нещо се е развалило и не движи долния придвижвач. Уфффф аз дори не знам, кое как се казва, че да ви попитам като хората. ooooh!. Нещо май е блокирало, мотора работи, в първия момент като натисна педала тръгва и долното и после изведнъж спира, иглата може да се движи, но мотора почва да се мъчи и спира всичко... Veritas  от 91-92ра година някъде +- някоя година.
Сигурно ще трябва да се ходи на майстор, но си бях планувала една рокличка да си ушия днес и беля. За протокола шия веднъж на 10тина години Simple Smile горе-долу.
[/quote
виж иглата

# 733
  • Мнения: 563
Чистила ли си я някога? Да няма намотани конци нещо..

# 734
  • Мнения: 2 708
Няма да я бъде момичета, благодаря за отделеното време. Накрая от проби и моторчето спря. Вярно ми служи, но ще се разделим с нея. Много е тежка, за да я понеса по майстор, а и не ми се занимава. Прежалих я. Ще се поогледам да видя какво предлага пазара и живот и здраве ще си купя.  А до тогава ще ползвам на майка. Там отидох в неделя по спешност да шия и почти я уших, ама стана късно и ще довършвам .... и аз не знам кога Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт