приятелка от софия

  • 2 721
  • 8
  •   1
Отговори
  • Мнения: 22
Имам непоносимост към лицемери, лъжци и двуличници...взех метлата и ги изметох....сега си търся нови приятелки...от София:) ще скочите сега веднага, ама защо само от София? ами защото искам да се виждаме по кафе . Stop Laughing

# 1
  • Мнения: 11 337
Ами напиши какво предлагаш като душевност и интереси. До тук стана ясно, че си претенциозна и нямаш търпимост  Laughing

Такова "зачистване" на приятели правят обикновено пубертетите, които "проглеждат" в заобикалящия свят. Иначе възрастния човек знае: 1. че никой за нищо не му е длъжен, 2. хората са такива, каквото са и няма да се променят за това, че ние имаме нужда от друго, затова просто ги приемаме; 3. макар да се мислим за идеални то и ние имаме МНОГО трески за дялане.

# 2
  • Мнения: 22
ами какво да ти кажа...ако искаш напиши в гугъл жената рак, всичко е истина за мен и хубаво и лошо")))

# 3
  • Мнения: 25 738
Имам непоносимост към лицемери, лъжци и двуличници...взех метлата и ги изметох....сега си търся нови приятелки...от София:) ще скочите сега веднага, ама защо само от София? ами защото искам да се виждаме по кафе . Stop Laughing
За по кафе не ти трябват приятели, кафе можеш и с колежка и с позната и с комшийка.
Приятел е човек който държи на теб, ако си в трудна ситуация в 3 сутринта ще ти се притече на помощ, имате общо минало.

# 4
  • Мнения: 697
Сложен казус и смела мечта Simple Smile Но пък надеждата е последното, което умира в човека, затова.. знае ли се, може и да ти се получи. Що се отнася до пиене на кафе, мисля, че до толкова ще се намери с кой Simple Smile

# 5
  • Sofia
  • Мнения: 75
Привет!
Искаш ли да станем приятелки?  Party

# 6
  • Мнения: 11
Здравейте и аз съм от София и се присъединявам!!!!! "Лошата" новина е, че и аз съм зодия рак,с всички "екстри",които ни приписват околните!!!! Wink Laughing  Аз съм от Красна поляна(по мъж),по майчинство съм и наистина бих се радвала да комуникирам с нови, интересни и интелигентни хора !!!!!

# 7
  • Мнения: 149
Хе хе  Gogomira недей с лошо. Ние раците сме си направо чудесни хора, какво сме виновни, че другите хора не вървят в нашата посока.  Joy Joy Joy

# 8
  • Мнения: 11
Така де!!!!!!Аз цял живот обяснявам-не е важна посоката в която се движиш.а дали стигаш до крайната цел.Може да вървим назад(според околните),но доста често стигаме преди тях!!!!!! Много моля, никой да не се обижда,това е рачешка солидарност!!!!!! Wink Laughing

Общи условия

Активация на акаунт