Това ли е голямата любов?

  • 13 679
  • 126
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: X
Всъщност не, той не е този ужасен човек, който някои си представиха.
Скрит текст:
Напротив, аз съм студентка и докато се наслаждавам на свободното си време, той работи и колкото и да се опитвам да помагам в дома му, в крайна сметка той прави повечето неща. Това мога да го оценя, но днес реших да не му се обаждам. Сега той знае, че аз страдам от последните му думи, и ако ме обича, би трябвало да ме потърси поне веднъж, макар вече вътрешно да не вярвам, че ще го направи.
Ужасен или не, е субективно понятие.
По-важното е как ти се чувстваш с него.а ти си нещастна....
От там нататък е без значение дали той е принцът, ужасния злодей или благородния самарянин.
Намери си мъж, който ще те прави щастлива и ще те кара да "летиш" И тогава пак ще е без значение дали е ужасен или не, но ти ще си щастлива.
А това е важното в живота, хората около нас да ни носят радост и удовлетворяващи ни преживявания.

# 46
  • n/a
  • Мнения: 3 341
А и да ти кажа,като е на 40, е ОК, но след 50 вече...представи си ситуацията- възраст, пълзяща депресийка, още кредити, непораснали деца...любовта ще изхвърчи с 200 през комина.

Всъщност, точно за деца не е казана нито дума.
Или ще чакат да порасне по-голямото дете, а то-
ва като се случи (ако се случи) - сигурно за него
ще е късно.

# 47
  • Мнения: 30 802
Няма нищо по-гадно от това да се чувстваш неприятно с някого, а той да те убеждава, че е "добър човек". И, мамка му, да е обективно прав, да е добър на хартия, но просто да не се търпи.

Лоана, май има някаква мода големите любови да са бездетни. То иначе Ромео и Жулиета щеше да завърши наистина с ужасна картинка: двамата луди-млади се взимат и след много зор, бягства и битки им се раждат деца...стават тийнове и тръгват по балконите...

# 48
  • n/a
  • Мнения: 3 341
Лоана, май има някаква мода големите любови да са бездетни. То иначе Ромео и Жулиета щеше да завърши наистина с ужасна картинка: двамата луди-млади се взимат и след много зор, бягства и битки им се раждат деца...стават тийнове и тръгват по балконите...

Ах да, може и да си права. И какви "Осъдени души" би
имало, ако имаше поне малък шанс за пръкване на но-
во човече. А модата не е никак нова. Благодаря, че ми
обърна внимание.

# 49
  • Мнения: 39 678
Натака още ли е с отчето? Че закри темата и не знам развитието и.

# 50
  • Мнения: 403
Няма да ти давам други съвети. Момичетата правилно са те насочили. Има една книга на Лилиан Глас
 Отровните мъже. Прочети я, мисля, че ще ти е от полза. bouquet

# 51
  • Мнения: X
На мен ми се вижда, че авторката е типичното мрънкало, живеещо, като в Титаник. В днешно време скачаш ли, скачаш сам и...потъваш сам/видя се какво спечели ди Каприо, като скочи  Laughing Laughing/. Не виждам и с какво човекът натрапва каквото и да било, по-скоро му е писнало "цупенето" и "мрънкането". Ако авторката не престане с глупостите и не почне да се държи малко по-зряло, няма да срещне "голямата любов" или поне такава, каквато тя си мисли, че е!!!

# 52
  • Боса по асфалта вървя си ...
  • Мнения: 20 954
Има една книга на Лилиан Глас - Отровните мъже. Прочети я, мисля, че ще ти е от полза. bouquet
Подкрепям. Четивото е полезно и отрезвяващо.

# 53
  • Мнения: 30 802
Не виждам и с какво човекът натрапва каквото и да било, по-скоро му е писнало "цупенето" и "мрънкането"...

Не виждаш, защото натрапва невидимо- манипулира. Или се правиш, че не виждаш. Ако му е писнало, къса чисто и ясно, като мъж, а не иди ми-дойди ми.

# 54
  • София
  • Мнения: 24 839

 Ако му е писнало, къса чисто и ясно, като мъж, а не иди ми-дойди ми.
Ти, наистина ли? newsm78 Mr. Green

# 55
  • Мнения: 4 569
Не, не е Голямата любов. Ако беше, нямаше да питаш тук, щеше да го знаеш сама.

# 56
  • Мнения: 30 802

 Ако му е писнало, къса чисто и ясно, като мъж, а не иди ми-дойди ми.
Ти, наистина ли? newsm78 Mr. Green

Не, ясно е, че в реала не става така, хората се манипулират.

# 57
  • Мнения: 299
На мен ми се вижда, че авторката е типичното мрънкало, живеещо, като в Титаник. В днешно време скачаш ли, скачаш сам и...потъваш сам/видя се какво спечели ди Каприо, като скочи  Laughing Laughing/. Не виждам и с какво човекът натрапва каквото и да било, по-скоро му е писнало "цупенето" и "мрънкането". Ако авторката не престане с глупостите и не почне да се държи малко по-зряло, няма да срещне "голямата любов" или поне такава, каквато тя си мисли, че е!!!
Права си.
Приемете, че мъжете са различни и по различен начин изразяват чувствата и емоциите се. Това, че човекът не звъни през половин час да пита "мина ли ти котенце, пиленце и т.н", а работи здраво не го прави безчувствен или манипулатор. И какво значи след всеки спор да тича да й се извинява. Тя сама писа, че когато се върне, той я чака с усмивка - може просто да не иска да я притиска, да й остави време да дойде на себе си, а не да виси като куче с букет цветя на вратата.
И как някои от вас стигнаха до извода, че бъдещето им ще е свързано с още много проблеми и нови заеми и т.н.?

# 58
  • Мнения: 1 817
Не виждам и с какво човекът натрапва каквото и да било, по-скоро му е писнало "цупенето" и "мрънкането"...

Не виждаш, защото натрапва невидимо- манипулира. Или се правиш, че не виждаш. Ако му е писнало, къса чисто и ясно, като мъж, а не иди ми-дойди ми.
Не е ли точно тя иди ми, дойди ми? Тръгва си, връща се, ами писва да ти кажа, кой нормален мъж ще седи да я моли по сто пъти, да тича по нея? Ми писнало си му е!  Laughing

Естел Бързоход, не мисля, че тя изобщо знае какво иска и каква е дефиницията на истинската любов във собствената и объркана главица!  Tired

# 59
  • Мнения: 30 802
Писнало му е, ама явно продължава да отваря вратата и да ползва сексуални услуги, щото не е за изхвърляне да си има студентка, па макар и с леки скандали от време на време. И сега може пак да я пусне да се постоплят, че още е зима.

Общи условия

Активация на акаунт