Канал TLC

  • 183 090
  • 1 454
  •   1
Отговори
# 1 335
  • Мнения: 2 068
Тази вечер има 2 серии, може и старички да са. 22.00 и 23.00ч

# 1 336
  • Мнения: 20 253
Защо се разделиха дарси и Жорката Grinning
Защото се държеше тъпашки. Дарси искаше да разбере нещо повече за него, за предишният му живот, нормално, искаше просто някой да я обича, а той се държеше дървеняшки, нищо не споделяше за себе си, хванаха го че крие пари в чорапите 😄 и пр.
Очаквах повече от него, при положение, че предполагам е имал поглед за това какъв човек е Дарси, какво търси, и предишните ѝ приятели. Та би трябвало да си изиграе по-добре картите, но не би.
Флориан се справи по-успешно.

# 1 337
  • Мнения: 1 454
Гледам новият сезон на Многоженецът. Неистови напъни да изцедят нещо интересно. Явно няма живот в многоженството, щом обича жената и децата са негови, разлюбва жената и децата не го интересуват, обичайни неща.

# 1 338
  • Мнения: 11 634
А някой гледа ли “Търся гадже в чужбина”? Прилича леко на “90 дни до сватбата”, пак синхрони, пак двойки с различни култури…
В неделя (1 октомври) 21.00 даваха първи епизод. Който може да върне назад с интерактивна тв, нека си пусне. А утре дават втори епизод.

# 1 339
  • Мнения: 1 128
Гледам новият сезон на Многоженецът. Неистови напъни да изцедят нещо интересно. Явно няма живот в многоженството, щом обича жената и децата са негови, разлюбва жената и децата не го интересуват, обичайни неща.

Така е, но има и нещо друго. Той все пак беше отговорен и не ги изостави, докато те не го изритаха.
Ходеше там да оправя караваната на Джанел, въпреки, че не беше съгласен тя да я купува и я умоляваше да наеме къща, ама тя си направи каквото си ще, молеше ги да живеят с него в мечтаната голяма къща, те не и не. Кристин (че и Мери също) му бяха теглили майната отдавна, то тези неща се усещат, как да спи с тях, като те не го обичат и уважават? Кристин и Джанел настройват децата срещу него и му говоят срещу Робин, на която той много държи? Като не го щат и той не ги ще. Но че си обича и много държи на Робин (дай Боже всекиму така да бъде обичан) и тя на него, е очеизвадно и е голям нарцис.

Последна редакция: нд, 08 окт 2023, 09:57 от Janelle

# 1 340
# 1 341
  • София /Абсурдистан
  • Мнения: 11 729
А някой гледа ли “Търся гадже в чужбина”? Прилича леко на “90 дни до сватбата”, пак синхрони, пак двойки с различни култури…
В неделя (1 октомври) 21.00 даваха първи епизод. Който може да върне назад с интерактивна тв, нека си пусне. А утре дават втори епизод.
Аз го гледам. Да, същото като 90- те дни е.

# 1 342
  • Мнения: 11 634
Този аутиста, дето е в Чехия... направо уникум Grinning С тирантите и папийонката...
И консултация с адвокат си направи за предбрачно споразумение, но не си е намерил половинката ощe Grinning

# 1 343
  • София /Абсурдистан
  • Мнения: 11 729
Аз за него се съмнявам, че е истински аутист.

# 1 344
  • Мнения: 11 634
Колкото Клео от "90 дни до сватбата" (английският транс)

# 1 345
  • Мнения: 8 583
Кристин пак ли е в брак с многоженец

# 1 346
  • Мнения: 1 128

Мдам. Мисля си, че тя е направила връзка с този мъж преди да изостави Коди или ако не е, ми е много странно жена на 50 да се хвърли така бързо да се жени. Както и да е, ще видим какво ще произтече от цялата тази работа, предполагам може и нов сезон, да изстискат колкото се може повече от шоуто.

Кристин пак ли е в брак с многоженец

Май не (или поне не се казва ако е), но е многодетец. Има 8 деца.

# 1 347
  • Мнения: 8 583
Добре изглежда човека,от една и съща жена ли са 8-те деца

# 1 348
  • Мнения: 1 128
Добре изглежда човека,от една и съща жена ли са 8-те деца

Да, но тя се е самоубила. Злите езици говорят, че е негова вината. Дано да не е вярно, че Кристин както му се хвърлИ с главата надолу, не знам.

Един въпрос към дамите, които следите шоуто.
Как ви се струва, че в новия сезон Джанел ходи да споделя с Кристин за живота си с Коди? Джанел още не е разведена с него, а Кристин му е бивша. Вие как мислите, редно ли е?

# 1 349
  • Мнения: 1 454
Janelle, то няма нищо нормално в техния брак/ бракове ли да ги нарека, така, че споделя защото няма с кой. Така като ги гледам приятелки нямат, живеят капсуловани в този малък град. Голяма грешка беше, че се преместиха от Лас Вегас, там поне хора всякакви, спокойно са минавали за ексцентрични. Като се преместиха във Флагстаф съседите на Мери не я искали , като разбрали, че са полигамни и ѝ се наложи да се мести в друга къща. Явно Кристин и Джанел са се разбирали още докато са живяли заедно, гледали са си децата взаимно, знаят си житието битието, нормално ми се вижда да се подкрепят.

Общи условия

Активация на акаунт